Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

witam dla rozluźnienia atmosfery dość momentami napiętej dorzucam coś swojego z gatunku luźnego fun tylko podkreślam:

- kręcone rok temu (wyeliminowałem spinanie barku, usztywnienie zew. reki w skrecie, pompowanie ramion przy kompensacji)

- kręcone na koniec dnia (zmęczenie)

- funuje dla siebie i dla przyjemności

- kompensacje uważam za jedyną słuszną drogę dla mnie, nie neguje innych technik i nie mówię że są lepsze czy gorsze niech każdy jeździ taką techniką jak mu pasuje - ja wybrałem kompensacje (wiem jestem monotematyczny)

jeżeli ktoś chce coś wnieść w temacie kompensacji bardzo proszę , jeżeli ktoś chce mnie "nawracać" na "jedyną właściwą" technikę dziekuje :)

miłego oglądania

niech FUN będzie z Wami , pozdrawiam

www.nex.com.pl/ski/FUNky_shiFt.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby z bialikiem?:)

tak

swoją drogę nex mógłbyś coś naskrobać o samej technice kompensacyjnej (a w szczególności o różnicach w stosunku do biodrowej - zasady wykonania oraz różnice w efekcie)?

witaj dublować tekstu nie lubię a było już o tym dość trochę

jak masz czas chęci i ochotę to polecam :

http://www.szkolacarvingu.pl/forum/search.php?mode=results&sid=3e7e83770fda4bb4d5503f8b9c74976f

Zacznij od "Strefa Marka" " wszystko o carvingu " "spotkanie 1"

tam rozwinelismy troszke ten temat i Robi podal linka do opracowania

od razu pozniej proponuje "spotkanie V" masz tam skladanke obrazkowa m.in w odniesieniu do komp. race-owej .

pozniej proponuje przejsc do : Technika jazdy > "biodro , barek , kompensacja itd"

tam juz są nasze wolne przemyslenia czasami nie w temacie ale coś wybierzesz

na skionline w wyszukiwarce wbij "kompensacja" i też pare myślę sensownych postów znajdziesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko się nie śmiejcie, jestem samoukiem i czasem rozjeżdżaja mi sie narty jak żabie:D ale najgorzej chyba nie jest.

no i nie wiem czy coś w ogóle widac bo kamerzysta był słaby:D

[YOUTUBE]GuO4djjvjKA[/YOUTUBE]

dodam ze byłam juz zmeczona:)

Edytowane przez KDZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jesteś ;)

Kłamiesz i mówisz prawdę

Na dodatek w jednym poście :D

Żadnej "żaby" nie zauważyłem

Ale z tym kamerzystą to prawda :P

Dobrze,że to nie ja kręciłem ten film bo tak samo jestem "uzdolniony" fotograficznie i filmograficznie :(.

hmmm....kłamczuchą nie jestem raczej może niezdecydowaną:D.

a filmował mój mąż:D ale na szczęście nie czyta forum:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko się nie śmiejcie, jestem samoukiem i czasem rozjeżdżaja mi sie narty jak żabie:D ale najgorzej chyba nie jest.

no i nie wiem czy coś w ogóle widac bo kamerzysta był słaby:D

dodam ze byłam juz zmeczona:)

Ty klasa,gorzej z kamerzystą-ledwie Cię ujął! :D:eek: Powinien popracować troszkę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty klasa,gorzej z kamerzystą-ledwie Cię ujął! :D:eek: Powinien popracować troszkę... ;)

dzięki johnny za wsparcie :) bo juz mi się smutno zrobiło.

wszystkie zdjęcia i filmy robie ja wiec może mój ma brak praktyki ale poprawi się, szkoda że trzeba będzie czekać na poprawe pogody żeby znów poćwiczył:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...