Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szukam instruktora - przygotowanie do KK/PI


theriel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Po ostatnim wyjeździe narciarskim stwierdziłem że zrobienie Kursu Kwalifikacyjnego i ewentualnie Pomocnika Instruktora byłoby dobrym celem, motywującym mnie do poprawienia moich ogólnych umiejętności narciarskich. Aktualnie - jestem bardzo "przeciętny" (długie skręty cięte na niebieskiej trasie - "ujdą", śmig na czerwonej trasie - "cośtam czasem", czarne trasy - pokonuję mistrzowsko na youtube 🙂).

Ponieważ mam dosyć ograniczony czas - chciałbym wybrać się na kilka dni intensywnych zajęć prywatnych do jakiegoś polecanego instruktora (a nie np. długi kurs grupowy etc.), który pomógłby mi poprawić moją technikę. Im logistycznie "bliżej" od Warszawy, tym lepiej.

Byłbym wdzięczny za polecenie szkół i/lub instruktorów i/lub miejsc.

Z góry ślicznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cysiu napisał:

Zapisz się od razu na kurs kwalifikacyjny. Dobrzy instruktorzy, bardzo dużo umiejętności możesz poprawić.  Nic nie stoi na przeszkodzie iść dwa razy na taki kurs. Cenowo na pewno wychodzi tez najlepiej.

To jedna z (wielu ), aktywności gdzie Internet nie zadziała. Trza łyknąć ślinę i na stok. Ćwiczyć,  Ćwiczyć, Ćwiczyć, słuchać instruktora. Dobrego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, christof said:

Kk to 6 dni. I tak chcesz kilka dni. W cenie KK nic lepszego/tanszegi nie znajdziesz. Polecam Nartus Istebna. 

Cena jest kwestią drugorzędną (dzień urlopu sporo mnie kosztuje) - najważniejsze jest dla mnie value/time (także wolałbym zapłacić więcej za te dni w formie indywidualnej i mieć pewność że wyciągam z nich 200%).

Dziękuję ślicznie za polecenie szkoły. Byłbym wdzięczny za alternatywy - dobrze by było mieć 3-4 opcje, aby móc zobaczyć gdzie będą pasowały terminy/logistyka/etc.

Jeszcze raz wielkie dzięki! 🙏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, theriel napisał:

Zdaje się że oni wszyscy mają aktualnie (najbliższe 2 tygodnie) swoich wszystkich ogarniających instruktorów oddelegowanych do prowadzenia kursów instruktorskich (KK, PI etc)... :-(.

Ale próbuję dalej. Kolejne rekomendacje mile widziane 🙏🙏🙏

 

Zwardoń

http://snowdivision.pl/zapisy-na-kurs-20222023/ 

W Szczyrku i Wiśle sporo jeździ Marek Ogorzałek ( @Marek Ogorzałek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...