Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Luz! Jak nie w tym, to w przyszłym sezonie pojedzie ktoś następny. Mi będzie bardzo miło jak kilka osób zobaczy jak wygląda WST

Jacek,gdybyś wcześniej rzucił ofertę,choćby 3 dni,to bym aplikował. :angel:

Teraz już nie ma szans.Ale jak coś,już dziś oferuję się na przyszły rok.

Swoją drogą,wziąć udział w tak prestiżowej imprezie,w tak zacnym gronie,to już będzie niezapomniane przeżycie.Kilkanaście lat temu nie jeździłem na nartach,nawet o tym nie myślałem.U mnie w rodzinie nie ma nawet jakiejś tradycji - jestem jedynym narciarzem.Gdybym teraz pojechał i poopowiadał rodzinie,gdzie byłem i w jakim gronie jeździłem,to chyba by mnie do lekarza wysłali... tego od głowy. :crazy:

Takie nietypowe pytanie:

Jaki "urzędowy" język obowiązuję na testach? Wyłącznie angielski,czy generalnie jest kilka?

Tak pytam,bo ja najlepiej kumam niemiecki i po kilkunastu latach znów zacząłem się go uczyć. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROCH będzie najbardziej adekwatną osobą. Chłopak trenuje ze sportowcami, jak i z dzieciakami, wie jak i kiedy nacisnąć i jak narty potestować, rzetelnie pisze.

Po pierwsze...

Nie zrozumiałeś o co chodzi w tym temacie, to nie jest zgłaszanie nominacji, tylko osoby zdecydowane i chętne mają tu wyrazić chęć uczestniczenia w WST i jeśli Roch chce to musi sam tu napisać że chce i nie potrzebuje do tego samozwańczego pełnomocnika:rolleyes::

A po drugie....

Skąd Ci się wzięło chłope że w WST mają brać udział tylko dobrzy narciarze?

Przecież tam są poddawane testom narty dla mas, a nie narciarzy ekspertów i przekrój testujących narty jest do zawodnika, po amatora miernie jeżdżącego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na relacje, a będzie się działo!

Takie spotkania forumowiczów bardzo cieszą, bo przecież wszyscy kochamy ten sam sport, i powinien nas łączyć a nie dzielić.

Mam nadzieję że jeszcze będzie okazja poznać JC, a było by fajnie gdyby miało to miejsce w większym forumowy gronie.

Gratulacje dla Piotra którego poznałem na stoku w realu :wink:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę Piotr :) to w tym roku polatamy dłużej na deskach...bo przecież, na koniec sezonu pozostanie nam jeszcze Kasprowy!

Kamerki, aparaty gotowe? :)

Ja również się cieszę, zarówno z możliwości wspólnego nartowania jak i poznania nowych ciekawych ludzi zarażonych tą samą "chorobą".

Co do szeroko rozumianego sprzętu AGDRTV to on u mnie zawsze jest gotowy :smile:

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja również się cieszę, zarówno z możliwości wspólnego nartowania jak i poznania nowych ciekawych ludzi zarażonych tą samą "chorobą".

Co do szeroko rozumianego sprzętu AGDRTV to on u mnie zawsze jest gotowy :smile:

Pozdrawiam

Piotruś i Mariusz - Super Macie. Pamiętajcie tylko nie zabierajcie pralek ani zmywarek. ;) I bardzo proszę - jeżeli tylko czas pozwoli - o filmy z jazdy wolnej zawodników, byłych zawodników biorących udział w teście. Bardzo proszę o to również Jacka jeżeli będą takie możliwości. Bardzo często mamy okazje oglądać ich na trasach ale w jeździe wolnej to rarytas.

Bardzo serdecznie Was pozdrawiam

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.A tak na marginesie kilka godzin temu naklikałem że na 99 procent JC wytypuje Ciebie :wink:

No to cienias jesteś:rolleyes::, wczoraj wieczorem byłem u MB(dawniej Figo) i mówiłem że na 100% Jacek wybierze Piotra, no i w mojej ocenie jak najbardziej to słuszny wybór, drugi, a w zasadzie pierwszy oczywiście też słuszny, no w tym wypadku Bóg nagrodził.... hmmm.... męstwo???... eee... chyba nie :wink::tongue: :stupid:

Ale gratuluję :applause:

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cienias jesteś:rolleyes::, wczoraj wieczorem byłem u MB(dawniej Figo) i mówiłem że na 100% Jacek wybierze Piotra, no i w mojej ocenie jak najbardziej to słuszny wybór, drugi, a w zasadzie pierwszy oczywiście też słuszny, no w tym wypadku Bóg nagrodził.... hmmm.... męstwo???... eee... chyba nie :wink::tongue: :stupid:

Ale gratuluję :applause:

Jesteś Wielki! :rolleyes:::biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zgłaszam kolejnych kandydatów na przyszły rok:

Nikogo nie faworyzuję... :wink: :biggrin: :tongue:

A ja to se myślę ze Jacek pierwszy i ostatni raz taki myk że wrzucił ofertę na wolny rynek i jakie to szczęście że w ostatniej chwili i armagedon nie zdążył się rozpętać:biggrin:

A przerąbane za to będę miał ja, bo to przeze mnie:eek:

:wink: :biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to se myślę ze Jacek pierwszy i ostatni raz taki myk że wrzucił ofertę na wolny rynek i jakie to szczęście że w ostatniej chwili i armagedon nie zdążył się rozpętać:biggrin:

A przerąbane za to będę miał ja, bo to przeze mnie:eek:

:wink: :biggrin:

E no,spodziewałem się większego ataku... a tu chętnych jak na lekarstwo. :confused::

Chyba,że priva było więcej?

Może to z powodu krótkiego terminu,a może po prostu jakaś nieśmiałość,niepewność,brak wiary we własne umiejętności itp.? :rolleyes::

Może to cisza przed burzą? :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze...

Nie zrozumiałeś o co chodzi w tym temacie, to nie jest zgłaszanie nominacji, tylko osoby zdecydowane i chętne mają tu wyrazić chęć uczestniczenia w WST i jeśli Roch chce to musi sam tu napisać że chce i nie potrzebuje do tego samozwańczego pełnomocnika:rolleyes::

A po drugie....

Skąd Ci się wzięło chłope że w WST mają brać udział tylko dobrzy narciarze?

Przecież tam są poddawane testom narty dla mas, a nie narciarzy ekspertów i przekrój testujących narty jest do zawodnika, po amatora miernie jeżdżącego.

Po piersze...

Musiałeś komuś dosra. i trafiło na Mnie, nie szkodzi bo bardzo lubię Twoje uwagi, jaki i Twoje wypowiedzi, chętnie kupię u Ciebie kiedyś kwiaty na szczególne okazje, jak i do ogrodu.

Po drugie...

Ty rzuciłeś ten temat JC :laughing:, także poniekąd rozpętałaś to :smile:

Po trzecie...

Jak narciarz z mas opisze te narty i jazdę na nich? Czytałeś kiedyś opinię narciarza z mas o teście - Nie spotkałem się z taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cienias jesteś:rolleyes::, wczoraj wieczorem byłem u MB(dawniej Figo) i mówiłem że na 100% Jacek wybierze Piotra, no i w mojej ocenie jak najbardziej to słuszny wybór, drugi, a w zasadzie pierwszy oczywiście też słuszny, no w tym wypadku Bóg nagrodził.... hmmm.... męstwo???... eee... chyba nie :wink::tongue: :stupid:

Ale gratuluję :applause:

Chyba wiedziałeś przed nami kto pojedzie :laughing:. Nie bluźnij na Boga bo Cię kara spotka. Idz jutro na msze i błagaj o przebaczenie za to co tu napisałeś (tydzień przed Wielkim tygodniem -tak się nie postepuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że nie mogłem wykorzystać tej "luki"... :wink:

Cóż, "arbeit macht frei"... :eek: :stupid:

I tej zasady się trzymam.Tłumacząc sobie czemuż to przy tak przepięknej pogodzie nie mogę choćby na dwa dni wyruszyć "w jedynie słusznym kierunku".

Najgorsze johny,że droga do tej wolności to przez komin prowadziła.:cool::

Mam nadzieję,że nas ta wątpliwa "przyjemność" ominie.:rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...