Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie koszty na 5 dni w Alpach


cysiu7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nigdy nie byłem na nartach w Alpach więc jestem totalnie zielony w tym temacie. Chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zapłacić za pobyt w Alpach na 5 dni. Nie jestem wymagającą osobą jeśli chodzi o zakwaterowanie, ma być czysto i ciepło, wystarczy. Interesują mnie ceny skipassów, przelotów, bo nie jestem w stanie pojechać autem, jedzenia, hoteli, wypożyczalni sprzętu bądź jeszcze czegoś innego co jest ważne, a o czym mogłem zapomnieć. Jestem również ciekaw czy są możliwości doskonalenia techniki jazdy z polskimi instruktorami, czy sporo jest takich miejsc w których są polscy instruktorzy? Jakie są kwoty za taką usługę? Jeśli już jechać w Alpy to do którego kraju i gdzie? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Alpy da sie pojechac tanio szczegolnie jesli wybierzesz a) mniejszy czyli tanszy osrodek b) termin poza glownym sezonem c) zapolujesz na promocje d) bedziesz mieszkal dalej od stoku. Do tego pewnie jeszcze kilka warunkow by doszlo ktore wplyna na cene. Jednak jak na pierwszy raz to ogarnianie tego wszystkiego osobno to chyba za duzo czasu bys nad tym spedzil, a wiedzy i doswiadczenia nie masz, wiec moim zdaniem najlepszym wyjsciem dla ciebie jest kupno zorganizowanego wyjazdu z polski. Takich biur, touroperatorow czy jak ich tam nazwac jest bardzo duzo. Mozna za przyzwoita cene pojechac na fajne tygodniowe narty, za czasow studenckich jezdzilem i bylem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cysiu7 napisał:

Cześć, nigdy nie byłem na nartach w Alpach więc jestem totalnie zielony w tym temacie. Chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zapłacić za pobyt w Alpach na 5 dni. Nie jestem wymagającą osobą jeśli chodzi o zakwaterowanie, ma być czysto i ciepło, wystarczy. Interesują mnie ceny skipassów, przelotów, bo nie jestem w stanie pojechać autem, jedzenia, hoteli, wypożyczalni sprzętu bądź jeszcze czegoś innego co jest ważne, a o czym mogłem zapomnieć. Jestem również ciekaw czy są możliwości doskonalenia techniki jazdy z polskimi instruktorami, czy sporo jest takich miejsc w których są polscy instruktorzy? Jakie są kwoty za taką usługę? Jeśli już jechać w Alpy to do którego kraju i gdzie? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro.

Proponuje przekopać wątki o wyjazdach w Alpy na tym forum - jest ich masa....znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cie pytania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turnplayer napisał:

w Alpy da sie pojechac tanio szczegolnie jesli wybierzesz a) mniejszy czyli tanszy osrodek b) termin poza glownym sezonem c) zapolujesz na promocje d) bedziesz mieszkal dalej od stoku. Do tego pewnie jeszcze kilka warunkow by doszlo ktore wplyna na cene. Jednak jak na pierwszy raz to ogarnianie tego wszystkiego osobno to chyba za duzo czasu bys nad tym spedzil, a wiedzy i doswiadczenia nie masz, wiec moim zdaniem najlepszym wyjsciem dla ciebie jest kupno zorganizowanego wyjazdu z polski. Takich biur, touroperatorow czy jak ich tam nazwac jest bardzo duzo. Mozna za przyzwoita cene pojechac na fajne tygodniowe narty, za czasow studenckich jezdzilem i bylem bardzo zadowolony

To dobra rada. Jeśli natomiast chcesz jechać indywidualnie, wyjazd ma być budżetowy, może być krótszy niż turnus tygodniowy, z nastawieniem na intensywne nartowanie, to poszukałabym w grupach na mediach społecznościowych ofert wyjazdów busami - zorganizują, zawiozą, znajdą kwaterę i jeszcze jest szansa na miłe towarzystwo. Z Twoich okolic jeździ np. @JurekByd, jest aktywny również tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cysiu7 napisał:

Cześć, nigdy nie byłem na nartach w Alpach więc jestem totalnie zielony w tym temacie. Chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zapłacić za pobyt w Alpach na 5 dni. Nie jestem wymagającą osobą jeśli chodzi o zakwaterowanie, ma być czysto i ciepło, wystarczy. Interesują mnie ceny skipassów, przelotów, bo nie jestem w stanie pojechać autem, jedzenia, hoteli, wypożyczalni sprzętu bądź jeszcze czegoś innego co jest ważne, a o czym mogłem zapomnieć. Jestem również ciekaw czy są możliwości doskonalenia techniki jazdy z polskimi instruktorami, czy sporo jest takich miejsc w których są polscy instruktorzy? Jakie są kwoty za taką usługę? Jeśli już jechać w Alpy to do którego kraju i gdzie? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro.

https://www.skionline.pl/forum/profile/2913-gajowy01/?_fromLogin=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turnplayer napisał:

w Alpy da sie pojechac tanio szczegolnie jesli wybierzesz a) mniejszy czyli tanszy osrodek b) termin poza glownym sezonem c) zapolujesz na promocje d) bedziesz mieszkal dalej od stoku. Do tego pewnie jeszcze kilka warunkow by doszlo ktore wplyna na cene. 

Z całym szacunkiem, ale przyjmując takie założenia to wszędzie da się pojechać tanio:). Czy to do Austrii, Szwajcarii, Białki, czy na Chopok:). Np. można pojechać do Białki w marcu, kupić promocyjne karnety w listopadzie, a mieszkać w Nowym Targu.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisując w skrócie, najkorzystniej wychodzi jechać zorganizowaną grupą przez np. biuro turystyczne tym bardziej że, nie masz doświadczenia i chcesz lecieć samolotem więc na starcie generujesz duże koszta, wynajem samochodu czy też transport z lotniska. 

 

Wyjazd w komfortowych warunkach  przed czy po szczytowym sezonie to koszt ~3,000/3,500 złotych na gotowo. Poniżej przesyłam ci gotową ofertę na wyjazd do Włoch z której skorzystam na dniach. Zadzwoń, organizują częste wyjazdy i mają zapewne wolne miejsca na styczeń luty czy marzec  a nawet kwiecień.

 

https://indd.adobe.com/view/2c206c4d-0771-4992-8adf-dda778112a26

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...