Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, sstar napisał:

może nie jest zachwycona, może jej ambicje sięgają dalej, ale patrząc na osiągnięcia Polek w US Open, to dokonuje się pewien przełom, dla Swiatek to 4 runda w kolejnym szlemie, ta mała stabilizacja po wygraniu RG może znaczyć więcej niż kolejny historyczny sukces; to póki co jej rekordowy wynik w US Open, a Radwańska tez dalej nigdy nie zaszła https://pl.wikipedia.org/wiki/Agnieszka_Radwańska#Występy_w_grze_pojedynczej

Trzeba doceniać mniejsze kroczki a wtedy może ziszczą sie sny o potędze. Ale fakt, "hasła" dziennikarskie są zaiste mocno żenujące.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, marionen napisał:

Na jednym z portali czytam teraz " Historyczny sukces Świątek na US Open" a ja się pytam dla kogo. Dla kibiców, dla Świątek, no chyba nie. Raczej tylko dla pismaka który chce trochę zarobić krzykliwym tytułem. Świątek wygrała RG i nie sadzę by była zachwycona awansem do 4 rundy. Jej ambicje sięgają raczej dalej. Jest młoda, mało razy jeszcze startowała w imprezach szlemowych i takie wyniki pewno będzie poprawiać co roku, a tu historyczny sukces... 

Cześć

Piszesz dokładnie to co ja myślę - kolejny raz! "Dziennikarze" to jakiś dramat. Sposób przekazywania informacji rodem z Superexpresu. Specjaliści od wywierania ciśnienia na zawodnikach. Koszmar.

Poza tym ten mecz wcale nie był "do jednej bramki". Z serwisami Estonki na zewnątrz nie radziła sobie zupełnie. Gra była nierówna. Parę czy paręnaście piłek fantastycznych i nagle prosty błąd czy seria. Estonka grała dziwnie, tak jakby odpuszczał część piłek po czym 3-4 genialne i znowu bez wiary. Dziwny mecz.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Trzeba doceniać mniejsze kroczki a wtedy może ziszczą sie sny o potędze.

No i tak chyba stara się podchodzić do zagadnienia ona sama, ta powtarzalna czwarta runda to sukces, cyt.:

W czwartej rundzie Wielkiego Szlema po raz...czwarty w tym roku. Zawsze chcę być lepsza i pracować coraz ciężej, ale dziś jestem bardzo zadowolona z tego, co osiągnęliśmy w tym roku, z tej statystyki i z pracy mojego zespołu - napisała na Instagramie.

 

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Iga Świątek. Jej przekaz jest bardzo prosty i oczywisty. To młoda zawodniczka, na początku wielkiej kariery sportowej. Tak się złożyło, że zaczęła od zwycięstwa w RG. Super, teraz ma trudniej, jest już znana, wszyscy ją oglądają i przygotowują taktykę pod nią. Sukces i radość daje awans do 4 rundy- 4 kolejnych turniejów wielkoszlemowych. Nie 4 runda US Open. W 3 pierwszych rundach pokonała zawodniczki dużo nizej klasyfikowane (może oprócz Kontaweit). W tym roku nie dokonały tego najwyzej klasyfikowane i najlepiej grajace na świecie (przypominam w skali tego roku). I do tego sukcesu odnosi się wpis Świątek. Na szczęście jeszcze gra NY i może jeszcze pokonać kilka zawodniczek, wtedy bedzie można pisać o historycznym sukcesie, a nie o statystycznych wygranych kolejnych rundach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sstar napisał:

może nie jest zachwycona, może jej ambicje sięgają dalej, ale patrząc na osiągnięcia Polek w US Open, to dokonuje się pewien przełom, dla Swiatek to 4 runda w kolejnym szlemie, ta mała stabilizacja po wygraniu RG może znaczyć więcej niż kolejny historyczny sukces; to póki co jej rekordowy wynik w US Open, a Radwańska tez dalej nigdy nie zaszła https://pl.wikipedia.org/wiki/Agnieszka_Radwańska#Występy_w_grze_pojedynczej

Jadwiga Jędrzejowska była w finale US Open w 1937r.  i to był sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Sukces w tenisie odnoszą na przykład Djokovic czy Nadal.

Dobry samochód to Lamborghini Aventador a nie Opel Corsa w swojej klasie.

Pozdro

A ja myślałem, ze jak HURKACZ wygrywa turniej to odnosi sukces, cóż niepotrzebnie się chłopak cieszył. Wyścigi są w różnych klasach samochodowych, sam z sentymentem odnosisz się do jakiejś tam n-tej z kolei, ale wtedy nie wspominasz, ze tylko F1 i tylko podium. Dziś np Kubica odniósł sukces, walczył z Vettelem i Latifim, ale wg was to pewno jedna wielka porażka, bo sami wymiatacie

https://powrotroberta.pl/2021/09/robert-kubica-w-wyscigu-o-grand-prix-holandii-relacja-live.html

Było "grande Robert" od inżyniera dla Roberta

ps czy jak przegrywają mecze lub uderzają piłka sędzinę to tez odnoszą sukces?

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa mistrzyni potrafi docenić awans do kolejnej rundy

Pod postem Igi Świątek pojawił się też wymowny komentarz amerykańskiej narciarki alpejskiej Lindsey Vonn. Trzykrotna medalistka olimpijska i ośmiokrotna medalistka mistrzostw świata zamieściła trzy emotki przedstawiające napięty biceps, który jest wyrazem siły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marionen napisał:

Wiesław zagubiłeś się. Rower to wieczne kręcenie (no wiesz czym). Narty to każdy skręt inny i widoki z miejsc niedostępnych dla roweru. Taki zjazd z K2 czy Everestu na rowerze niemożliwy... żartuję oczywiście, niech każdy robi to co lubi, ważne by coś robił. Znając Twoje umiejętności narciarskie i determinację w górach szkoda... powodzenia na rowerze życzę.

Mariusz masz... rację!

Jasne, że każdy zjazd narciarski (nie mówię o podejściach) jest rozczulająco pionierski. Rowerem to się jednak jeździ po ścieżkach (nawet jeśli pieszych, to ścieżkach). Różnica jest wielka na plus desek. 

Rower ma dla mnie niezaprzeczalne zalety bo nie wymaga większego dojazdu w fajne tereny i jest dostępny przez prawie cały rok. Wracając do nart nijak nie mam zamiaru z nich rezygnować, wierzę, że pojedziemy do Norwegii i Bułgarii na tury. Oraz tradycyjnie w Alpy. Jedyne co to czterodniówki (czy pięciodniówki) z 16 godzinami dojazdu niezbyt mi się już uśmiechają.

Czyli narty nie poszły w odstawkę a nawet mam nadzieję, że uda nam się coś razem wymodzić! ;)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za niesamowity mecz rozegrała Fernandez z Kerber. Po pokonaniu Osaki kolejny wygrany mecz ze "starą" mistrzynią Kerber. Walka i wymiany na niesamowitym poziomie, a Kanadyjka ma tylko 18 lat. Widać, że nastepuje zmiana pokoleń w damskim tenisie, oby miejsce w tym zacnym gronie znalazła Iga Świątek...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wujot napisał:

Mariusz masz... rację!

Jasne, że każdy zjazd narciarski (nie mówię o podejściach) jest rozczulająco pionierski. Rowerem to się jednak jeździ po ścieżkach (nawet jeśli pieszych, to ścieżkach). Różnica jest wielka na plus desek. 

Rower ma dla mnie niezaprzeczalne zalety bo nie wymaga większego dojazdu w fajne tereny i jest dostępny przez prawie cały rok. Wracając do nart nijak nie mam zamiaru z nich rezygnować, wierzę, że pojedziemy do Norwegii i Bułgarii na tury. Oraz tradycyjnie w Alpy. Jedyne co to czterodniówki (czy pięciodniówki) z 16 godzinami dojazdu niezbyt mi się już uśmiechają.

Czyli narty nie poszły w odstawkę a nawet mam nadzieję, że uda nam się coś razem wymodzić! ;)

 

Dzięki serdeczne Wiesiu za tą odpowiedź. Już się bałem, że zobaczę Twój sprzęt narciarski na OLX-ie. Wyjazdy z Tobą i zjazdy w trudnym i niedostępnym terenie to wspaniałe narciarskie dni dla mnie. Mam nadzieję, że jeszcze zaliczymy niejedną fajną górę do przerobienia. Chcę ciągle narciarsko się rozwijać, a zjazdy z Tobą są świetną formą do własnego doskonalenia, a dyskusję o tym i tamtym podczas wspólnych dni narciarskich również intelektualnie dobrze na mnie wpływają...

Edytowane przez marionen
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marionen napisał:

Brawo Iga Świątek. Jej przekaz jest bardzo prosty i oczywisty. To młoda zawodniczka, na początku wielkiej kariery sportowej. Tak się złożyło, że zaczęła od zwycięstwa w RG. Super, teraz ma trudniej, jest już znana, wszyscy ją oglądają i przygotowują taktykę pod nią. Sukces i radość daje awans do 4 rundy- 4 kolejnych turniejów wielkoszlemowych. Nie 4 runda US Open. W 3 pierwszych rundach pokonała zawodniczki dużo nizej klasyfikowane (może oprócz Kontaweit). W tym roku nie dokonały tego najwyzej klasyfikowane i najlepiej grajace na świecie (przypominam w skali tego roku). I do tego sukcesu odnosi się wpis Świątek. Na szczęście jeszcze gra NY i może jeszcze pokonać kilka zawodniczek, wtedy bedzie można pisać o historycznym sukcesie, a nie o statystycznych wygranych kolejnych rundach...

Tak tez pisałem: dla Swiatek to 4 runda w kolejnym szlemie, ta mała stabilizacja po wygraniu RG. W ostatnim zdaniu znów deprecjonujesz sukces jaki osiągnęła. Radwańska wg ciebie tez nie zaistniała w historii pewno, jeno statystycznie? Skad te wysokie progi? PS a czasy przedwojenne inne były, co do pompowania nagłówków to się zgadzam, ot znak czasów 

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muguruza nie dała rady Krejcikovej, liczyłem że Wenezuelka dalej zajdzie. Sabalenka łatwo poradziła sobie z Mertens. Dzisiaj Iga Świątek o 17 trudny mecz z nieoczekiwaną Mistrzynią Olimpijską z Tokio Belindą Bencić (po trochę Słowaczką). Djokovic w nocnej sesji o 1.00 ostatni mecz z nieznanym przeciwnikiem, czy straci z nim kolenego seta? Później zostaną tylko mecze z uznanymi zawodnikami czołówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sstar napisał:

to pewno jedna wielka porażka, bo sami wymiatacie

 

30 minut temu, sstar napisał:

Tak tez pisałem: dla Swiatek to 4 runda w kolejnym szlemie, ta mała stabilizacja po wygraniu RG. W ostatnim zdaniu znów deprecjonujesz sukces jaki osiągnęła. Radwańska wg ciebie tez nie zaistniała w historii pewno, jeno statystycznie? Skad te wysokie progi?

 

18 godzin temu, sstar napisał:

Rozumiem, że mierzysz sukcesy własną miarą, zaakceptuj, że dla Igi 4x czwarta runda w szlemie to w tym sezonie sukces, a która strategia lepsza...

 

Chyba nikt z tobą już nie ma ochoty dyskutować. Za dużo jedziesz z osobistymi wycieczkami.

I to nie wobec mnie ...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marionen napisał:

Muguruza nie dała rady Krejcikovej, liczyłem że Wenezuelka dalej zajdzie. Sabalenka łatwo poradziła sobie z Mertens. Dzisiaj Iga Świątek o 17 trudny mecz z nieoczekiwaną Mistrzynią Olimpijską z Tokio Belindą Bencić (po trochę Słowaczką). Djokovic w nocnej sesji o 1.00 ostatni mecz z nieznanym przeciwnikiem, czy straci z nim kolenego seta? Później zostaną tylko mecze z uznanymi zawodnikami czołówki.

Ostatnio z Bencic na 6:2 x2, no ale to było kiedyś.  Kolejny młody zabiegał starego, Alcazar już 26 setów zagrał. A Kerber wylaczylismy w drugim secie bo się nam wydawało, ze już nic się nie zdazy, a tu patrz pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarioJ napisał:

 

 

 

Chyba nikt z tobą już nie ma ochoty dyskutować. Za dużo jedziesz z osobistymi wycieczkami.

I to nie wobec mnie ...

 

Chcesz coś napisać o tenisie, czy jesteś właśnie na takiej wycieczce? PS z nikim dyskutować obowiązku nie ma, to chyba wolny kraj. Włącz lepiej powtórkę na eurosporcie choćby meczu Fernandez, zamiast siać niezgodę. Nie bądź taki delikatny twardy bądź jak Roman Bratny.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marionen napisał:

Muguruza nie dała rady Krejcikovej, liczyłem że Wenezuelka dalej zajdzie. Sabalenka łatwo poradziła sobie z Mertens. Dzisiaj Iga Świątek o 17 trudny mecz z nieoczekiwaną Mistrzynią Olimpijską z Tokio Belindą Bencić (po trochę Słowaczką). Djokovic w nocnej sesji o 1.00 ostatni mecz z nieznanym przeciwnikiem, czy straci z nim kolenego seta? Później zostaną tylko mecze z uznanymi zawodnikami czołówki.

Brooksby, Amerykanin w Nowym Jarku, nie Paryżu. Na rozkładzie ma Fritza, Ymera, Karacewa, czyli nie najgorzej. 

https://www.atptour.com/en/video/video-search-results/hot-shot-brooksbys-twohanded-backhand-drop-shot-is-too-good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...