Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ze mną coś nie tak???


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wolę przeglądać,jak pisać na tym forum ale...

jak w temacie,nie za bardzo kumam o co chodzi? 

Sezon w pełni! takich warunków w grudniu nie było od dobrych kilku lat...

A Wy: jaka kurtka... jakie google... jakie kije... 

Człowieki! bierzcie co macie i na stok bo warun super! 

Czy to ważne w czym jeżdżę? NIE!

Ważne że jeżdżę! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś tam staram się skrobać, ale przyznaje bez bicia, że nie chce mi się robić zdjęć na stokach. Dlatego moje ostatnie relacje to jedno, dwa zdjęcia...ale zawsze coś jest. Zaraz będzie z Jaworzyny (z jednym zdjęciem :D )

Mi osobiście trochę brakuje dyskusji na tematy dotyczące samej jazdy. Jakiejkolwiek, sportowej, rekreacyjnej itd. Wspólnych spostrzeżeń, uwag, tego co nas nurtuje itp.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FerraEnzo napisał:

tego co nas nurtuje

czyli nartuje :D 

Co do wątku, to w pełni się zgadzam. Jasiek, pisz dalej relacje z Chopka - nawet jeśli to jest kolejna z rzędu Twoja relacja. Nudzą mnie trochę relacje z tych samych miejsc (Skolnity, Słotwiny <pozdro dla FerraEnzo i paolomario ;)>, Stok itd.). Prawie w ogóle nie ma nic z Podhala, Bieszczad i Beskidów innych niż Śląski, Żywiecki i Sądecki. Nie mówiąc o Sudetach (tutaj wielkie dzięksy dla Marionena, Ani, MarioJ i paru innym). Mam wrażenie, że co raz mniej osób pisze tu relacje. Ale mimo tego:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy szusuję czy przemierzam nieprzetarte ostępy wiem, że żyje. Teraz czekam aż czas tchnie we mnie życie całym a nie 3/4-wym oddechem. Wkrótce wrócę z jakimś szalonym pomysłem.

WP_20161226_005.jpg

Na razie nabieram masy jak zjazdowcy.

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wolę przeglądać,jak pisać na tym forum ale...
jak w temacie,nie za bardzo kumam o co chodzi? 
Sezon w pełni! takich warunków w grudniu nie było od dobrych kilku lat...
A Wy: jaka kurtka... jakie google... jakie kije... 
Człowieki! bierzcie co macie i na stok bo warun super! 
Czy to ważne w czym jeżdżę? NIE!
Ważne że jeżdżę! 
 
 


Zamknięta formuła forum to chyba odpowiedź. Wrzucam dużo na prywatnego bloga, a na forum z różnych wzg tego nie robię (prawa do treści, brak kontroli i inne powody). Wszystkie moje linki są cięte, więc ja osobiście przestałem cokolwiek wrzucać.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Kiedy szusuję czy przemierzam nieprzetarte ostępy wiem, że żyje. Teraz czekam aż czas tchnie we mnie życie całym a nie 3/4-wym oddechem. Wkrótce wrócę z jakimś szalonym pomysłem.

WP_20161226_005.jpg

Na razie nabieram masy jak zjazdowcy.

Najlepszego i szybko wracaj do zdrowia! :) 

A w temacie - jeszcze czeka mnie zaległa relacja z SON, ale oczywiście jedno z stałych miejsc tu prezentowanych... -_-

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...