Narty - skionline.pl
Jump to content

Szczyrk - Skrzyczne - Zbójnicka Kopa - Hala Skrzyczeńska, czyli Pętla Szczyrkowska (Vlog #077)

Recommended Posts

Pętla Szczyrkowska, to nowy, tegoroczny produkt turystyczny dostępny w Szczyrku. Ośrodki Skrzyczne oraz Szczyrk Mountain Resort razem oferują jeden bilet umożliwiający skorzystanie z kolei obu ośrodków. Zakup biletu Pętla Szczyrkowska uprawnia nas do przejazdu czterema kolejami w Szczyrk - dwa krzesła w ośrodku Skrzyczne oraz krzesłem i gondolą w Szczyrkowskim. Nasz wycieczkę możemy odbyć w dowolnym kierunku, a kupując bilet w internecie zapłacimy taniej... i dostaniemy jeszcze zniżkę na obiad w restauracji Kuflonka.

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Zagronie
      Witam koleżanki i kolegów!
      Czasy mamy ponure.  Pisanie na forum jest dobre dla zdrowia psychicznego.  Jest to coś w rodzaju "teoretycznych" nart. Jakaś namiastka, by nie wpaść w depresję.
      Nie mam problemów z pisaniem. Siedzi we mnie tyle wspomnień.  Począwszy od dzieciństwa rozpoczętego w czasie wojny, aż do dzisiaj. Moi rodzice poznali się przed wojną w Zakopanem i tam brali ślub.  Nie zostałem  Zakopiańczykiem, ale zaszczepili mi(głównie Mama) miłość do gór.  Naturalne było też odkrycie nart.  Te dwie główne pasje przewijają się do dzisiaj. 
      Pisać blog, ale taki, że wszyscy uczestniczymy w nim.  Ja piszę, ciągnę przez lata swoje wspomnienia.  Każdy może dodać swoje, skomentować. Tworzymy wspólnie "dzieło".  Dzieło pasjonatów, począwszy od  seniorek i seniorów, poprzez wiek średni, aż  do przedszkolaków.  
      Czy  warto się w to bawić?
      Zagronie 
    • By melo7anthony
      Poszukuję domku w górach na 2-3 grudniowe noce. Chodzi o to żeby była cisza i spokój. Z dala od zgiełku.  Jeżeli ktoś z Was ma jakieś fajne miejsce do polecenia to bardzo proszę o informacje. Preferował bym obiekty zlokalizowane w Beskidach, ale jeżeli macie coś ciekawego w innym rejonie to proszę podesłać. Domek 2-4 osobowy, ponieważ jedziemy tylko we dwoje. 
    • By Lexi
      Pomyślałem ze temat jest na tyle interesujący ze warto go przenieść do osobnego wątku - takie informacje przydadzą się pewnie każdemu kto nie był w wysokich górach a się wybiera - mnie się przydadzą na pewno.
      Jeździcie w Alpy i inne "duże" góry - pochwalcie się jaki sprzęt wybieracie i dlaczego akurat taki, nie idzie tu o konkretne modele (chociaż czemu właściwie nie) bardziej o rodzaj nart.
      Na tak duże ośrodki których nie znacie, z wieloma trasami i na różnych wysokościach bierzecie na górę swoje "ulubione" narty czy na wszelki wypadek na ten przykład AM na których można pojechać (komfortowo) zawsze i wszędzie? 
      ....a  może w ten sposób?..😉

• By Ziemowit
      Przyznam, że alpejskie drogi rowerowe nawet mnie nie pokonały, to była egzekucja. Długie i strome podjazdy szutrami są nie na moją kondycję (na razie pozostaje wwieźć rower gondolą), a pod czas zjazdów tarcze tak się rozgrzewają, że są ciemne od spalenizny. Jakieś rady na to?
    • By Ziemowit
      Chyba nie ma takiego tematu a myślę, że warto byłoby założyć. Chodzi mi po głowie miejsce na forum, gdzie możnaby wrzucać znalezione w internecie informacje na temat zarówno krajowych jak i zagranicznych obostrzeń i zakazów, które mogą pokrzyżować nasze plany turystyczne.
      Zacznę może od tego, że w niektórych powiatach w Polsce już 8 Sierpnia wracają surowe obostrzenia i zakazy. Dzisiejsza wypowiedź ministra dotycząca powiatów zaznaczonych na czerwono: 
      W powiatach żółtych dodatkowe obostrzenia również zostaną wprowadzone, ale będą trochę łagodniejsze. Mapka:

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...