Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Jeeb napisał:

kto Tobie robi takie fajne foty ?

widzę że mój serwisant  ALPENSTILLE też swoje narty prezentował

Alpenstille, dla mnie zaskoczenie i nowość. 

Co do fot to proste. Wybieram sobie ofiarę z ekipy, najlepiej najsłabsze ogniwo. Obiecuję, że pokażę kilka ćwiczeń, coś tam lepiej lub gorzej doradzę i mam operatora. A po co mi zdjęcia czy filmiki? Samoocena narciarzy (moja oczywiście również) jest bardzo myląca. Na szkoleniach wygląda przeważnie tak, trener pyta o ocenę swojej jazdy narciarza, no super jechałem (a było słabo), było do d.py (a trener nie, to był twój najlepszy przejazd dzisiaj). Zdjęcia i filmiki zastępują trenera, trzeba tylko wyciągnąć właściwe wnioski z oglądania...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowane)

Dotarła właśnie świeża dostawa z Belgii i można udać się w słusznym białym kierunku...

20240517_194331.thumb.jpg.19cf9b9c936399c65e15358ff5efcf7f.jpg

Warunki są sprzyjające, pokrywa śnieżna już powyżej pięciu metrów. Od wtorku do niedzieli ma spaść jeszcze kilkadziesiąt cm. Nie wiem jak jest na innych lodowcach ale tu jest czynne około 50 km tras. Zjechać można jeszcze do Sommerbergu  trasami 2 i 2a. 

 Ścianki na czerwonch trasach to dobre miejsca na szlifowanie formy i zabawę  Pozdrawiam. Edytowane przez marionen
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marionen napisał:

Dotarła właśnie świeża dostawa z Belgii i można udać się w słusznym białym kierunku...

20240517_194331.thumb.jpg.19cf9b9c936399c65e15358ff5efcf7f.jpg

Warunki są sprzyjające, pokrywa śnieżna już powyżej pięciu metrów. Od wtorku do niedzieli ma spaść jeszcze kilkadziesiąt cm. Nie wiem jak jest na innych lodowcach ale tu jest czynne około 50 km tras. Zjechać można jeszcze do Sommerbergu  trasami 2 i 2a. 

 

 Ścianki na czerwonch trasach to dobre miejsca na szlifowanie formy i zabawę  Pozdrawiam.

Dobra jazda Mario.

pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, WojtekM napisał:

@marionen Hej, kiedy zazwyczaj po lecie następuje poprawa warunków na Hintertux? Mam na myśli zazwyczaj. Jest to dopiero połowa października?

W ostatnich latach jest bardzo różnie. Gwarancji nie ma żadnej. Ubiegły sezon był najgorszy jaki widziałem i o jakim słyszałem (od pracowników). Lato bardzo ciepłe (do tego deszcz i wiatr). Pierwszy raz wszystkie trasy były nieczynne przez około tydzień. Dobre warunki zrobiły się w połowie października. Normalnie (przeważnie) koniec września to czas na przyzwoitą jazdę. Dużo zależy od tego jakie będzie lato. Na tą chwilę jest doskonale. Początek czerwca i 5 metrów śniegu. Wczoraj spadło około 0.5 m. Tyle śniegu nie było od lat. Planuję sprawdzić jak będzie w 2 połowie września i koło 15 października. Latem planuję nie tylko lodowiec, trzeba się będzie też pokręcić po całej Dolinie Zillertal bo sporo miejsc (nienarciarskich) jeszcze nie odkryłem...

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, marionen napisał:

W ostatnich latach jest bardzo różnie. Gwarancji nie ma żadnej. Ubiegły sezon był najgorszy jaki widziałem i o jakim słyszałem (od pracowników). Lato bardzo ciepłe (do tego deszcz i wiatr). Pierwszy raz wszystkie trasy były nieczynne przez około tydzień. Dobre warunki zrobiły się w połowie października. Normalnie (przeważnie) koniec września to czas na przyzwoitą jazdę. Dużo zależy od tego jakie będzie lato. Na tą chwilę jest doskonale. Początek czerwca i 5 metrów śniegu. Wczoraj spadło około 0.5 m. Tyle śniegu nie było od lat. Planuję sprawdzić jak będzie w 2 połowie września i koło 15 października. Latem planuję nie tylko lodowiec, trzeba się będzie też pokręcić po całej Dolinie Zillertal bo sporo miejsc (nienarciarskich) jeszcze nie odkryłem...

no i chyba lepiej nie będzie, zakładam pierwszy wyjazd na lodowiec nie wcześniej niż w połowie listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...