Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Piwsko na Pilsku w sobotę


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie się uporałem z filmikiem z dzisiejszego nartowania. Znowu Youtub mnie wk.......rrrrrrwił. Musiałem dwa razy zmieniać muzykę zanim zaskoczył.

Ale do rzeczy:

Chłopaki dzisiejszy dzień był superowy. Spotkanie z wami było świetną sprawą. Ubawiłem się do "łez".

Jazda była świetna po mimo słabej widoczności.

Dzięki Krzysiek za te fotki ze skoczni. Szkoda, że nikt nie nagrał (łącznie ze mną) jak rozbłysła moja gwiazda.

Dzięki wszystkim obecnym.

Skionline rules!!!!

Pozdrawiam

  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr_67 napisał:

Wreszcie się uporałem z filmikiem z dzisiejszego nartowania. Znowu Youtub mnie wk.......rrrrrrwił. Musiałem dwa razy zmieniać muzykę zanim zaskoczył.

Piotr przypominam o ściągawce jeśli chodzi o dobór muzy do YT - zawsze warto sprawdzić przed montażem. Ściągawka:

8 godzin temu, Annaa napisał:

Ten narciarz w czapce i goglach "anon" -to kto?-zapytam niedbale?9_9

Filmik - Piotr-serce w tę produkcję oddałeś i to widać. :) brawo^_^ a ta muzzzza! tylko tańczyć na stoku:)

 

Dokładnie - Piotr, dobrze znowu pooglądać Twoją produkcję :) 

Ćwicz, bo niebawem będzie co filmować - sprzęt musi być przetestowany i gotowy do akcji :) 

1 godzinę temu, gregor_g4 napisał:

To sem ja ;)

I znowu Ci się Grzesiu upiekła lekcja narciarstwa z moją Panią ;) hahaha

Ale Ona Ci nie odpuści :) 

32 minuty temu, artix napisał:

Ja nie mam nic bo mnie Gregor wystraszył. 

"Żadnego marnowania czasu na fotki itd" :D

hahaha, to Johnny sobie pewnie nie pofolgował ;) 

Dobrze, że mnie nie było - dopiero bym opierdziel zgarnął :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, co dobrze ze Ciebie nie było? ! Qur... , musiałeś zachorować?  Gdybyś był zdrowy jako ten byk, z pewnością  zebraliśmy nasza nizinna  reprezentację na spotkanie na Pilsku.  Patrzę na film i zdjęcia i... jestem tam. Jak ja lubię Pilsko mimo jego wad. Mimo "bodzentynskich " bramek obrywajacych lakier z kamer butów.  Na jednym ze zdjęć widać "drogowskaz" wykonany z konaru drzewa przy którym robilem zdjecia synowi jak był jeszcze glut!  Te skocznie tez chyba pamiętam,  czy ona jest na 6 ? Mariusz, na Pilsku to i w kwietniu się jeździ,  pamiętaj,  może warto z chłopakami pojeździć? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bumer napisał:

Mariusz, co dobrze ze Ciebie nie było? ! Qur... , musiałeś zachorować?  Gdybyś był zdrowy jako ten byk, z pewnością  zebraliśmy nasza nizinna  reprezentację na spotkanie na Pilsku.  Patrzę na film i zdjęcia i... jestem tam. Jak ja lubię Pilsko mimo jego wad. Mimo "bodzentynskich " bramek obrywajacych lakier z kamer butów.  Na jednym ze zdjęć widać "drogowskaz" wykonany z konaru drzewa przy którym robilem zdjecia synowi jak był jeszcze glut!  Te skocznie tez chyba pamiętam,  czy ona jest na 6 ? Mariusz, na Pilsku to i w kwietniu się jeździ,  pamiętaj,  może warto z chłopakami pojeździć? 

Dokładnie Andrzeju - Pilsko zaatakujemy jeszcze w tym sezonie! :) Co się odwlecze, to nie uciecze - a pomysł z całym autem nizinnych narciarzy na Pilsko - bardzo dobry!!!

A zanocujemy w Andiamo u Gregora :) 

Paula właśnie testuje Volkla w Bałtowie...

Przed chwilą dzwoniła mi mówi, że jak na razie jest po testach AM i jakiejś podstawowej narcie SL - mówi, że miękka i przy Hero - to się nie nadają...

...teraz wzięła twardszą SL :)

Ja leżę :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Piotr_67 napisał:

Wreszcie się uporałem z filmikiem z dzisiejszego nartowania. Znowu Youtub mnie wk.......rrrrrrwił

 

Piotr jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że przed okiem Twojej kamery wycinają ciasne skręty jakieś Heady. ;)

Zmontowaliście świetną ekipę na Pilsku. A przejazd między choinkami ścieżką super. Pewno więcej takich miejsc można tam wyszukać. Muszę i ja kiedyś zjechać z tak zacnej góry. Może jeszcze w tym sezonie? Gratuluję wszystkim świetnej zabawy. A kto nie był ten ...upa!   

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marionen napisał:

Pewno więcej takich miejsc można tam wyszukać. Muszę i ja kiedyś zjechać z tak zacnej góry.

Można można nawet ze szczytu do Szczawin można polecieć między choinkami:) nawet zaliczając kilkuset metrową polanę z naturalnym ratrakowaniem!

Ogolnie czy jest ktoś kto nie lubi pilska? Chyba nie, tam nawet jakby jeden orczyk został to ludziska jeździłyby:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Można można nawet ze szczytu do Szczawin można polecieć między choinkami:) nawet zaliczając kilkuset metrową polanę z naturalnym ratrakowaniem!

Ogolnie czy jest ktoś kto nie lubi pilska? Chyba nie, tam nawet jakby jeden orczyk został to ludziska jeździłyby:)

No i kolejny argument za pojawieniem się na Pilsku!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MX5 napisał:

...Aż tu przyjechał człowiek który po tych przesypach zasuwał jak po świerzym ratraku. No I tak poznałem Jaśka :) dla niego im gorzej to lepiej. A jak patrze na wasze fotki i filmy to warun pod niego. 

Mam nadzieje że będzie okazja znów razem pojeździć.

PS. do teraz nie wiem jak to zrobiić żeby płynnie jeździć po przesypach?

Uwierz mi Mirek że bardzo lubię sztruksik... wręcz uwielbiam ale "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" :) 

Większość swojego narciarskiego życia spędziłem na Polskich stokach a u nas wiadomo... do 10 spoko a potem w zależności od frekwencji :( a więc żeby pojeździć trzeba się było nauczyć. 

Razem pojeździć można zawsze np. w weekend zapraszam na Chopka. 

Jak to zrobić: recepta jest prosta wręcz banalna. Jak kupisz narty (najlepiej AM) to stawiasz sobie naprzeciw, wyciągasz browar i próbujesz się z nimi dogadać! Jak to nie pomoże to tak jak z koniem :o musisz je ujeździć. Jak raz ujeździsz to wtedy już one są grzeczne, ulegle i jadą tak jak chcesz... :)  . 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a tak serio (bo z tym ujeżdżaniem to tak nie za bardzo do końca jest :) ) nie możesz się usztywniać. Większość narciarzy wjeżdżając w przesypy lub muldy usztywnia się i prostuje. A trzeba wręcz przeciwnie. Rozluźnić nogi i obniżyć sylwetkę.  Musisz nauczyć się "jeździć na miękkich kolanach" czyli wyłapywać nierówności na kolana. Wtedy narty podskakują wraz kolanami a tyłów jest w miarę nieruchomy.

Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, christof napisał:

Moeś mi to na Pilsku powiedzieć zani: m : coś krzyknąłeś a ja z Marcinem pojechaliśmy za Tobą! :))))))) do tej pory mam przed oczyma te muldy na dole :)

 

Oj tam...oj tam... aż tak źle nie było :)

 przecież to było free ... wolność :) 

PS. A co niby na babajadze było lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MX5 napisał:

No jasne łatwo powiedzieć "wiśta wio..." przecież to trzeba mieć nogi ze stali! 

A jak panować nad nartami? jak podskakują albo wręcz skaczą?

Nie muszą, po 8 godzinach na Kasprowym czy Rohacach gdzie muldy maja po 1,5m zakładam narty z dziobami też z tyłu i daje się im nosić. Bokiem, przodem, tyłem byle nie szybko, czasem wolno też lubię. Ale się rozważyłem, tyle, że ja na muldach się urodziłem na Butorzy pod Rachowcem - Zwardoń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...