Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

No, proszę, ja też pomyślałam o niebieskim młotku:D! Ciekawe, czemu ten nieszczęsny młotek tak się narzuca - chciałam osunąć od siebie tę myśl, ale jednak była pierwsza.

Juice, świetną miałeś myśl o białych nartach. Narty jako narzędzie? Ho, ho;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pare wrzutek :

http://pixdaus.com/single.php?id=22194

To pewnie już slyszeliście, ale dobre jest:

Jasio pyta się ojca:

- Tato, co to jest POLITYKA???

- Ja przynoszę do domu pieniądze, więc jestem KAPITALISTĄĄ, mama zarządza pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek pilnuje, zeby wszystko było dobrze, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasza pokojówka jest KLASĄ ROBOCZĄ. My wszyscy chcemy, żeby było tobie jak najlepiej, tak, ty jesteś LUDEM, a twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ. Rozumiesz synku???

Jasio powiedział, że musi się z tym przespać.

Nagle Jasia w nocy budzi płacz młodszego brata, który zrobił w pieluchy. Idzie do pokoju rodziców, gdzie mocno śpi matka. Nie mógł jej obudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, która właśnie zabawiała się z ojcem, a temu wszystkiemu zza okna przyglądał się dziadek. Chłopiec ignorowany przez wszystkich postanowił, że pójdzie spać i o tym zapomni.

Rano ojciec pyta się Jasia:

- Możesz powiedzieć mi własnymi słowami co to POLITYKA???

-TAK!!! KAPITALIŚCI wykorzystują KLASĘ ROBOCZĄ, gdy RZĄD śpi, a ZWIĄZEK ZAWODOWY się temu przygląda. LUD jest ignorowany a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! To jest POLITYKA!!!

Przy skrzyzowaniu siedzi na koniu Straznik Miejski. Z naprzeciwka w jego kierunku jedzie na rowerku maly chlopiec. Straznik wola go do siebie.

- E, maly chodz no tu.

Chlopczyk podjezdza, a straznik pyta.

- Swiety Mikolaj przyniósl ci ten rower?

- Tak.- Odpowiada chlopczyk.

- To napisz mu, zeby w tym roku przyniósl ci lampke do tego roweru.

I zadowolony z siebie ukaral mlodego mandatem za 50 zlotych.

- A pan to od Mikolaja dostal tego konika? - pyta dziecko.

- Tak. - Odpowiada Straznik Miejski.

- To niech pan napisze Mikolajowi w tym roku, zeby k.... (męskie przyrodzenie w wersji kolokwialnej słownictwa) montowal konikowi miedzy nogami, a nie na grzbiecie!

Wchodzi kościelny do kościoła na godzinę przed sumą i widzi jakąś kobiecine, która klęczy przed figurą i sie modli.

Przygotowawszy kościół do mszy, poszedł do zakrystii.

Po mszy pogasił świece i wychodzi, ale widzi tą samą babinę, jak dalej

sie modli.

Podchodzi do niej i pyta:

- A co wy tu, starowinko, tak długo się modlicie?

- Zgrzeszyłam, bo ja strasznie klne i ksiądz kazał mi odmowić pięćdziesiąt zdrowasiek do Św. Piotra.

- Ale to jest Św. Antoni, babciu!

- No żesz ***** mać!!! Czterdzieści siedem zdrowasiek psu w dupe i poszło sie jebać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Z pamiętnika mężatki

Siedziałam w poczekalni u swojego nowego dentysty i rozglądałam się. Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego imię i nazwisko. Wtedy przypomniał mi się wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym nazwisku, chodził ze mną do liceum jakieś 30 lat temu.

Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym się nawet trochę podkochiwałam?

Jak Go jednak zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli. Przecież ten prawie łysy facet z siwiejącymi resztkami włosów, twarzą pełną zmarszczek i wydatnym brzuszkiem, był zbyt stary, by mógł być moim kolega ze szkoły!

A może jednak?

Po tym, jak mi przejrzał zęby, zapytałam Go, czy nie chodził przypadkiem do II LO?

- Tak. Chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów - zarumienił się. - A w którym roku Pan zdawał maturę? - zapytałam.

- W siedemdziesiątym szóstym.

Dlaczego Pani pyta?

- To był Pan w mojej klasie! - powiedziałam zachwycona.

Zaskoczony zaczął mi się uważnie przyglądać i następnie ten wstrętny,

pomarszczony staruch(!) zapytał:

- Acha, a czego Pani uczyła ?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś ja wkleję.

Na kole ratunkowym płynie po morzu ocalały Angol.Dopływa Francuz,ocalały z innego zatopionego statku:

-Długo pan tak pływa?-pyta Francuz

-Od miesiąca.Odpowiada Angol

-Jak pan to wytrzymuje?

-Niezbyt dobrze.Ale najgorzej jest w weekendy.

Pewien facet miał ogromne problemy z zaśnięciem,poszedł do apteki kupił kilka środków na sen.Nic nie pomogło.Po tygodniu zdecydował pójść do lekarza:

-Panie doktorze wypróbowałem chyba wszystkie dostępne środki na sen i w dalszym ciągu nic.

-Ten który panu przepiszę jest najlepszy ale będą to czopki

-Dziękuję panie doktorze

Pacjent wraca po dwóch tygodniach i mówi do doktora:

-Panie doktorze śpię jak zabity ale środki są tak mocne że jak się budzę rano to jeszcze mam palec w dupie.

Podobno Chuck Norris dwa razy doliczył do nieskończoności!!!

Jak o 5,00 budzi polityka walenie w drzwi a na około jest pełno ludzi ubranych na czarno i w kominiarkach,a jego pierwsza myśl to:

O Boże żeby to byli bandyci!

Jak mężczyźnie jest smutno to szuka żony.

Jak mężczyźnie jest wesoło to żona go szuka!

Podobno kobieta inżynier to jak świnka morska.

Ani świnka ani morska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inaczej to było:

Chuck Norris doliczył do nieskończoności....................................dwa razy !!

Zgadnijcie jak powstała (przy pomocy ww. Pana) droga mleczna :)

I coś ode mnie:

http://www.pinkbike.com/video/19331/

Pierwszoklasowy film rowerowy prosto z Polska !

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co tam, Elwira u ciebie?

- Gardło mnie boli.

- Przeziębiłaś?

- Nie, obtarłam

Rozmawiają dwaj faceci w barze:

- Strzeliłbym pięćdziesiątkę - mówi jeden.

- A ja osiemnastkę.

Zakłady Mięsne, rzeźnia nr 5... Stoją dwie krowy:

- Jestem Mućka, cześć.

- Cześć, cześć, Krasula jestem.

- Pierwszy raz tutaj?

- Nie, *****, drugi!

Marketing kobiecy:

1. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku". To jest Marketing Bezpośredni.

2. Jesteś na imprezie z przyjaciółmi, widzisz atrakcyjnego faceta, jeden z twoich znajomych podchodzi i mówi: "Tamta laska jest świetna w łóżku". To jest Reklama.

3. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, prosisz go o numer telefonu, następnego dnia dzwonisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku". To z kolei jest Telemarketing.

4. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, rozpoznajesz go, odświeżasz mu w pamięci znajomość i pytasz: "Pamiętasz, jak dobra jestem w łóżku?" To się nazywa Customer Relationship Management (CRM).

5. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, wstajesz, poprawiasz ubranie i fryzurę, podchodzisz, stawiasz mu drinka. Mówisz mu, jak ładnie pachnie oraz zachwycasz się jego garniturem. Napomykasz, jak dobra jesteś w łóżku. To się nazywa Public Relations.

6. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzi i mówisz: "Jestem dobra w łóżku", następnie pokazujesz mu jeden sutek lub całą pierś. To jest Merchendising.

7. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, on podchodzi i mówi: "Słyszałem, że jesteś świetna w łóżku" - to jest uznana marka, czyli Branding.

Marketing męski:

1. Podchodzisz do laski na imprezie i mówisz: "Jestem fenomenalny w łóżku, potrafię spędzić całą noc kochając się bez przerwy." To nazywa się Nieuczciwa Reklama i jest karane w większości krajów UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Mam nadzieje, że nikogo nie zaboli i popatrzy na to z przymrużonym okiem ;)

Najnowsze rozszerzenie do Simsów - i Ty możesz zostać Josefem Fritzlem :P

sims2basementpackyx4.jpg

Ciężko wyrwać dupę na czacie jak co chwilę trzeba biegać do piwnicy bo dzieciaki hałasują...

fritzlicqop6.jpg

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...