Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Musiałeś komuś dosra. i trafiło na Mnie, nie szkodzi bo bardzo lubię Twoje uwagi, jaki i Twoje wypowiedzi, chętnie kupię u Ciebie kiedyś kwiaty na szczególne okazje, jak i do ogrodu.

Na szczególne okazje? Jak myślisz o wieńcu to nie mam w ofercie:tongue:, a do ogrodu i owszem, tak że zapraszam:smile:

Jak narciarz z mas opisze te narty i jazdę na nich? Czytałeś kiedyś opinię narciarza z mas o teście - Nie spotkałem się z taką.

Nic tam nie opisujesz, sam fakt, jak ja bym opisał to kto by to przeczytał:stupid:, sam siebie nie potrafię przeczytać a co dopiero osoby trzecie:biggrin:, musiał bym tam z laptopem i drukarką śmigać:applause:

ocenia się:

długi skręt

krótki skręt

trzymanie krawędzi

stabilność jazdy

łatwość prowadzenia

i wpisuje się ocenę od 1 do 10

tyle:rolleyes::

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie...

Jak narciarz z mas opisze te narty i jazdę na nich? Czytałeś kiedyś opinię narciarza z mas o teście - Nie spotkałem się z taką.

Narciarze z mas już na WST byli i pisali o tym na forum. Teraz będzie kolejna okazja. WST ma pewne zasady przeprowadzania testu, których się trzyma od początku. Można się z nimi zgadzać lub nie. Takie prawo każdego z nas.

Sam jestem ciekawy jak Piotr i Mariusz skomentują to w czym będzie im dane brać udział. Jedno jest pewne. Minimum dwie grupy przetestują. Jakie? Nie wiem.

Będą też mogli pojeździć razem z najlepszymi i podejrzeć ich perfekcyjną technikę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

1

Sam jestem ciekawy jak Piotr i Mariusz skomentują to w czym będzie im dane brać udział. Jedno jest pewne. Minimum dwie grupy przetestują. Jakie? Nie wiem.

2

Będą też mogli pojeździć razem z najlepszymi i podejrzeć ich perfekcyjną technikę.

Ad 1

Jeżeli nie dostaną komórkowych gigantek :smile:to ich ocena będzie dla mnie bardzo wiarygodna, bo z punktu widzenia bardzo dobrych, ale normalnych narciarzy!

Ad 2

I tego im strasznie zazdroszczę.... :smile: No cóż, i tak bym nie mógł pojechać (nie wspominając, że pewnie nie bardzo zasłużyłem), więc cieszę się, że to na Was padło... :smile:

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Head powróci do stawki, szkoda że wypadł, moim zdaniem robi w ostatnich latach genialne narty:applause:

Sam wiesz jakie są zasady WST. Head wypadł na własne życzenie. Ja też mam nadzieję, że wróci. Bo dla testujących jedna narta więcej do testu nie zrobi wielkiej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w beskidach mamy do wykorzystania jeszcze dwa weekendy. Za tydzień działać będzie pewnie Szczyrk i Wisła, pewnie chcieliby jeszcze w święta ale wtedy wydaje mi się czynne będzie tylko Pilsko. W związku z tym byłbym za weekendem za trzy tygodnie. Będziecie już po WST i po świątecznym pałaszawaniu głodni ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może cie coś więcej napisać o tych zasadach i dlaczego Head wypadł ?

Zasady są takie że w testach bierze udział 10 firm, czy marek, albo jeszcze inaczej mówiąc producentów nart(stwierdzenia że brandów nie za bardzo lubię).

Head bodaj 3 sezony temu sam zrezygnował, zapewne z powodów finansowych, być może przekalkulowali że im się to nie opłaca, mają taką reklamę w PS że nic im więcej nie trzeba.

Ni ich miejsce wskoczył Blizzard i nawet jak by wyrażali chęć powrotu do udziału w tej imprezie, to muszą czekać aż ktoś zrezygnuje i zwolni się miejsce w stawce.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoldSkitest 2015 - relacja online.

Melduję, że jesteśmy już na miejscu.

Narty w narciarni, a my już zakwaterowani czekamy na JC i przyjazd "Szefa" :smile:

Droga bardzo fajna, bez przygód.

Za sprawą Jacka ponownie drogą przez Czechy...

f9e4c81f907e94afmed.jpg

...do Austrii.

e7bcfbb708d4cf0emed.jpg

Pierwsze szczyty na trasie:

40458e5ba0d52e47med.jpg

Temperatura prawie jak w lato +18.

bf44ecce96f8159bmed.jpg

Pojechaliśmy przez Lofer.

Pierwsze niemieckie wzgórza na szczytach ośnieżone:

bc79dca1c8a9a993med.jpg

Germańskie miasteczko i kościółek z drogi:

d36ce5c21a70598dmed.jpg

Piękna widokowo trasa z kilkoma wodospadzikami:

5a0780490c50202emed.jpg

Trochę wody z bliska...

d80ac2d1c7ee969amed.jpg

Po chwili odpoczynku - dalej w trasę.

8f13bf3b6126a59fmed.jpg

W stronę Skiweltu.

f4743cb54fba3133med.jpg

Za oknami coraz ładniej, coraz bardziej alpejsko u góry, coraz bardziej wiosennie na dole.

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień pierwszy - część 2.

Po austriackiej stronie charakterystyczna zabudowa:

28d5dd3432af4952med.jpg

Prawie jak w dolinie strążyskiej :wink: tylko wyżej...

6cf372999e0a1ff3med.jpg

Pierwszy wyciąg nad drogą:

2aa0a8ca1495f825med.jpg

Tylko gdzie on prowadzi - na Górę bez śniegu?

73567d5efc2f348fmed.jpg

W oddali charakterystyczny szczyt w Kitz...

e9b245b1748ad293med.jpg

Po jego północnej stronie ośrodek narciarski St. Johann - dół już spłynął i jest wyłączony.

afaa39e65baa9956med.jpg

Po kilkunastu minutach docieramy na miejsce, do Scheffau.

Widok jest mi znany z zeszłorocznych nart, Hotelik lux! położony po drugiej strony ulicy zeszłorocznego apartamentu.

Widoczek na charakterystyczny masyw:

ae564b3fc1bb24fcmed.jpg

Do stacji dolnej gondoli mamy rzut beretem.

aae68d3e24cadc0bmed.jpg

Widoczek z balkonu:

00451b57eaaab222med.jpg

I zbliżenie na stok na dole - wytopiony ale śniegu znacznie więcej niż rok temu o tej samej porze.

3a7a702d569db617med.jpg

Chwila przy kąpie, chwila odpoczynku i parę chwil zostało do wieczora i jutrzejszych testów.

Pewnie z samego rana pobudka i do boju na stok.

Zapewne JC zacznie pracę tuż po świcie...a my, zamierzamy mu towarzyszyć od samego rana.

Jutro CD.

Pozdrawiamy razem z Piotrem_67

marboru

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak wspomniał Mariusz już na miejscu :smile:

Jako, że Mariusza z za sterów wyrwać nie można więc droga mi się z lekka dłużyła.

Jedyne moje zajęcie to robienie fotek z którego to obowiązku myślę, że wywiązuję się odpowiednio:rolleyes:::wink:

Po Mariuszu już dodawać nie ma co, więc pozostaje mi tylko pozdrowić wszystkich forowiczów, co z przyjemnością czynię.

Jutro CDN

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz te zdjęcia prowadzą do innego serwisu. Zmień to jakoś, bo nie da się oglądać. Dzięki.

Cześć Rafale :happy:

Jak klikniesz w zdjęcie, to niestety nie obejrzysz fotki w powiększeniu - tak mają fotki na fotosiku. Można je oglądać tylko małe :frown::

Wstawiałbym bezpośrednio na Skionline ale nawet po zmniejszeniu zdjęć, są na tyle duże objętościowo, że nie sposób ich przy pomocy forum na nim umieścić.

Niestety mój prosty aparacik robi fotki z wielkością ok 4MB :frown::

Ale jest ze mną Piotr i ma mi z tym jakoś pomóc - zobaczymy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...