Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

Szklarska walczy:

Nie kończymy sezonu narciarskiego mimo niesprzyjających warunków. Będziemy starali się odtworzyć przejazd na Puchatku i jutro go udostępnić. Powinna być także dostępna Hala Szrenicka.
Będzie można się na nią dostać koleją Karkonosz Express. Posłuży ona także do zjazdów, ponieważ trasa Śnieżnynka jest teraz nieprzejezdna.
Będziemy starali się odbudować warstwę śniegu sztucznym dośnieżaniem. Rozpoczniemy je, gdy tylko pojawią się sprzyjające warunki meteo.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Lekkie przymrozki w nocy mają dzisiaj być w całym Zdolnośląskim😉

Na CG obecnie pada białe, w Karpaczu nie wiele się dzieje. Dobrze że jest minus, to trochę to podreperuje biedę na stokach.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grimson napisał:

Na CG obecnie pada białe, w Karpaczu nie wiele się dzieje. Dobrze że jest minus, to trochę to podreperuje biedę na stokach.

 

Pada... Końskie Łby na drugiej fotce... ech...

IMG_5509.png

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sstar napisał:

Pada... Końskie Łby na drugiej fotce... ech...

IMG_5509.png

Ski Arena odpaliła Karkonosza, jako środek transportu na Hale Szrenicka. Puchatek stoi.

Trochę obserwuje Szklarska i takiego manewru jeszcze nie widziałem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grimson napisał:

Ski Arena odpaliła Karkonosza, jako środek transportu na Hale Szrenicka. Puchatek stoi.

Trochę obserwuje Szklarska i takiego manewru jeszcze nie widziałem. 

Ja bym skorzystał, lubię tamte wysokogórskie jak na DS klimaty...

ps kiedyś byłem jedynym kto wyjeżdżał w górę deszcz wiatr zamarzające pani się upewniała czy chce zjechałem po lodowiskach i strumieniach Lolą nie chciałem powtarzać;-)

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sstar napisał:

Ja bym skorzystał, lubię tamte wysokogórskie jak na DS klimaty...

ps kiedyś byłem jedynym kto wyjeżdżał w górę deszcz wiatr zamarzające pani się upewniała czy chce zjechałem po lodowiskach i strumieniach Lolą nie chciałem powtarzać;-)

Pojutrze uderzam na CG.

Tymczasem kamerka z Karkonosza pokazuje widok niespotykany:

image.thumb.png.7e7267f05628494bb851a843e85f57c3.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie sprawdzenie Ski Areny w Szklarskiej. Mimo wyłączonego ON ośrodek tętni życiem, dużo ludzi krzesełkiem. Cześć spaceruje, kilku zjeżdża pare metrów na nartach/desce.

Snieg leży tylko w górnych partiach, plus niedobitki z armatek na Puchatku:

 

2DE36061-2407-4DF6-B7CA-73FAF99E119C.jpeg

E191099E-672C-4685-8A4B-D85CA234B0E8.jpeg

311E9A2B-CE50-4E40-9F76-1BBDE2E626AA.jpeg

28A72B38-F7F2-424E-8C0F-24901D77BA2A.jpeg

A5B16362-B096-4BB6-BCED-0300BB9B85EE.jpeg

C4D7195C-DE1C-4114-860F-CDF99161274E.jpeg

A784296B-7753-4093-892F-990C972D69CE.jpeg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, grimson napisał:

Szybkie sprawdzenie Ski Areny w Szklarskiej. Mimo wyłączonego ON ośrodek tętni życiem, dużo ludzi krzesełkiem. Cześć spaceruje, kilku zjeżdża pare metrów na nartach/desce.

Snieg leży tylko w górnych partiach, plus niedobitki z armatek na Puchatku:

 

2DE36061-2407-4DF6-B7CA-73FAF99E119C.jpeg

E191099E-672C-4685-8A4B-D85CA234B0E8.jpeg

311E9A2B-CE50-4E40-9F76-1BBDE2E626AA.jpeg

28A72B38-F7F2-424E-8C0F-24901D77BA2A.jpeg

A5B16362-B096-4BB6-BCED-0300BB9B85EE.jpeg

C4D7195C-DE1C-4114-860F-CDF99161274E.jpeg

A784296B-7753-4093-892F-990C972D69CE.jpeg

To prosto z Czarnej do Szklarskiej pojechałeś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jeeb napisał:

czyli koniec sezonu w Szklarskiej

I tak i nie. Wysoko leży dużo śniegu, na dole już popłynęło. 

Z odległości na FIS Ścianie na gorze tylko biało, niżej wytopu. Tak samo Lola, z zastrzeżeniem ze sam dół to już tylko trawa. Znając Szklarska to będą mocne opady śniegu na początku marca, wiec kto wie?

 

 

40F2BA28-62AD-40C0-A967-0EB1EA214C15.jpeg

Edytowane przez grimson
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam twoją wiarę.

Skoro do tej pory nie potrafili zapewnić tyle sztucznego, żeby chociaż Puchatkiem się dało zjeżdżać (a że się da to patrz Harrachov i inne czeskie ośrodki) to nie wierzę niestety, żeby chciało im się w marcu na tydzień czy dwa śnieżyć - same naturalne opady musiałyby być na poziomie 50-100cm (do ubicia).
Chyba mój pierwszy od kilku lat sezon bez wizyty w Szklarskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pojeździć jeszcze w pobliskim Karpaczu, nieczynne (tradycyjnie) Złotówka i Grosik, no i Liczyrzepa (obecnie nazywana Z Kopy). Reszta jeszcze działa... Całkowitego dramatu nie ma. Na skiturach z dużym prawdopodobieństwa spokojnie w marcu jest wiele miejsc do zrobienia, dopóki KPN całkowicie nie przegoni narciarzy z parku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

To trochę dziwna trasa, początek ok. potem długo, długo nic i końcówka do pokrecenia. @grimson to by nią całą jechał na 3 "skręty".

Tak. Dziwna. Jak musisz się rozpędzić to wąsko tłum i przelodzenia taka rosyjska ruletka. A prędkość musisz zabrać na płaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Można pojeździć jeszcze w pobliskim Karpaczu, nieczynne (tradycyjnie) Złotówka i Grosik, no i Liczyrzepa (obecnie nazywana Z Kopy). Reszta jeszcze działa... Całkowitego dramatu nie ma. Na skiturach z dużym prawdopodobieństwa spokojnie w marcu jest wiele miejsc do zrobienia, dopóki KPN całkowicie nie przegoni narciarzy z parku.

A gonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...