Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Słowacja to dziwny kraj... :)

1234392_938235926195287_987996635953786173_n.jpg?oh=fb5a15273ab14f44c3e60f16548dc795&oe=55648CE0&__gda__=1432829525_6e20755b3011df3c52b09b1451905ff0

Eeee tam zaraz dziwny. Chłopak ma za krótkie narty. A że jeździ na tyłach to se obrócił.

Teraz ma lepiej. Trzeba mu było tylko powiedzieć, żeby podkręcił tyły, znaczy się przody:biggrin::wink: bo jak siądzie na tyłach to się mogą wypiąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam zaraz dziwny. Chłopak ma za krótkie narty. A że jeździ na tyłach to se obrócił.

Teraz ma lepiej. Trzeba mu było tylko powiedzieć, żeby podkręcił tyły, znaczy się przody:biggrin::wink: bo jak siądzie na tyłach to się mogą wypiąć.

Pozdrawiam

One-Tipy :wink:

Na fejsie zdjecie robi furore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja to dziwny kraj... :)

1234392_938235926195287_987996635953786173_n.jpg?oh=fb5a15273ab14f44c3e60f16548dc795&oe=55648CE0&__gda__=1432829525_6e20755b3011df3c52b09b1451905ff0

Oby się nie okazało, że właśnie jesteśmy świadkami powstania nowej "mniejszości", która wkrótce zacznie się domagać dla siebie przywilejów w rodzaju wejścia na wyciąg poza kolejnością, zniżkowych skipassów oraz zarezerwowanych miejsc na parkingu tuż pod wyciągiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się nie okazało, że właśnie jesteśmy świadkami powstania nowej "mniejszości", która wkrótce zacznie się domagać dla siebie przywilejów w rodzaju wejścia na wyciąg poza kolejnością, zniżkowych skipassów oraz zarezerwowanych miejsc na parkingu tuż pod wyciągiem.

Uwaga,bo zdaje się, że Anna Grodzka lubi być tyłem do kierunku jazdy... :stupid:

A jak zostanie prezydentem? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpańska odśnieżarka

Jest takie powiedzenie: "Polak potrafi" :rolleyes::

A Hiszpan czy raczej Hiszpanka...

ca1064220c464d99401c191208f96239.jpg

Narzędzie w sam raz.

I pomyśleć,że chciałem odśnieżarkę kiedyś kupować.:laughing:

A ze cztery takie hiszpańskie odśnieżarki mam w domu.:tongue:

I żeby było jasne.

Nie takie w czerni bezzębne.

Tylko takie cztero zębne.:applause:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę te walentynkowe klimaty skłoniły do pewnej refleksji... Nie wiem czy to jest do śmiechu, czy płaczu... :D

Karnawał w RIO:

2 miliony osób dziennie, 68 milionów prezerwatyw i 2 miliardy dolarów dochodu.. A to wszystko w 4 dni...

Dokonałem pewnych obliczeń i wyszło mi, że 8 mln osób na 68 mln prezerwatyw, czyli 8,5 prezerwatywy na dzień na osobę. Biorąc pod uwagę fakt, że z reguły 2 osoby uprawiając seks używają jednej prezerwatywy, to ewidentnie wychodzi na to, że przeciętny uczestnik karnawału zużywa 17 prezerwatyw dziennie... To chyba tamtejszy klimat tak działa :D Ewentualnie robią sobie z nich baloniki :stupid:

Edytowane przez ROCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ci ja do siebie ze spotkania, włączam skionline i co?

skionline.jpg

Niby jak zwykle, ale patrze w górę a tu REKLAMA!!!!!!No cóż taka stricte narciarska:biggrin::wink: No otwarte w kroku, żeby się śmigiem lepiej jeździło:wink:Mam pytanie do "dyrekcji": A jak na nasze forum zaglądają dzieci?Pozdrawiam

skionline.jpg.d8d749937fb9ed66a4d26793108f5c9d.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ktoś na twoim komputerze szukła tego typu towarów stąd też reklama googla poszła za tobą . Stach pomyśleć jak by to było coś innego

Śmiem wątpić, gdyż komputer jest użytkowany przez kobietę. Zapomniała wylogować więc skorzystałem:smile:

Chociaż??????

Nigdy nie mów nigdy.

Na moim nie ma reklam bo używam "blokera":smile:więc teraz piszę z mojego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ci ja do siebie ze spotkania, włączam skionline i co?

[ATTACH=CONFIG]20746[/ATTACH]

Niby jak zwykle, ale patrze w górę a tu REKLAMA!!!!!!

No cóż taka stricte narciarska:biggrin::wink: No otwarte w kroku, żeby się śmigiem lepiej jeździło:wink:

uroczyście oświadczam, ze to nie moja sprawka, (pomimo mojego postu na zrzucie) :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ci ja do siebie ze spotkania, włączam skionline i co?

[ATTACH=CONFIG]20746[/ATTACH]

Niby jak zwykle, ale patrze w górę a tu REKLAMA!!!!!!

No cóż taka stricte narciarska:biggrin::wink: No otwarte w kroku, żeby się śmigiem lepiej jeździło:wink:

Mam pytanie do "dyrekcji":

A jak na nasze forum zaglądają dzieci?

Pozdrawiam

Dzięki za linka :biggrin:będzie fajny prezent na Dzień Kobiet:eek:

IMG_64556334164348

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...