Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polecany serwis nart Zakopane i okolice.


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Sławek Nikt napisał:

Poszukuję solidnego serwisu nart w Zakopanem lub bliskiej okolicy, dlatego pytanie kieruję do Was, a nie do gugla.

Potrzebuję przygotować nowe narty do jazdy. Za namiar z góry dziękuję.

Wolf Trail
Droga Na Bystre 2A, 34-500 Zakopane

SERWIS TOP w każdym aspekcie.

(Na początku grudnia jechałem specjalnie do nich z Nowego Sącza - 100km w jedną stronę, na montaż wiązań w nowych nartach FR)

Edytowane przez pawelb91
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawelb91 napisał:

Wolf Trail
Droga Na Bystre 2A, 34-500 Zakopane

SERWIS TOP w każdym aspekcie.

(Na początku grudnia jechałem specjalnie do nich z Nowego Sącza - 100km w jedną stronę, na montaż wiązań w nowych nartach FR)

Potwierdzam, w KRK mają oddział. Gdyby nie jeden z instruktorów syna, który tam pracuje, nie byłoby szans na jakiś normalny termin (daję w poniedziałek i odbieram w piątek - to jest normalny termin :) ). Robią tylko serwis i tylko w okresie zimowym. Potem jest zamknięte przez pół roku. W Zako pewnie jest podobny standard i jakość usług.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marekbtl napisał:

Potwierdzam, w KRK mają oddział. Gdyby nie jeden z instruktorów syna, który tam pracuje, nie byłoby szans na jakiś normalny termin (daję w poniedziałek i odbieram w piątek - to jest normalny termin :) ). Robią tylko serwis i tylko w okresie zimowym. Potem jest zamknięte przez pół roku. W Zako pewnie jest podobny standard i jakość usług.

pozdro

Tak, najpierw miałem przekazać koledze narty żeby zrobili w Krakowie, ale... szablon do wiązań markera mają w Zakopanem więc musieliby zawieźć tam narty i trwałoby to całościowo około tygodnia. Odpowiedzieli na moją prośbę, że jeśli jestem tak zdeterminowany że przyjadę do nich do Zakopanego to zrobią mi w jeden dzień montaż. Tak się też stało, zostawiłem narty, a samemu poszedłem w 5 godzinny tour po zimowym Zakopanem.

Wolf Trail przygotowywał / przygotowuje narty na wyprawy Andrzeja Bargiela.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Nowe narty na serwis przedzjazdowy dziś zostawiłem. Ustawiono wiązania pod mój but i wagę, zasugerowano smarowanie i delikatne ostrzenie. Do odebrania były również dziś po 16 tej. Czasowo super. Koszt takiego serwisu to 75 zł. Dużo to czy mało może Wy oceńcie bo ja doświadczenia w tym temacie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...