Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Będę się modlił.:rolleyes::

Za tego gościa.

I za nas,...resztę użytkowników ruchu.

W przypadku tego gościa modlitwa będzie o to ,żeby nigdy więcej nie próbował być kierowcą.:crazy:

A w drugim przypadku,że dobry Bóg miał nas w opiece przed takimi talentami.:stupid:

Mirek, źle podchodzisz do tematu. Ten kierowca bał się o inne samochody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumując tak, że ciało kobiety złożone jest z atomów, i to że, ciało np. świni także, praktycznie z takich samych atomów, zachodziłoby podejrzenie, że są są podobne w dotyku.:smile: Nic bardziej mylnego! Powiem Wam więcej, ale nic odkrywczego. Takie same atomy, taka sama ich ilość i też u baby, a cycek inny w dotyku! :shocked: Że nie wspomnę o....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W odmętach internetu znalazłem... nie możemy z żoną przestać się śmiać ...

[ATTACH=CONFIG]16288[/ATTACH]

niby ksiądz a taki ,...wulgarny typ :tongue:

a Ty mysiuaek

musisz sobie ten złoty szpadelek przyznać za taki "wykop z odmętów" :biggrin:

z tej samej serii:

księdza biskupa hasło...:crazy:

jaka_faza_astronom-kopernik-rozmowa-z-bogiem-matejko.jpeg

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

:eek: Jak zrobić rzetelną relację z wyjazdu?

Ja akurat nie jestem specjalistą w tej kwestii, myślałem że kolegi Mariusza(Marboru) nikt nie przebije, choć są pewne niedociągnięcia, np. nie znalazłem w tych relacjach ani słowa o tym jak myje zęby:tongue:, mam nadzieję że zapomniał o tym napisać, a nie że ich nie myje:eek:.

Jednak ma się jeszcze czego uczyć:rolleyes::, wczoraj na YT znalazłem taką video relację z Paganelli, kluczowy moment zaczyna się w 15 minucie:applause:

[video=youtube;CoFebou6hGk]

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: Jak zrobić rzetelną relację z wyjazdu?

Ja akurat nie jestem specjalistą w tej kwestii, myślałem że kolegi Mariusza(Marboru) nikt nie przebije, choć są pewne niedociągnięcia, np. nie znalazłem w tych relacjach ani słowa o tym jak myje zęby:tongue:, mam nadzieję że zapomniał o tym napisać, a nie że ich nie myje:eek:.

Jednak ma się jeszcze czego uczyć:rolleyes::, wczoraj na YT znalazłem taką video relację z Paganelli, kluczowy moment zaczyna się w 15 minucie:applause:

]

Widzę, że patrzysz w stronę Paganelli jako potencjalnego miejsca wyjazdu narciarskiego. Polecam.

Pozdrawiam.

PS A ta trasa co nią jechali to chyba najfajniejsza na całej Paganelli. Tylko nie wiem skąd tam taaaaakie tłumy były.

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...