Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wiadomo że Ci goście są wyklonowani.

Nowa technologia pozwala dostosować produkt do specyficznych warunków użytkowania ( ptak i worek w schowku, dopiero po zawodach i treningach, po uzupełnieniu "płynów" które napełniają ów schowek "atrybuty " są wyeksponowane do działań nocnych).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawski:wink:

A tak na poważnie (jak to w tym wątku), to jest pozycja zjazdowa!!!

Taki ptak czy worek zaburzył by aerodynamikę układu.

Andrzej FIZYKA!!!!!!!!:wink:

Pozdrawiam

Fizyka fizyką, ale wysokość położenia środka masy też ma znaczenie. Łodzie na ten przykład mają kil, nieprawdaż? No i z tym zakłóceniem opływu powietrza też można dyskutować, auta maja spojlery, owiewki....

Mój starszy kolega z pracy mawiał "gdy czterdziestka mija, torba dłuższa niż fuzyja". Dobrze zapamietałem to powiedzenie, może ono mnie tak zasugerowało? :smile:A moze nie?:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie? :rolleyes::

Na stole operacyjnym leży uśpiony pacjent. Zespół operacyjny krząta się, każdy wykonuje swe obowiązki. Jedna z pielęgniarek odsłania pole operacyjne i..... dostrzega u pacjenta grubego ptaka prawie do kolan.

- Panie doktorze, co będziemy mu robić? -pyta chirurga.

-Skrócimy mu trochę bo mu przeszkadza, - odpowiada chirurg.

Pielęgniarka na to bez namysłu

-Panie doktorze, panie doktorze szkoda! Nie można by mu tak nóżki trochę wydłużyć?:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Kolesie płakali jak się przebierali do zdjęć :crazy:

Paolomario, twój dowcipny komentarz, wzbudził u mnie nawrót pamięci. W dawnych latach minionego wieku (pierwsza połowa lat 70). uczęszczałem do szkoły podstawowej we Wrocławiu (4-5 klasa). I jakimś nieszczęśliwym przypadkiem do naszej szkoły i co gorsza naszej klasy i co najgorsze wśród wybranych i ja się znalazłem - zawitał do nas jakiś dom odzieżowy, czy jakiś producent odzieży "młodzieżowej". Na drugi dzień wytypowani i po uzyskaniu zgody rodziców mieliśmy się stawić w rynku na pokazie "mody" i my w roli modeli, a że ja wtedy byłem jeszcze usluszny i karny, to po namowie mamy stawiłem się o czasie przy wybiegu. Stres był nieziemski. Przebieralnie mieliśmy w jakimś sklepie odzieżowym. Wszyscy dostali jakieś fajne ciuchy i na wybieg. Na mnie jakoś nic nie mogli dopasować ( byłem wtedy mikrego wzrostu - mieściłem się w ostatniej 5 pod względem wysokości i do tego mocno chudy) Wreszcie, któraś z pań wygrzebała dla mnie jakiś beznadziejny, okropny i do tego wielki dres. Wydawał mi się wielkości jakiegoś gigantycznego koca. Ja malutki, chudziutki wyszedłem w tym giga dresie na wybieg. Czas na wybiegu dłużył mi się w nieskończoność. Po zejściu ze sceny szybko przebrałem się w swoje ciuchy i czym prędzej w długą do domu. Zasuwałem z buta z rynku na Oporów, bo bałem się rozpoznania w tramwaju. I tak moja błyskawiczna kariera modela zanim się zaczęła, jeszcze błyskawiczniej się zakończyła. Co za szczęście!

Pozdrawiam serdecznie!

PS W tygodniu musiałem w szkole stoczyć jeszcze ze 2 bójki w obronie swojej czci i po miesiącu miałem już spokój. Z tymi dresami to ja mam coś na pieńku chyba.

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten link przypomniał, że za komuny jeszcze (a i po też) moja mama pracowała w dużym zakładzie odzieżowym i czasami przynosiła katalogi z prezentacjami odzieży podobnej do tej z linku. Wtedy to było pewnie marzenie wielu pań i panów. A babcia na drutach robiła swetry na wzór tych katalogowych :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @marionen, a u mnie było odwrotnie. Też na początku lat 70, a byłem wówczas w liceum, byłem w Sopocie na molo. Tam wieczorkiem zorganizowano jakieś występy i pokaz mody. Jak ja zazdrościłem tamtym chłopakom-modelom. Wyobrażałem sobie, cały dzień na plaży, byczenie się, a wieczorkiem jakiś spacerek po wybiegu. Cóż za wspaniała praca!:smile:

PS. Dresy bardzo lubię!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...