Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Piwsko na Pilsku w sobotę


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, leitner napisał:

 Muszę trochę ograniczyć narty.

leitner,

rozumiem/mam nadzieję , że to tylko jakaś chwilowa słabość .

Narty  dla mnie to przyjemność , a nie jakaś katorżnicza walka na stoku od świtu do zmierzchu z biciem rekordów przejechanych kilometrów . Jest czas na jeżdżenie , ale też na papu , picie i inne pierdoły .Tobie radzę tak samo :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marboru napisał:

......Kolejny rok z kolei się nie pojawię :( 

Grypa :( 

Z tego wniosek Mariusz, że na Pilsko nie możesz wyjazdu planować. Totalny spontan!!!

A co do grypy to się kuruj chłopie :) bo masz zadanie do wykonania w Italii ;)

Hania również się kuruje. Trzyma ją trzeci tydzień. Dzisiaj znów ma wizytę u lekarza.

Tak, że na Pilsku będę sam niestety. Znów sobie w samochodzie słuch trochę "zniszczę" ;)

......Myślałem, że pogadamy a tu dupa :( 

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aklim napisał:

leitner,

rozumiem/mam nadzieję , że to tylko jakaś chwilowa słabość .

Narty  dla mnie to przyjemność , a nie jakaś katorżnicza walka na stoku od świtu do zmierzchu z biciem rekordów przejechanych kilometrów . Jest czas na jeżdżenie , ale też na papu , picie i inne pierdoły .Tobie radzę tak samo :)


 

dokładnie Aklim, ja od dobrego tygodnia, cziennie minimum 7 godzin, a przewaznie to 9 :D lekkie zmeczenie materialu juz jest, ale w sobote do 12 conajmniej mam czas na relaks :D

 

a przechodząc do konkretów, to kto jeszcze o 8 bedzie startować? Gdzie się spotykamy? Kasy pod Strugi?
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To omdlenie i zapaść (coś takiego powiedzieli w szpitalu) nie była spowodowana długą jazdą na nartach tylko tym, że od COSu do BSA szedłem na piechotę w butach narciarskich z nartami z jedną małą przerwą a wcześniej nie zjadłem nic konkretnego (chciałem zjeść na BSA).
Za dużo rzeczy chciałem zrobić...

A teraz czekam do 11-11:30 żeby ruszyć się z domu na Skrzyczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leitner napisał:

....... od COSu do BSA szedłem na piechotę w butach narciarskich z nartami z jedną małą przerwą a wcześniej nie zjadłem nic konkretnego (chciałem zjeść na BSA).
Za dużo rzeczy chciałem zrobić...

No toś se nordic walking trzasnął....jakieś 3 km? Pewnie na dodatek masz odciski ;) Nie jeżdżą na BSA żadne busy spod COSu?

Zdrowia dużo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marboru napisał:

...ale nie wszyscy muszą jeść ;) Ci co mają jakiś tłuszczyk - to niekoniecznie :)

To nie jest tłuszczyk tylko warstwa izolacyjna - taki Bio thinsulate.

Brak pożywienia źle się na niej odbija i wydatnie pogarsza współczynnik przenikania ciepła co może skutkować różnego rodzaju przypadłościami do odmrożeń a nawet śmierci z wychłodzenia włącznie. ;) 

Mam nadzieję, że nie wzięliście tego na poważnie :)

Znów użyłem takich "mądrych" słów ;)

 

Pozdrawiam

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś se nordic walking trzasnął....jakieś 3 km? Pewnie na dodatek masz odciski [emoji6] Nie jeżdżą na BSA żadne busy spod COSu?
Zdrowia dużo!

Dzięki
Właśnie to jest dziwne - nogi mnie nie bolą i nie mam odcisków. Co innego brat. Jak szedłem to chyba zadziałała adrenalina, bo szedłem dość szybko i nie czułem dużego zmęczenia.
Nie ma busów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, artix napisał:

Spaliłeś więcej paliwa niż zatankowałeś i z tąd problem.  Organizm nie dał rady. 

No i zassało brud z dna baku i wtryski zatkało :) 

PS. może też podjadę? ale to zależy od wielu ale...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...