Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pożegnanie z zimą


mario33

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mirekn napisał:

W tych WC Rossich jest 3 cia narta bez wiązań (taka rezerwa na wypadek uszkodzenia ;) ) ?

 

Pozdrawiam

mirekn
 

Brawo Ty. Wreszcie ktoś. Uszkodzenie już było. Zerwana krawędź po jeździe przywyciagowym free...  w Kamiensku sic. A dokładniej to po zamkniętej części trasy. A jako, ze napatoczyly się czyste deski to dokupiłem, jedna z nich tez ma słaby punkt przy krawędzi, tak wiec z dwóch par jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sstar napisał:

Oprócz wspomnianej sztekli to wydłużyłbym mastersa i skrócił nangi, cóż wyboru co do długości nie było a ceny dobre.

Jak Volkl wyprodukuje GS mastery, a ja się poduczę to zainwestuję 🤣 Podobnie z szerokimi AM - po co komu scotty jak są Mantry 🤣 House of Volkl zobowiązuje. 😍🤣

 

 

 

(droczę się, do sztekli muszę chyba dorosnąć narciarsko).

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mario33 napisał:

Jak Volkl wyprodukuje GS mastery, a ja się poduczę to zainwestuję 🤣 Podobnie z szerokimi AM - po co komu scotty jak są Mantry 🤣 House of Volkl zobowiązuje. 😍🤣

 

 

 

(droczę się, do sztekli muszę chyba dorosnąć narciarsko).

Sztekle sl bardzo przyjazne

volkl sl mnie nie przekonaly

stabilne ale nudne

ps mantr nie znam ale wierze, ze to dobra narta, scottami jestem zachwycony prawie jak Kurdziel sage’ami https://www.ntn.pl/moje-ulubione-2016-2017/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sstar napisał:

Sztekle sl bardzo przyjazne

volkl sl mnie nie przekonaly

stabilne ale nudne

ps mantr nie znam ale wierze, ze to dobra narta, scottami jestem zachwycony prawie jak Kurdziel sage’ami https://www.ntn.pl/moje-ulubione-2016-2017/

To ja się trochę ponudzę najsampierw. Ale mnie wkurza ten ból 🙄 a tam na Arenie wciąż warun...

Jakbym myślał nad deskami „do zabawy” też bym myślał o Scottach. Może to nie ma znaczenia, ale lubię całą „luzacką” otoczkę, która stoi za tą marką (znaną mi z jazdy motocyklami w terenie). Luzacką marketingowo, ale produkty naprawdę super profi...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mario33 napisał:

To ja się trochę ponudzę najsampierw. Ale mnie wkurza ten ból 🙄 a tam na Arenie wciąż warun...

Jakbym myślał nad deskami „do zabawy” też bym myślał o Scottach. Może to nie ma znaczenia, ale lubię całą „luzacką” otoczkę, która stoi za tą marką (znaną mi z jazdy motocyklami w terenie). Luzacką marketingowo, ale produkty naprawdę super profi...

Mam jeszcze spodnie, luźne gatki, takie cieńsze, nawet na tury raz się wybrałem...

ja bym kupił u nich rower, ale mam stary i to na starym nieśmiertelnym jeszcze osprzęcie shimano wiec nie zmieniam, choć rower mam jeden

post-214964-0-88109000-1608798680.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, brachol napisał:
8 minut temu, brachol napisał:

The Ski, 180 cm, chyba 2015 takie z kwadratami, czerwone czyli najszybsze.

Tak to masz w mojej długości tylko starsze no i szybsze. Świetny zakup. Banan gwarantowany. Dla mnie to jeden z moich lepszych zakupów, ale generalnie mam szczęście do nart...

https://www.snowmagazine.com/ski-gear/skis/scott-the-ski-2015
 

witamy w stajni, stajnia zobowiazuje

https://www.scott.pl/wiadomosc/312/OFICJALNY-ZWIASTUN-Jeremie-Heitz-La-Liste-Everything-or-Nothing

na pure mnie nie stać, ale się jaram

45D9E62C-0D15-44DF-ADD8-6BE35BC9954E.jpeg

Edytowane przez sstar
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sstar napisał:

 

Tak to masz w mojej długości tylko starsze no i szybsze. Świetny zakup. Banan gwarantowany. Dla mnie to jeden z moich lepszych zakupów, ale generalnie mam szczęście do nart...

Mógłbym mieć te najdłuższe, ale dostawca nie miał na stanie. Jeździ się super, fajna zabawa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brachol napisał:

Mógłbym mieć te najdłuższe, ale dostawca nie miał na stanie. Jeździ się super, fajna zabawa. 

A gdzie i w jakich warunkach jeździłeś na nich? Jedz na Szrenicę i offpiste wokół ściany wyborne.

Edytowane przez sstar
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sstar napisał:

A gdzie i w jakich warunkach jeździłeś na nich? Jedz na Szrenicę i offpiste wokół ściany wyborne.

Jak na razie to tylko z dwie godziny jeździłem w CG po trasach A i B przed ratrakowaniem, były muldy głównie na B i miejscami twardo, oczywiście odsypy. Może jeszcze uda się gdzieś na nich wyskoczyć w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mario33 napisał:

Jak Volkl wyprodukuje GS mastery, a ja się poduczę to zainwestuję 🤣 Podobnie z szerokimi AM - po co komu scotty jak są Mantry 🤣 House of Volkl zobowiązuje. 😍🤣

 

 

 

(droczę się, do sztekli muszę chyba dorosnąć narciarsko).

Cześc

Mariusz błagam Cię, jesteś porządny człowiek a zaczynasz mędzić o sprzęcie jak dziecko.

Każda firma produkuje nartę typu Master przynajmniej od pięciu sezonów. Rozumiem, że narty ze zdjęcia to nie Twoje?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mitek napisał:

Cześc

Mariusz błagam Cię, jesteś porządny człowiek a zaczynasz mędzić o sprzęcie jak dziecko.

Każda firma produkuje nartę typu Master przynajmniej od pięciu sezonów. Rozumiem, że narty ze zdjęcia to nie Twoje?

Pozdrowienia

Cześć

Słowo "mendzić" pisze się przez "en" a nie tak jak w poprzednim poście. Za błąd bardzo przepraszam.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Mariusz błagam Cię, jesteś porządny człowiek a zaczynasz mendzić o sprzęcie jak dziecko.

Każda firma produkuje nartę typu Master przynajmniej od pięciu sezonów. Rozumiem, że narty ze zdjęcia to nie Twoje?

Pozdrowienia

Mitek spokojnie, to był żart. Mam swoje ulubione marki i dlatego o nich wspominam, ale mam świadomość, że chodzi o typ narty. Zakładam, że przy moich umiejętnościach wybór nart po marce/kolorze jest ok i kompletnie bez wpływu na użyteczność 😄

Na zdjęciu w pierwszym poście dwie pary z prawej są moje (Volkl x 2, przypadek ?!?). "Pierwsze sklepowe slalomki" są jedyne słuszne - 165 cm, "sportowe" cross-turn - ponad wzrost. Na razie jest na czym jeździć. Jak już dojdę do tego, żeby w Mastery zainwestować to nie omieszkam tak we wzrost + >10 cm celować. Marka obojętna. 

Edytowane przez mario33
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mario33 napisał:

Mitek spokojnie, to był żart. Mam swoje ulubione marki i dlatego o nich wspominam, ale mam świadomość, że chodzi o typ narty. Zakładam, że przy moich umiejętnościach wybór nart po marce/kolorze jest ok i kompletnie bez wpływu na użyteczność 😄

Na zdjęciu w pierwszym poście dwie pary z prawej są moje (Volkl x 2, przypadek ?!?). "Pierwsze sklepowe slalomki" są jedyne słuszne - 165 cm, "sportowe" cross-turn - ponad wzrost. Na razie jest na czym jeździć. Jak już dojdę do tego, żeby w Mastery zainwestować to nie omieszkam tak we wzrost + >10 cm celować. Marka obojętna. 

Jak dobrze być nieporządnym, można sobie śmiało o sprzęcie pomendzić:-) No ale góry wzywają...

Uwaga: na trasach świeży śnieg:-)

Screenshot_20210316-152144.png

Screenshot_20210316-152210.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mario33 napisał:

Mitek spokojnie, to był żart. Mam swoje ulubione marki i dlatego o nich wspominam, ale mam świadomość, że chodzi o typ narty. Zakładam, że przy moich umiejętnościach wybór nart po marce/kolorze jest ok i kompletnie bez wpływu na użyteczność 😄

Na zdjęciu w pierwszym poście dwie pary z prawej są moje (Volkl x 2, przypadek ?!?). "Pierwsze sklepowe slalomki" są jedyne słuszne - 165 cm, "sportowe" cross-turn - ponad wzrost. Na razie jest na czym jeździć. Jak już dojdę do tego, żeby w Mastery zainwestować to nie omieszkam tak we wzrost + >10 cm celować. Marka obojętna. 

Cześc

Ależ ja robię dokładnie tak samo (wybór po marce) - ale z nieco innych powodów.

Chodzi mi o takie analizowanie kupię sobie takie owakie, do tego do tamtego...Co to ma za znaczenie?...

Bierzesz i jedziesz, nie wpadaj w tą pułapkę.

Pozdrowienia

PS.

Co to znaczy:

Uwaga, świeży śnieg?

No co uwaga?

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2021 o 15:38, mario33 napisał:

To był dla mnie stracony sezon. Kontuzja kolana i stopy skutecznie uniemożliwiły skorzystanie chociaż z tych krótkich momentów otwartych stoków.

Z żalem odkładam na odpoczynek sprzęt zjazdowy, biegowy i łyżwowy całej rodziny. A tak się cieszyłem na testy nowych nart. 
Smutny to moment...

 

 

8F065738-13D8-4A31-999B-6A3B722E1F36.jpeg

BB94298B-EFC7-440E-BE0B-4C7968D24234.jpeg

Mario jak te salomony będą na sprzedaż to daj znać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mitek napisał:

Ależ ja robię dokładnie tak samo (wybór po marce) - ale z nieco innych powodów.

Chodzi mi o takie analizowanie kupię sobie takie owakie, do tego do tamtego...Co to ma za znaczenie?...

Bierzesz i jedziesz, nie wpadaj w tą pułapkę.

O nie, na Fischery, Heady i Atomic się namówić nie dam 😆 Rossignolom i Dynastarom jestem gotów dać szansę 😆 (żart)

Ty wiesz ile taka osoba jak ja, która lubi mieć kontrolę, dochodzi do tego, że zjedzie na każdej prawie narcie ?!? (no na ołówkach nie) Pytanie raczej skąd (jak stromo) i jak zjadę/zsunę się. Daj ludziom trochę luzu, niech sobie pomarudzą co im się podoba...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześc

Ależ ja robię dokładnie tak samo (wybór po marce) - ale z nieco innych powodów.

Chodzi mi o takie analizowanie kupię sobie takie owakie, do tego do tamtego...Co to ma za znaczenie?...

Bierzesz i jedziesz, nie wpadaj w tą pułapkę.

Pozdrowienia

PS.

Co to znaczy:

Uwaga, świeży śnieg?

No co uwaga?

Info z ośrodka:-) pewno chodzi im o to co tobie aby nikt nie wpadł w pułapkę;-)

Screenshot_20210316-151948.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam ..Duch napisał:

Mario jak te salomony będą na sprzedaż to daj znać

O nie... To mojej najukochańszej drugiej połówki. Takiej fan-girl Salo jak ona nie da się tego wyrwać... Nie da rady... 

Specjalnie doprecyzuję dla @Mitek - ona na pewno zjedzie na wszystkim i wszędzie. Salo to wybór nie przymus 😆

Edytowane przez mario33
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mario33 napisał:

O nie... To mojej najukochańszej drugiej połówki. Takiej fan-girl Salo jak ona nie da się tego wyrwać... Nie da rady... 

Specjalnie doprecyzuję dla @Mitek - ona na pewno zjedzie na wszystkim i wszędzie. Salo to wybór nie przymus 😆

Ok rozumiem, są sprawy ważne i ważniejsze - zwróć uwagę że od razu wychwyciłem dobre narty..🤣. Pozdrowienia dla żonki i niej jej służą jak najdłużej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mario33 napisał:

O nie, na Fischery, Heady i Atomic się namówić nie dam 😆 Rossignolom i Dynastarom jestem gotów dać szansę 😆 (żart)

Ty wiesz ile taka osoba jak ja, która lubi mieć kontrolę, dochodzi do tego, że zjedzie na każdej prawie narcie ?!? (no na ołówkach nie) Pytanie raczej skąd (jak stromo) i jak zjadę/zsunę się. Daj ludziom trochę luzu, niech sobie pomarudzą co im się podoba...

Cześć

Daj szansę. Nie są złe.

1005234682_nartydouytku.thumb.jpg.0deb767d429718c413fd2a4735bd3a34.jpg

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...