Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy SB powinien byc dalej moderatorem forum?


andrzej1982

Rekomendowane odpowiedzi

SB jest doskonałym moderatorem, ponieważ to człowiek o niezwykłym sercu, roztropności i wrażliwości.

Hmmm tak tak, kocha wszystkich userów, każdemu dogodzi, nikomu ni zaszkodzi, miód na serce i plaster na rane.

Nadaj się n moda jak kulturysta na aktora, aktor na gubernatora Californii, judoka na prezydenta Rosji i Komorowski do pilnowania żyrandola.

Chwała Dzielnemu Sławkowi! :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten temat, nie dawałem mu dnia (liczyłem też na bana), obelgi i itp., a tu w dwa dni tyle o SB można się dowiedzieć :angel:, Czy założyć taki o JC?

Tak, to świetny pomysł. Proponuje założyć nawet dwa. W pierwszym wpisy pochwalne na pewno przekroczą długość jaką jeden wątek może zajmować w bazie danych. Czy to oznacza, że skonczylismy o Sławku? :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to świetny pomysł. Proponuje założyć nawet dwa. W pierwszym wpisy pochwalne na pewno przekroczą długość jaką jeden wątek może zajmować w bazie danych. Czy to oznacza, że skonczylismy o Sławku? :sorrow:

Nie, nie. Nie skończyliśmy o SB! Przecież On dopiero się wypowie, a wtedy wątek się rozkręci. Teraz to tylko rozgrzewka :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten temat, nie dawałem mu dnia (liczyłem też na bana), obelgi i itp., a tu w dwa dni tyle o SB można się dowiedzieć :angel:, Czy założyć taki o JC?

Cześć... Stary! Ty masz chyba jakiś problem emocjonalny, za co miałeś dostać babnana?(zapożyczone od MB),wcześniej nie interesowało mnie kto jest moderatorem. Dzięki Tobie,poszperałem po forum i stwierdzam że SB to jest równy gość, pozdro:cool::buk z toba.:cool::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć... Stary! Ty masz chyba jakiś problem emocjonalny, za co miałeś dostać babnana?(zapożyczone od MB),wcześniej nie interesowało mnie kto jest moderatorem. Dzięki Tobie,poszperałem po forum i stwierdzam że SB to jest równy gość, pozdro:cool::buk z toba.:cool::

Liczyłem to nie to samo, co dostać Bana, widzisz ile dobra uczyniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pikny .gif prezentuje "łańcuszek pokarmowy" każdego forum. :D

http://i46.tinypic.com/ie2j6b.jpg

Siedzieliśmy,mam tu na myśli różnych userów tegoż forum ,kilka razy przy jednym stole z modem SB oraz adminem i JC nigdy nie wykonał yoko geri w stosunku do nikogo.:crazy: :wink: :biggrin:

Może jest wyjątkiem potwierdzającym regułę pokazaną w tym "łańcuszku pokarmowym".:angel:

P.S.

Szkoda,że to dopiero sobota.:rolleyes::

Niecierpliwie czekam poniedziałkowej riposty SB.:shocked:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB jest doskonałym moderatorem, ponieważ to człowiek o niezwykłym sercu, roztropności i wrażliwości. Ponadto, jako że może pochwalić się ogromną wiedzą z zakresu sprzętu narciarskiego i ośrodków narciarskich w Polsce i za granicą zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą. Nie zachowuje swojej wiedzy tylko dla siebie - dzieli się nią hojnie ze wszystkimi.

Odznacza się przyjemną powierzchownością i dobrą postawą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oto nadejszła wiekopomna niedziela. Czekam jak na szpilkach na objawienie Naszego Ukochanego Moderatora.:cheerful:

Czekałem w nocy, bo chciałem byc pierwszym, który TO przeczyta... i nic. SB nie wyspałem się przez Ciebie! Za chwilę obije sobie czoło o klawiaturę... Litości... Pisz... :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w takim razie dam Wam lekcję cierpliwości :P

Odpowiem dopiero w niedzielę:tongue:

Albo nie w poniedziałek :stupid:

To tylko w formie przypomnienia.:rolleyes::

To jest dowód na zaniedbywanie obowiązków. On poprostu nie czyta forum tongue.gifbiggrin.gif

Jak widać jest więcej takich którzy nie dokładnie czytają.:cheerful:

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...