Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raputacja


JC

Rekomendowane odpowiedzi

(zdanie uzytkownika, nie moderatora)

Super, jeden wiecej, jeden mniej.... ciekaw jestem tylko czy dotrzymasz zdania.

[usunięte przez Admina]

Mnie to rybka, wyrzucam podpis, bez tego sobie dam rade. Firma, w ktorej pracuje rowniez.

Jeszcze jedno - poprosze Jc, by usunal mnie z funkcji moderatora.

Wtedy bede mial rowne prawa jak Wy.

Milego

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie idzie o tą fotkę tylko o zasady, żadne szanujące sie forum nie powinno byc miejscem przesadnej reklamy, ono powinno przyciągać ludzi na strony czy miejsca gdzie tą reklamę sie umieszcza. Jeśli natomiast zaczyna ona wchodzić na forum zbyt nachalnie to to miejsce przestaje byc wiarygodne i trudno oddzielić co jest opinią a co już reklamą. Ja rozumiem świetnie Myśka - odpowiedź pod tytułem - moja firma zostawia tu kupę kasy to sobie możemy tak robić - jest delikatnie mówiąc niedelikatna i daje do myślenia. A wnioski każdy sobie sam wyciągnąc może. Michał wyciągnął takie, może i pochopnie - szkoda, niestety. Ja mam nadzieję, że nie dotrzyma słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, Jesteśmy tutaj nie od wczoraj. Znamy się już trochę i możemy sobie spokojnie na temat pogadać. Każdemu może się jakieś niefortunne sformułowanie wymknąć, ale dajmy na luz. Zacząłem dyskusję o podpisie i nie mysłałem, że pójdzie w tak głupią stronę.

Michał (Mihumor) - nie zdażyło sie Tobie nigdy czegoś chlapnąć a potem głupio jest się wycofać ? I dotyczy to wszystkich stron w dyskusji.

pzdr

misal

Edytowane przez misalatomic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie idzie o tą fotkę tylko o zasady, żadne szanujące sie forum nie powinno byc miejscem przesadnej reklamy, ono powinno przyciągać ludzi na strony czy miejsca gdzie tą reklamę sie umieszcza. Jeśli natomiast zaczyna ona wchodzić na forum zbyt nachalnie to to miejsce przestaje byc wiarygodne i trudno oddzielić co jest opinią a co już reklamą. Ja rozumiem świetnie Myśka - odpowiedź pod tytułem - moja firma zostawia tu kupę kasy to sobie możemy tak robić - jest delikatnie mówiąc niedelikatna i daje do myślenia. A wnioski każdy sobie sam wyciągnąc może. Michał wyciągnął takie, może i pochopnie - szkoda, niestety. Ja mam nadzieję, że nie dotrzyma słowa.

To moze lepiej zalozyc nick PM SPORT, w ktorym beda same reklamy?

W koncu moze mozna cos takiego sobie wykupic.

W podpisie nie byla reklama, tylko konkur, w ktorym kazdy moze wziac udzial, o ile jest kobieta powyzej 16 roku zycia.

Ale widac nie oplaca sie robic konkursow, naglasniac ich, itp.

NIe chce mi sie rozpisywac, bo nie ma sensu glebsza dyskusja.

Napisalem do JC z prosba o wycofanie mi usulugi moderatora, bym byl rownorzednym uzytkownikiem forum.

A mam nadzieje, ze Mysiek bedzie mezczyzna i slowa dotrzyma.

Ot takie moje zdanie, ktore kazdy ma prawo opisac na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kur.... panowie moi kochani:) spokojnie mi tu:) wiem ze przymrozek sie robi i kazdy ma nerwy bo korewrwer#423432 kiedy ten snieg spadnie:) ale no co tam podpis jak podpis osobiscie nie widze problemu tym bardziej ze to nie reklama a konkurs:) :) a ze jest mniej postow no trudno:) panowie wypijcie brudzia na zgode i jedziemy dalej:)

Edytowane przez bugajson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Napisalem do JC z prosba o wycofanie mi usulugi moderatora, bym byl rownorzednym uzytkownikiem forum.

A mam nadzieje, ze Mysiek bedzie mezczyzna i slowa dotrzyma.

.....

Mam nadzieję, że żaden z Was nie dotrzyma słowa

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Edytowane przez Misal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic - ja nic nie mialem do twojego konkursu, tylko estetycznie mi sie "plakat" nie podobał ale to kwestia gustu - widocznie mój jest kiepski. Nie wydaje mi sie, żebyś tez go musiał zaraz zdejmować. Mi sie tylko nie spodobała twoja odpowiedź w stronę innego usera - ale może nie umiem czytać ze zrozumieniem, albo jakoś tak niezgrabnie to napisałeś i ja czytam to jakoś inaczej niż wszyscy, mnie to razi a innych nie, tak to już jest. Nie wydaje mi sie tez aby były powody do rezygnacji z funkcji moda. Ktoś Cię poprosił o zmniejszenie, zmniejszyłeś - jest ok, nikt nie pisał byś to wogole zdjął - nie rozumiem twojej nerwowej reakcji. Tak samo jak nie do końca rozumiem tą drugą reakcje ale może ona ma szerszy kontekst.

Misial - jasne, że mi sie zdarzało, nie znam nikogo komu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Napisalem do JC z prosba o wycofanie mi usulugi moderatora, bym byl rownorzednym uzytkownikiem forum.

Bobic!Jesteś właściwy człowiek we właściwym miejscu! :)

Żałuję tylko,że się nie zjawłem w Rogatej! :o

To chyba jakieś przesilenie przedzimowe(tak patrząc,jak się temat rozwija...)... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie załapałem się na obejrzenie reklamy tego konkursu bo już wszystko jest wycięte przez admina , ale kurcze , w sumie zwykła wymiana zdań ( a po to jest chyba forum) na temat podpisu Bobica powoduje ,że tacy starzy userzy jak Mysiauek i Bobic zaczynają skakać sobie do gardła :confused: . Chłopy , dajcie wiśta i proszę nie mylcie honoru z honorką :rolleyes:jak mawia mój znajomy.Kazdy z Was powiedział co swoje , JC zareagował i tyle . A dwa Michały;) już napisały , że nikt z nas nie jest doskonały i czasem coś głupiego palnie , zresztą pewnie nie tylko na forum .

Mam nadzieje ,że wszytko szybko wróci do normy , no i Mysiek - nawet nie wygłupiaj się z tym zaprzestaniem forumowej działalności:cool::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...