Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowy Janusz na nartach


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej, z racji wieku, powinien być Sebastian. ( Do 1950r w Polsce nadano tylko jednej osobie imię Sebastian, w latach 80 ub. wieku, setki tysięcy! Podobnie było z Łukaszami) Ale typowy "Sebastian" powinien mieć spuszczone szelki od spodni, a "Janusz" to już stary zgred! Na narty się raczej nie nadaje, najwyżej na ryby!:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jaki wniosek?

Zapomniałem tego wcześniej napisać, że się zgadzam. Tyle mówi się o zwalczaniu stereotypów, a większość z tych, którzy niby "walczą", tak naprawdę dalej mówi stereotypowo.

Wniosek? Byłem po prostu ciekaw, jak zareagujesz na stereotypowe myślenie o Januszu - typowym pijącym cebulaku, który na stoku myśli, że jest królem nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie... jeden z potencjalnych Januszy...

wyniki.jpg

wyniki2.jpg

no i to chyba wystarczy jak na razie... chciałem Wam napisać jakie są warunki ale... jak już dawno to stwierdziłem to zabawa dla dzieci albo kółka różańcowego...PS. sory... wiem nie ma czym się chwalić bo tak jest co roku ale... brak słów dla GŁUPOTY na tym forum!

wyniki.jpg.833f495a8007b84e3b6066b6ef010108.jpg

wyniki2.jpg.c88c9ac2e6463f416c29ccfa271330b0.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jeszcze jedno... zapraszam wszystkich! szczególnie ciebie "marboru z RADOMIA" (nooo sory... wiem siara) na Chopok! MAM ZAMIAR TAM SPEDZIĆ CAŁY WEEKEND! poznamy się i pokażemy co kto potrafi! nie w ŚCIEMNIANIU na FORUM!!! tylko na deskach! a jak ktoś ma w nogach w tym sezonie już 1000 km!!! to pozdrawiam :biggrin:PS. aaa jak każdy prawdziwy Ślązak lubię piwo! a i innym dobrym trunkiem nie pogardzę!

IMG_20150302_230615.jpg

POZDRAWIAM. JANUSZ

IMG_20150302_230615.jpg.c85df7a28b1431f6550f0febe12b1259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszu, Jaśku...jeszcze tylko zdjęcie Bentleya w garażu i wypełnisz wszystkie znamiona młodego niedowartościowanego człowieka w wieku szkolnym...więcej dystansu do siebie samego i tego co Cię otacza. Wyjdzie Ci to na zdrowie. Wyniki imponujące (alkohol pijam sporadycznie więc barek pominę milczeniem) i jest się czym chwalić tylko szkoda, że w taki sposób to robisz. Więcej luzu i jeszcze kilku stówek do wyniku w tym sezonie ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Jaśka rozumiem,bo jedyny Janusz,jakiego znam osobiście,ni jak nie pasuję do stereotypu! :proud:

Jakoś mi się ten wątek nie spodobał... Może z powodu znanego mi Janusz,a może z powodu marnej jakości dowcipu w tym filmiku.

Pomysł może i dobry - trochę prawdy (żartem) o Nas - ale wykonanie kiepskie. Się nie ma zdolności aktorskich/reżyserskich,się nie pcha... :tongue:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale wykonanie kiepskie. Się nie ma zdolności aktorskich/reżyserskich,się nie pcha... :tongue:

Teraz to ja Ciebie Maćku nie rozumiem :eek: Kolesie amatorsko kręcą sobie filmiki - mają z tego fun...a dostało się im od Ciebie dlatego, że go odnalazłem w necie i wkleiłem na forum?

Tak jak Aklim wcześniej napisał - trochę dystansu, do siebie, do innych - no i trochę tolerancji...

Uwierz, że kręcenie nie jest takie proste jakby się wydawało, tym bardziej występy przed kamerką :rolleyes:: trzeba mieć sporo odwagi...

"marboru z RADOMIA"

Jaśku drogi.

Od jakiegoś czasu zauważyłem kilka Twoich wpisów, które są zaczepką? Jakąś frustracją? Odreagowaniem?

No właśnie? Czym są?

Zastanów się.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

PS. Jest taki wątek Zillertal WZF - gdybyś czytał, to wiedziałbyś, że w weekend będę zupełnie gdzieś indziej i z kimś innym...ale za zaproszenie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja Ciebie Maćku nie rozumiem :eek: Kolesie amatorsko kręcą sobie filmiki - mają z tego fun...a dostało się im od Ciebie dlatego, że go odnalazłem w necie i wkleiłem na forum?....

Marboru, a ja Johnnego rozumiem. Filmik jest naprawdę kiepski. Nie chodzi mi oczywiście o technikę czy aktorstwo (którego moim zdaniem brak).

Poziom dowcipu jest bardzo mierny. Od komediantów wymagam jednak znacznie więcej, szczególnie inteligencji.

Może dla nich to co robią jest śmieszne, mnie to jednak nie śmieszy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Piotr_67
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dla mnie to ani śmieszne ani interesujące. Obejrzałam pierwsze minuty, potem przesunęłam na koniec, bez wrażenia... Tym bardziej, że pod tym hasłem mam w mózgu zaszufladkowany jeden obrazek, z którym się teraz podzielę. Obrazek pod hasłem "współczucie", a nie "śmieszność". Rok 2007, mój pierwszy wyjazd w Alpy, stacja kolejki w Hinterglemm, na parkingu zatrzymuje się autokar na śląskich rejestracjach, wysypują się ludzie, których właśnie nazwalibyście Januszami. Nic, jedziemy na górę, ujeżdżamy rodzinną niebieską trasę, bo tylko na tyle mnie stać. Za którymś razem widzę przed sobą sylwetkę w dżinsach i wełnianym swetrze, dojeżdżamy, człowiek jest ewidentnie przerażony, wełniany sweter przypomina kulę śnieżną, metr dwa i pada jak długi. Podjeżdżamy i oferujemy pomoc, jak się okazuje Polak. Pierwszy raz na nartach, wycieczka zakładowa... Za chwilę dojeżdżają jego koledzy, styl równie rozpaczliwy, większość ma ten sam poziom obłędu i przerażenia w oczach. Sugerujemy zjazd na dół kolejką od stacji pośredniej i poszukanie jakiegoś stoku szkoleniowego. Odjeżdżamy. To zdarzenie zapadło mi w pamięć właśnie ze względu na emocje, które wtedy poczułam - współczucie i żal, że przez taki feralny początek być może nigdy nie poczują jak piękne są narty...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze tylko zdjęcie Bentleya w garażu i wypełnisz wszystkie znamiona młodego niedowartościowanego człowieka w wieku szkolnym...

:eek: na razie mam garaż :biggrin: ale z tym młodym człowiekiem w wieku szkolnym to przegiąłeś na maxa :biggrin: (to było kiedyś jakieś... ho ho ho albo i dawniej i "se nevrati" :sorrow: ale miło!)

PS. w końcu w internecie można być nawet piękną blondynką :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...