Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Jeeb napisał:

piękne

PS

żyjesz wspomnieniami ?

Nie wróciłem właśnie do Łodzi z gór i Wrocka. A Ty? Fotki zapodało mi skiforum wygrzebując i ładnie je zestawiając koło siebie... nawet nie wiem z jakich wpisów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sstar napisał:

A Ty? Fotki zapodało mi skiforum wygrzebując i ładnie je zestawiając koło siebie... nawet nie wiem z jakich wpisów.

no popatrz to chyba ta sztuczna inteligencja

mnie wygrzebało przed chwilą takie foto:

000fotki.jpg.3a7834633b40e2bf3a80da8d91649766.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jeeb napisał:

no popatrz to chyba ta sztuczna inteligencja

mnie wygrzebało przed chwilą takie foto:

000fotki.jpg.3a7834633b40e2bf3a80da8d91649766.jpg

Moje są autorskie. A twoje po słowach kluczach które wyszukiwałeś w googlu. Po drugie moje ze skiforum.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ravick97 napisał:

uuuuu..... mam nadzieję, że wszyscy na Salatyn, a nie na trasę 😉

Loteria... kiedyś byliśmy (w marcu jakoś) - parking pełny a stok pusty... a jakieś 3 tygodnie temu dojechało chyba z 10 autokarów ze szkólkami..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Loteria... kiedyś byliśmy (w marcu jakoś) - parking pełny a stok pusty... a jakieś 3 tygodnie temu dojechało chyba z 10 autokarów ze szkólkami..

Tak, z 10 osób na stoku, Pieter nas zajechał ;), Salatyna nie było widać tylu skitourowców było, a pogoda bajka. To są chwile, których się nie zapomina.

pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tatrach Lawinowa 3,więc na razie tylko Kasprowy

Uwaga! Nietypowe warunki lawinowe ,w dzień prognozowana Temperatura maksymalna: 3°C [na wys. 2000 m n.p.m.] Izoterma 0°C na wys.2400 m n.p.m. Prawdopodobne samoczynne duże lawiny gruntowe, zwłaszcza na zboczach o podłożu trawiastym ( możliwy kolejny problem lawinowy - śnieg ślizgający się).

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zimnik napisał:

Ciekawe czy stromy Żleb jeżdżony , tydzień temu nietknięty a lewy wjazd zaczynał się wielkim nawisem

Dawniej przy takim zagrożeniu HS zagradzała szarfą powyżej górnej stacji krzeseł wejście do doliny. To są żleby trawiaste i jak jest kilka dni bez przymrozków to trzeba odpuścić. Ryzyko zmniejszamy idąc wcześnie rano.

Zjazd z 11.05.2019

zjazd.jpg

Salatin_S_v1.1.jpg

11.05.2019

 

Edytowane przez surfing
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Dawniej przy takim zagrożeniu HS zagradzała szarfą powyżej górnej stacji krzeseł wejście do doliny. To są żleby trawiaste i jak jest kilka dni bez przymrozków to trzeba odpuścić. Ryzyko zmniejszamy idąc wcześnie rano.

Zjazd z 11.05.2019

zjazd.jpg

Salatin_S_v1.1.jpg

11.05.2019

 


Dzisiaj jest inaczej. Ludzi jest tak dużo że przy trójce zawsze ktoś będzie sprawdzał.

 

Choćby czytam dzisiaj na FB:

„Fotorelacja z Salatina i Brestovej (i okolic ;) ).
Warunki raczej dobre, nieco zmięków, lecz do jazdy całkiem w porządku ;)”

 

 Generalnie trzeba ostrzegać ale teren i pogoda weryfikuje. Zza biurka nie wiesz jak ta pogoda dokładnie siądzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarioJ napisał:


Dzisiaj jest inaczej. Ludzi jest tak dużo że przy trójce zawsze ktoś będzie sprawdzał.

 

Choćby czytam dzisiaj na FB:

„Fotorelacja z Salatina i Brestovej (i okolic ;) ).
Warunki raczej dobre, nieco zmięków, lecz do jazdy całkiem w porządku ;)”

 

 Generalnie trzeba ostrzegać ale teren i pogoda weryfikuje. Zza biurka nie wiesz jak ta pogoda dokładnie siądzie.

Już dwojka https://lawiny.topr.pl nawet jedynka z rana, fajne te fotki mają na stronie

 

IMG_5622.jpeg

IMG_5621.jpeg

IMG_5620.jpeg

IMG_5619.jpeg

IMG_5618.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległa relacja z wczorajszego dnia na Salatynie.

Właściwie to nic nie muszę pisać jak wstawię zdjecia.

Trójka lawinowa troszkę nas ostudziła bo na Salatyn nie weszliśmy choć parę osób wchodziło.

My po ocenie sytuacji wybraliśmy Brestowa- przedni Salatyn i tam trawersowalismy 3 razy i zjeżdżaliśmy.

Piękny dzionek i zdecydowanie z chęcią go powtórzymy w niedzielę czy poniedziałek jak się pogoda sprawdzi 

IMG_3911.jpeg

IMG_3912.jpeg

IMG_3918.jpeg

IMG_3910.jpeg

IMG_3906.jpeg

IMG_3904.jpeg

  • Like 12
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, chyba wszyscy sie w Niedziele zjechali na Salatyna :) Ale i tak bylo super. Normalnie zaliczalem go w Kwietniu, no ale ten sezon jest inny.  Cale podejscie w słoncu ale na gorze sie nie wstrzelilem jak Ty. Trzeba bedzie powtorzyc.

20240303_112642.thumb.jpg.ffd9777c0838a4d6bb2e72fe865513ff.jpg

 

Na trasach tez tlumnie. Marcin wrzucil zdjecia z podejscia to ja moje ulubione Niedzielne miejsce z trasy zjazdowej. Ostatnia scianka  okolo 13:00. Nie zawodzi. 

GX010441_1709480794167_2.thumb.JPG.39536c870a860e232f64e2d9398e4d78.JPG

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, christof napisał:

To prawda, chyba wszyscy sie w Niedziele zjechali na Salatyna :) Ale i tak bylo super. Normalnie zaliczalem go w Kwietniu, no ale ten sezon jest inny.  Cale podejscie w słoncu ale na gorze sie nie wstrzelilem jak Ty. Trzeba bedzie powtorzyc.

20240303_112642.thumb.jpg.ffd9777c0838a4d6bb2e72fe865513ff.jpg

 

Na trasach tez tlumnie. Marcin wrzucil zdjecia z podejscia to ja moje ulubione Niedzielne miejsce z trasy zjazdowej. Ostatnia scianka  okolo 13:00. Nie zawodzi. 

GX010441_1709480794167_2.thumb.JPG.39536c870a860e232f64e2d9398e4d78.JPG

 

Ale z drugiej strony można przynajmniej pokazać młodzieży jak wygląda namiastka muld..

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...