Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
miraz

Sidas skarpety.

Recommended Posts

Sidas Skarpetki Ultra Thin .

Dotychczas użytkowałem jako jedyny podstawowy model skarpet Icebreaker (merino 80%), aktualnie zmieniłem buty na Hawx ultra 120  i po indywidualnym dopasowaniu  dałem się namówić sprzedawcy na skarpety Sidas. Pierwsze wrażenie bardziej getra piłkarska jak skarpeta narciarska.

Może już ktoś testował ? :)

Ultra-Thin-POS-p61.jpg

indeks.jpg

2014-2015_147344_sidas-ultra-thin.jpg

Edited by miraz

1 godzinę temu, miraz napisał:

Sidas Skarpetki Ultra Thin .

Dotychczas użytkowałem jako jedyny podstawowy model skarpet Icebreaker (merino 80%), aktualnie zmieniłem buty na Hawx ultra 120  i po indywidualnym dopasowaniu  dałem się namówić sprzedawcy na skarpety Sidas. Pierwsze wrażenie bardziej getra piłkarska jak skarpeta narciarska.

Może już ktoś testował ? :)

No jest dość wyraźnie napisane "ultra cienkie" więc w zasadzie można się domyślać, że będzie jak w getrach ...:D lub bardziej cienko. Ciepłe to one nie będą...

Edited by mifilim

12 minut temu, mifilim napisał:

No jest dość wyraźnie napisane "ultra cienkie" więc w zasadzie można się domyślać, że będzie jak w getrach ...:D lub bardziej cienko. Ciepłe to one nie będą...

Tyle to doczytałem :) .  Jak przetestuję to podzielę się opinią...

• Like 1

I muszę przyznać ,że to dobry wybór dla mnie. Skarpety są cieniuteńkie ale w stopy nie było mi zimno przy temperaturze około -6 stopni . 

59 minutes ago, miraz said:

I muszę przyznać ,że to dobry wybór dla mnie. Skarpety są cieniuteńkie ale w stopy nie było mi zimno przy temperaturze około -6 stopni . 

A możesz powiedzieć które skarpety icebreaker mają 80% merino? Bo mi rzucały się w oczy takie około 50-60%

https://sp.com.pl/skarpety-ski-mid-otc

20 hours ago, Ula S. said:

A możesz powiedzieć które skarpety icebreaker mają 80% merino? Bo mi rzucały się w oczy takie około 50-60%

https://www.skionline.pl/sprzet/lekkie-moga-byc-cieple-skarpety-icebreaker-pod-lupe,testy,4027.html

mam takie  (80 % merino )

a tutaj masz 70% ( sklep przypadkowy z wyszukiwarki)

80%

https://www.mall.pl/zimowe-skarpetki/icebreaker-skarpetki-damskie-ski-lt-otc-bialy-yurkusowy-l

Edited by miraz

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By luce
      Hej,
      Korzystał was ktoś kiedyś z takiego wynalazku jak ogrzewane skarpety?
      https://www.euro.com.pl/inteligentna-odziez/sunen-gk2m.bhtml
      to jeden z modeli ale jest więcej producentów tego typu sprzętu.
      Chodzi mi o subiektywne opinie, czy to w ogóle ma sens, czy powerbank nie przeszkadza w bucie narciarskim itp itd.
      Proszę tylko nie pisać "po co Ci to", "bez sensu", "kup sobie zwykłe skarpety" itp itd, chodzi mi właśnie o sprzęt ogrzewany a nie inny.
      Serdecznie pozdrawiam i z  góry dziękuje,
      Luce
    • By ppatryk
      Cześć,
      poszukuję skarpet narciarskich do wąskich butów. Zdaję sobie sprawę, że powinny być one odpowiednio cienkie, lecz kupując przez internet ciężko jest określić ich grubość.
      Obecnie posiadam skarpety Head z makro. Super trzymają ciepło, natomiast słabo odprowadzają wodę. Niestety w parze z wąskimi butami jest już dosyć ciasno.
      Przejrzałem kilka wątków dotyczących skarpet, lecz w żadnym z nich nie mogłem znaleźć odpowiedzi, które z polecanych tam skarpet są odpowiednio cienkie. Z polecanych producentów byli X-socks oraz Icebreaker.
      Pozdrawiam
    • By para7
      Witam Poszukuje wkładek do butów narciarskich salomon x lab 315 mm orginalne wkładki które ida na sam spodek buta wewnątrz  

moze ktos cos wie gdzie mozna cos takiego zamówic? kupic

• By Tytus Atomicus
      Czy ktoś prał wkładki butów narciarskich i jak to się skonczyło?
      Tzn. czy to jest dla tych wkładek bezpieczne?
    • By narciarz1
      Witam,
      Bardzo bolą mnie kostki nóg od butów narciarskich. Kiedy jeżdżę kilka dni są bardzo opuchnięte. Czy może ktoś doradzić w jaki sposób można zmniejszyć tę dolegliwość? Zamierzam używać maść Fastum. Zastanawiam się też czy nie kupić jakichś specjalnych skarpet, ale nie wiem jakie będą dla mnie dobre.
      Z góry dziękuję za pomoc.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...