Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy SB powinien byc dalej moderatorem forum?


andrzej1982

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nigdzie nie jest napisane że w TEN poniedziałek..:biggrin:

Teraz już tak łatwo się nie wywinie.:tongue:

25.01.2016 napisał wyraźnie:

Czekać grzecznie, w przyszły poniedziałek:stupid:

heiss.gif

Dzisiaj jest przyszły poniedziałek.:cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobić streszczenie ostatniego tygodnia? Nie mam czasu czytać ale wygląda na to że jeszcze nie napisał? Pewnie czeka na 500zł na dziecko:biggrin:

w telegraficznym skrócie,chodzi o to że Wszyscy lubimy SB jako moderatora forum a on do północy ma nam podziękować:wink:.pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, to będzie dwie minuty przed północą, jak SB napisze coś w stylu:

"Powiedziałem, że odpowiem na wszystkie merytoryczne pytania, a że takowych nie było, zamykam wątek" :stupid:

To ja zadam trzy pytania:

1) Sławku, jako moderator musisz poświęcać bardzo wiele czasu, energii i sił na swoją aktywność względem forum. Jak udaje Ci się łączyć to z pracą zawodową? Czy nie jesteś już tym zmęczony?

2) Jak udaje Ci się trzymać nerwy na wodze i powstrzymywać od wykorzystywania narzędzi moderatora do prywatnych celów, np. ucierania nosów tym, którzy wybitnie działają Ci na nerwy?

3) Gdybyś nie był moderatorem, kim chciałbyś być?

Edytowane przez ROCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak.

Bo chciał? Może go zapytajmy?

SB Dlaczego się stałeś moderatorem hę?

O, mądrego to dobrze jest posłuchać, a i mądremu to przyjemność na rzeczowe pytanie odpowiedzieć, więc odpowiadam:

Nigdy o tą funkcję sam się nie starałem, nie zabiegałem, pewnego dnia kilka lat temu, zadzwonił do mnie JC zaprosił do Rogatej i przy nasiadówce mocno zakrapianej herbatka z sokiem poprosił mnie o piastowanie tej funkcji. Nie dałem mu odpowiedzi wtedy od razu powiedziałem że się muszę zastanowić, jednak ostatecznie zgodziłem się.

Jest to dla mnie bez znaczenia czy jestem moderatorem, czy nie, choć wiem że jest tu kilka osób które wręcz marzą o tym. Nasze forum już ma za sobą takie doświadczenie gdzie moderatorem została osoba która zabiegała i starała się u administratora o tą funkcję i cel zamierzony osiągnęła. Co było i się działo, to pewnie wiele osób z największym stażem pamięta, ów Pan Moderator rozwinął mocno skrzydła i trzeba było mu je podcinać, bo zrobiło się bardzo nieciekawie....

Ma fajne inicjały-nick , więc się nadaje na moderatora. .

Uściślę że moja nazwa użytkownika to nie od Służby Bezpieczeństwa , nie od tablic rejestracyjnych, tylko pierwsza litera imienia i nazwiska.

SB jest doskonałym moderatorem, ponieważ to człowiek o niezwykłym sercu, roztropności i wrażliwości. Ponadto, jako że może pochwalić się ogromną wiedzą z zakresu sprzętu narciarskiego i ośrodków narciarskich w Polsce i za granicą zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą. Nie zachowuje swojej wiedzy tylko dla siebie - dzieli się nią hojnie ze wszystkimi.

Ładnie? :)

Bardzo ładnie, powiększyłem czcionkę wydrukowałem oprawiłem w ramki i wisi na ścianie, a i zamieściłem jako stopka tutaj :)

Tylko przy kompie czasami za bardzo ponosi go fantazja ułańska z domieszką złośliwości.Prawda :stupid:

Rozliczymy się za te słowa przy najbliższym spotkaniu

Jak nie wiadomo o co chodzi to...chodzi o pieniądze albo seks Wybór należy do SB

Masz prawie że rację, ale uściślę że chodzi o *** za pieniądze, przy czym to nie ja jestem płacącym :P

Hmmm tak tak, kocha wszystkich userów, każdemu dogodzi, nikomu ni zaszkodzi, miód na serce i plaster na rane.

Kto jak kto, ale miałeś się o tym okazję przekonać, no ale pewnie już nie pamiętasz, to ja Ci przypomnę, jak z racji swojego wrodzonego flegmatyzmu pozwałeś moje kije na Sichelnym, które były za długie dla Ciebie, a przede wszystkim były używane,a Twoje nówki. I to ja się pofatygowałem w niedzielę o 7 rano 20 km żebyś nie musiał z nimi do mnie jechać, choć to nie było w moim interesie, bo to nie ja zawaliłem, ot taka sytuacja....

Kurde twardy jest!

Z ust kobiety to by był naprawdę komplement, a tak to:eek:

Jasna cholera... gdzie i kiedy mnie tam dotykałeś:eek:

Gwarantuje ci,że SB nie wie kto Michael Biegler.

Pewnie już zapytał wujka google

Nie, co się będę pocił, zapytam się przy najbliższej okazji takiej przemądrzałej jastrzębskiej mądrali

Wszyscy Ci emigranci zarobkowi z wysp tacy przemądrzali są?

Może otworzy kanał na youtube i przemówi z video...

Kanał już jest:

[video=youtube;2zQxNxDULmY]

Marcinku otwórz jeszcze z 5, bo na trzeźwo się tego nie da, tylko teraz patrzę że to były sikacze bezalkoholowe :stupid:

No,

Miała być jeszcze mowa końcowa, no ale autor tematu poddał się dobrowolnie karze, żeby nie powiedzieć popełnił forumowe samobójstwo, ale w PMie kilka dni temu mnie przeprosił, więc coś jednak przemyślał, w każdym razie szkoda się pastwić nad chłopakiem :)

Pragnę jeszcze wszystkim serdecznie podziękować za kilka słów ciepłych pod moim adresem, to miłe, jeśli ktoś chał na stoku na krześle autograf, to proszę się nie krępować:tongue:, albo sznapsa postawić, czy obiad to już w ogóle, nie będę śmiał odmówić, a no i żeby nie na tacce papierowej u bacy, taka mała sugestia :stupid:.

Edytowane przez SB
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Sławku, jako moderator musisz poświęcać bardzo wiele czasu, energii i sił na swoją aktywność względem forum. Jak udaje Ci się łączyć to z pracą zawodową? Czy nie jesteś już tym zmęczony?

Najwięcej poprawek jest przy cytatach, niektóre osoby nie wiedzą że te znaki [/] są kodem i jak się nie zgadzają to po prostu cytat nie uaktywnia się. Często skracam cytaty, nie ma sensu żeby były cytowanie w całości, albo tak jak ostatnio pojawiło się kilka cytatów przedmówców z zdjęciami, a cytujący nie usunęli z cytatu tych zdjęć, no a efekt jest wiadomy przewijamy i oglądamy te same zdjęcia.

A poza tym raportujecie posty Moderatorzy i Administrator dostają to na maila, więc podane na tacy, czasem trzeba kliknąć i zareagować, a czasem bzdury nie warte zawracania sobie tym głowy:rolleyes::.

2) Jak udaje Ci się trzymać nerwy na wodze i powstrzymywać od wykorzystywania narzędzi moderatora do prywatnych celów, np. ucierania nosów tym, którzy wybitnie działają Ci na nerwy?

Ogólnie to jest mnie bardzo trudno wyprowadzić z równowagi i ja jakoś specjalnie się nie irytuję, jeśli już to patrzę na wpisy z politowaniem i staram się do tego dopisać jakąś satyryczną puentę, satyryczną w mojej ocenie, komuś się może podobać komuś nie, bawią mnie felietony Tomasza Olbratowskiego, a znam ludzi którzy nic śmiesznego w tym nie widzą, wszystkim nie dogodzi, przy czym dodam że piszę to z pułapu szeregowego użytkownika forum a nie moderatora

3) Gdybyś nie był moderatorem, kim chciałbyś być?

[video=youtube;9O-ZI0Kzttg]https://www.youtube.com/watch?v=9O-ZI0Kzttg

:stupid:

Edytowane przez SB
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze forum już ma za sobą takie doświadczenie (...) ów Pan Moderator rozwinął mocno skrzydła i trzeba było mu je podcinać, bo zrobiło się bardzo nieciekawie....

Czy ktoś w skrócie mógłby opisać, co się stało?

Domyślam się, kto to był, bo w starych postach dość często ta osoba się wypowiadała. Teraz jest jako "Guest".

SB, a poza skionline.pl gdzie pracujesz? Czytałem, że jakieś kwiatki, ogródki, ale może jestem w błędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w skrócie mógłby opisać, co się stało?
Domyślam się, kto to był, bo w starych postach dość często ta osoba się wypowiadała. Teraz jest jako "Guest".Ale nie ma sensu do tego wracać, to minęło już kilka lat, było minęło, nie ma.Jeśli w nazwie użytkownika pojawia się Guest, to znaczy że jego konto zostało skasowane, nie da się tego zrobić samemu, robi to administrator, w większości przypadków na wniosek właściciela konta.
SB, a poza skionline.pl gdzie pracujesz? Czytałem, że jakieś kwiatki, ogródki, ale może jestem w błędzie...
A jakie to ma znaczenie? ale odpowiem,zajmuję się produkcją roślin ozdobnych doniczkowych, wygląda to mnie więcej tak:attachment.php?attachmentid=27078Uściślę że nie pracuję w skionline, to co robię jako moderator to zajęcie można by rzec społeczne.

20160113_140126[1].jpg

57da842b433fb_20160113_1401261.jpg.edbfbe74b540a40ae2bc87898080322a.jpg

Edytowane przez SB
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie?

Myślałem, że masz coś więcej wspólnego z ogrodnictwem warzywnym (czy jak to się nazywa). Szukałem kogoś, kto się na tym zna, bo mam z tym kilka problemów (nie chodzi mi o rolnika). Myślałem, że pójdę na łatwiznę, ale chyba jednak poszukam tego na tematycznym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, kto to był, bo w starych postach dość często ta osoba się wypowiadała. Teraz jest jako "Guest".
Ale nie ma sensu do tego wracać, to minęło już kilka lat, było minęło, nie ma.Jeśli w nazwie użytkownika pojawia się Guest, to znaczy że jego konto zostało skasowane, nie da się tego zrobić samemu, robi to administrator, w większości przypadków na wniosek właściciela konta.A jakie to ma znaczenie? ale odpowiem,zajmuję się produkcją roślin ozdobnych doniczkowych, tak to mniej więcej wygląda

20160113_140126[1].jpg

Uściślę że nie pracuję w skionline, to co robię jako moderator to zajęcie można by rzec społeczne.

57da842b3bc72_20160113_1401261.jpg.e4f9c95716682a06d44de35d2e6c31d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...