Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, marionen napisał:

Muszę się przyznać, bo mnie sumienie dręczy. Murraya oglądałem do stanu 2-5 w 3 secie. Mecz Djokovica nagrałem, bo nie mogłem oglądać na żywo, tak mi było pilnie zobaczyć co z jego udem, że poświęciłem Szkota. Myślałem, że po 5 godzinach z Berrettinim z Kokinkisem nie da rady. Dzięki za info szukam powtórki...

Ja zalapalem się na piąty set, a co się stało w meczu z Wawrinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marionen napisał:

Muszę się przyznać, bo mnie sumienie dręczy. Murraya oglądałem do stanu 2-5 w 3 secie. Mecz Djokovica nagrałem, bo nie mogłem oglądać na żywo, tak mi było pilnie zobaczyć co z jego udem, że poświęciłem Szkota. Myślałem, że po 5 godzinach z Berrettinim z Kokinkisem nie da rady. Dzięki za info szukam powtórki...

Tu highlights 

Na eurosporcie można cofnąć jesli z Polsat box go

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, moruniek napisał:

Magda melduje się w 3 rundzie. 

Magda Linette - Anett Kontaveit 3-6 6-3 6-4

Oj tam, Murrayem  się podniecacie. A poznanianka na kapitalnej ścieżce. Ons Jabeur za burtą - obie nasze nie miały z nią łatwo. 

To może być fajne AO dla naszego kraju

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lika napisał:

A poznanianka na kapitalnej ścieżce.

Ja myśle że Magdzie dużo dał (mentalnie) start w tych drużynowych zawodach na początku stycznia ...Magda była tam bardzo mocnym ogniwem i było to po niej widać ....może wielkie rzeczy uczynić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marionen napisał:

Wystarczy kupić 2 (a może 3) telewizory...

Mam iPada. Spoko. PS

- Szczerze mówiąc, to po swoich meczach wybieram odcięcie się od sportu. Ale wszyscy siedzimy w sporcie i jak dzieje się coś dużego i Polacy osiągają sukcesy, to i tak się o tym dowiem. Więc powodzenia wszystkim. Raczej obejrzę "Hubiego", bo skoków za bardzo nie ogarniam. Oglądam nie wiedząc na co patrzę. Przydałoby się trochę edukacji – przyznała z uśmiechem polska tenisistka.

Konkurs na japońskiej skoczni, podobnie jak mecz Igi Świątek, dostarczył polskim kibicom pozytywnych emocji. Dawid Kubacki był drugi, ustępując jedynie Ryoyu Kobayashiemu. Czwarte miejsce zajął Kamil Stoch, a 14. Piotr Żyła. Kubacki i Stoch zostali zapytani przez reportera o słowa Świątek.

- W sumie ja też nie ogarniam – powiedział będący w dobrym humorze Stoch. - Ja mam tylko zapiąć narty i jechać. Później mi pokazują, który jestem. Tak że spoko Iga, wszyscy to mamy! – dodał uśmiechnięty.

- Nieważne jak, byle dwa razy na sam dół. Dwa razy i w teorii powinno się wtedy wygrać. Od kiedy mamy przeliczniki, trochę to inaczej wygląda. Na początek, dla załapania, to proponuję z VHS-ów pozgrywać jakieś konkursy i wtedy to jest taka kwintesencja skoków, bo z przelicznikami ciężej to zrozumieć – dodał Kubacki.

https://www.sport.pl/skoki/7,65074,29379802,iga-swiatek-przyznala-co-sadzi-o-skokach-mistrzowska-odpowiedz.html#s=BoxMMtCzol2

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zając napisał:

Hubi lubi pograć, dlatego te 5 setów chciał pobiegać :D

Za to Korda w 3 setach odprawił Medvedeva

Tak mu się podoba ten turniej, że chciał w nim dłużej pograć 😉

Patrz taka Iga, człowiek ledwo co zdążył włączyć telewizor, zrobić sobie kawę, wygodnie usiąść w fotelu, a już się skończyło 😉

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...