Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Olgierd napisał:

Cześć. Już napisałem. W ramach rekompensaty mam darmowe wejście na termy dla 2 osób w dowolnie wybranym terminie. 

Pozdrawiam również.

Cześć

Właśnie, jak to osiągnąłeś. Dali Ci to na piśmie - że przyznają się do błędu itd. Wiesz takie sytuacje po prostu nie mogę się powtarzać a Ty zadziałałeś przywołując ich do pionu.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Właśnie, jak to osiągnąłeś. Dali Ci to na piśmie - że przyznają się do błędu itd. Wiesz takie sytuacje po prostu nie mogę się powtarzać a Ty zadziałałeś przywołując ich do pionu.

Pozdrowienia

Powołałem się na Ciebie, zacytowałem Twój post, a oni mi odpisali: "aaa, Mitek ma rację, sorry ziomuś, już przyznajemy rekompensatę."

Simple.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Olgierd napisał:

Powołałem się na Ciebie, zacytowałem Twój post, a oni mi odpisali: "aaa, Mitek ma rację, sorry ziomuś, już przyznajemy rekompensatę."

Simple.

Cześć

Zastanów się nad Twoim wpisem o warunkach i nie dziw się przyjacielu. Na nartach nie ma złych warunków są tylko kiepscy narciarze.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Zastanów się nad Twoim wpisem o warunkach i nie dziw się przyjacielu. Na nartach nie ma złych warunków są tylko kiepscy narciarze.

Pozdrowienia

Zastanowiłem się. Wydaje mi się, że to wątek, w którym poruszamy także warunki na stoku, czyż nie?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, to i w Szczyrku w tym roku były dobre warunki. Opisałem jak było. Miałem napisać "super warunki, piękne muldy, super cukier/kasza/ciapa, wspaniałe przetarcia, jeździ się super do dupy"? No proszę Cię :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na każdym stoku, który w jakikolwiek sposób był przygotowywany panują dobre warunki. Zapraszamy na stoki nieprzygotowane aby zobaczyć jak wyglądają warunki złe.

W Szczyrku jeździłem gdy prawdopodobnie jeszcze nie wiedziałeś, że istnieją narty, nie było naśnieżania i ratraków i panowały tam zawsze warunki dobre. Różnica jest taka, ze wtedy większość narciarzy umiała jeździć.

W okresie wiosennym opieka nad stokiem jest trudna a nie ratrakuje się go często celowo aby utrzymać dłużej pokrywę śnieżną, nie wyorywać kamieni lub bo jest to po prostu nieracjonalne - efekt zniknie natychmiast itd.

Warto to wiedzieć zanim się zabiera głos z pretensjami.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mitek napisał:

W Szczyrku jeździłem gdy prawdopodobnie jeszcze nie wiedziałeś, że istnieją narty, nie było naśnieżania i ratraków i panowały tam zawsze warunki dobre. Różnica jest taka, ze wtedy większość narciarzy umiała jeździć.

Jak to zwykle często wychodzi tobie robienie z innych debili... W sumie po takim teście pozamiatane i co się odzywać. Nie mniej kolego szanowny jesteś w takiej mniejszości, że prawie cię nie widać. Smutne ale prawdziwe wiec w swoich super-ultra-hiper i co tam jeszcze jest po drodze umiejętności pasowało by dać sobie spokój z dowalaniem się do innych co pewnie poziom mają żaden... W Białce nie ma kamieni a śniegu ponoć zawsze pod dostatkiem wiec twoje uwagi są zupełnie bez sensu. Przynajmniej na obecny czas czyli początek marca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Author napisał:

Jak to zwykle często wychodzi tobie robienie z innych debili... W sumie po takim teście pozamiatane i co się odzywać. Nie mniej kolego szanowny jesteś w takiej mniejszości, że prawie cię nie widać. Smutne ale prawdziwe wiec w swoich super-ultra-hiper i co tam jeszcze jest po drodze umiejętności pasowało by dać sobie spokój z dowalaniem się do innych co pewnie poziom mają żaden... W Białce nie ma kamieni a śniegu ponoć zawsze pod dostatkiem wiec twoje uwagi są zupełnie bez sensu. Przynajmniej na obecny czas czyli początek marca. 

Jak się niewiele wie na temat sposobów utrzymania stoku to lepiej się nie odzywać. Polecam.

No i rozumiem, że geologicznie jeździmy tam po wydmach?

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Author napisał:

Tak wiem geologicznie masz rację i w ogóle jesteś naj... 

Cześć

Tak z ciekawości przeleciałem sobie Twoje dotychczasowe posty. Czy Tu wiesz chłopie, że nie napisałeś jeszcze ani jednego postu o jeździe na nartach czy technice jazdy, nawet o sprzęcie, tylko kwestie polityczne i ekonomiczne... Może to nie to forum. A może jesteś właścicielem, dyrektorem jakiegoś ośrodka narciarskiego czy coś... a raczej chciałbyś być. ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mitek napisał:

Jak się niewiele wie na temat sposobów utrzymania stoku to lepiej się nie odzywać. Polecam.

No i rozumiem, że geologicznie jeździmy tam po wydmach?

Istnieje jakaś dziedzina w której twe doświadczenie i wiedza nie są tak wysoce wybitne? Upraszczając, masz jakieś zdiagnozowane przez Siebie słabe punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Tak z ciekawości przeleciałem sobie Twoje dotychczasowe posty. Czy Tu wiesz chłopie, że nie napisałeś jeszcze ani jednego postu o jeździe na nartach czy technice jazdy, nawet o sprzęcie, tylko kwestie polityczne i ekonomiczne... Może to nie to forum. A może jesteś właścicielem, dyrektorem jakiegoś ośrodka narciarskiego czy coś... a raczej chciałbyś być. ;)

Pozdrowienia

Ale to nie o tym ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zerknij sobie czy się wypowiadam w tematach o odzieży, kwaterkach, jedzeniu na nartach itd. a później rób sobie jaja.

A jak chcesz mi wykazać niewiedzę w tematach, w których się odzywam to proszę o merytoryczne argumenty albo milczenie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Tak z ciekawości przeleciałem sobie Twoje dotychczasowe posty. Czy Tu wiesz chłopie, że nie napisałeś jeszcze ani jednego postu o jeździe na nartach czy technice jazdy, nawet o sprzęcie, tylko kwestie polityczne i ekonomiczne... Może to nie to forum. A może jesteś właścicielem, dyrektorem jakiegoś ośrodka narciarskiego czy coś... a raczej chciałbyś być. ;)

Pozdrowienia

A czy Ty wiesz chłopie, że zasadniczo nie mam o czym pisać. Nie umiem dobrze jeżdzić co zaznaczyłem już dawien dawno. Dawniej jeżdziłem sporo więcej ale już spasowałem. Sprzęt? Doradzał mi swego czasu kolega a ogólnie wstydził bym się pisać na czym trochę jeżdzę. Byłem tej zimy w kilku dosłowne miejscach i zakończyłem już z miesiąc temu sezon. Nie pasuje mi ta zima i już. Wiem natomiast jak się prowadzi ośrodek narciarski. Tydzień temu wybrałem się na Czarny Groń i jakoś widzę, że da się prowadzić interes inaczej niż wielu. To nie jest forum medyczne a stron o koronawirusie już jest zaraz z 40. Tylko raz, krótko zabrałem głos. Obawiam się, że gdyby przyjąć twoje priorytety co do forum to trzeba było je solidnie zawęzić bo w dłuższej perspektywie oznaczało by jego powolną unicestwienie. Ogólnie jesteś strasznie chamski co widać na każdym kroku jak choćby w ostatnim zdaniu. Byle kogoś zgnoić bo @Mitek przecież wiedział o nartach jak wielu nawet nie wiedziało co to jest... Wiesz co w takim zdaniu jest najgorsze? Że jesteś stary chłop a zachowujesz w swoich wypowiedziach jak 15-latek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Author napisał:

A czy Ty wiesz chłopie, że zasadniczo nie mam o czym pisać. Nie umiem dobrze jeżdzić co zaznaczyłem już dawien dawno. Dawniej jeżdziłem sporo więcej ale już spasowałem. Sprzęt? Doradzał mi swego czasu kolega a ogólnie wstydził bym się pisać na czym trochę jeżdzę. Byłem tej zimy w kilku dosłowne miejscach i zakończyłem już z miesiąc temu sezon. Nie pasuje mi ta zima i już. Wiem natomiast jak się prowadzi ośrodek narciarski. Tydzień temu wybrałem się na Czarny Groń i jakoś widzę, że da się prowadzić interes inaczej niż wielu. To nie jest forum medyczne a stron o koronawirusie już jest zaraz z 40. Tylko raz, krótko zabrałem głos. Obawiam się, że gdyby przyjąć twoje priorytety co do forum to trzeba było je solidnie zawęzić bo w dłuższej perspektywie oznaczało by jego powolną unicestwienie. Ogólnie jesteś strasznie chamski co widać na każdym kroku jak choćby w ostatnim zdaniu. Byle kogoś zgnoić bo @Mitek przecież wiedział o nartach jak wielu nawet nie wiedziało co to jest... Wiesz co w takim zdaniu jest najgorsze? Że jesteś stary chłop a zachowujesz w swoich wypowiedziach jak 15-latek. 

Cześć

Tydzień temu byłem na Czarnym Groniu. Kiedy byłeś dokładnie?

A gdzie prowadziłeś ośrodek narciarski i który? Taka wiedza z pierwszej ręki byłaby nieoceniona w kwestii wielu wpisów krytycznych dotyczących zarządzania ośrodkami.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kotek napisał:

A co Wy do cholery chcecie od Mitka, do pięt mu nie sięgacie, to że kogoś od leszczy zwyzywa? bo zazwyczaj  ma rację.

Skoro uważasz, że zaszczytu obecności tutaj na forum mogą dokonywać tylko wysoce doskonale jeżdzące jednostki to nich to będzie w regulaminie przy rejestracji. Na razie kolego szanowny powtarzam, że ludzi słabo związanych z tematem jest u nas w kraju zdecydowanie więcej. Więc sugestia o inne forum to bardziej idzie w kierunku przemądrzałych. Ja akurat znam Podhale i utrzymanie tamtejszych stoków doskonale od czasu jak w Białce jeszcze psy dupami szczekały i wypraszam sobie teksty o nie wiedzy. Będzie mi tu o geologii pitolił jak ja tam w krowie łajno wchodziłem a po lesie co wyrąbali jeżdziłem z miejscowymi rowerami. Kończę dyskusję bo nie młody jestem a ciśnienie mi już jak czuję skoczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Author napisał:

Skoro uważasz, że zaszczytu obecności tutaj na forum mogą dokonywać tylko wysoce doskonale jeżdzące jednostki to nich to będzie w regulaminie przy rejestracji. Na razie kolego szanowny powtarzam, że ludzi słabo związanych z tematem jest u nas w kraju zdecydowanie więcej. Więc sugestia o inne forum to bardziej idzie w kierunku przemądrzałych. Ja akurat znam Podhale i utrzymanie tamtejszych stoków doskonale od czasu jak w Białce jeszcze psy dupami szczekały i wypraszam sobie teksty o nie wiedzy. Będzie mi tu o geologii pitolił jak ja tam w krowie łajno wchodziłem a po lesie co wyrąbali jeżdziłem z miejscowymi rowerami. Kończę dyskusję bo nie młody jestem a ciśnienie mi już jak czuję skoczyło. 

Ja akurat mieszkam na Podhalu od 56 lat i tę krainę chyba znam lepiej od Ciebie, nie pieprz więc więcej.

Edytowane przez kotek
  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Author napisał:

Już pisałem to jak sprawdzałeś? Między innymi spędziłem sporo czasu na rozmowach z Panem Andrzejem Bachledą. Kolega mojego szefa co miał mały epizod jako współwłaściciel małego ośrodka na Podhalu. Zamieniłeś z nim chociaż jedno słowo? Ja wiem ile wydał w tym roku w Sieprawiu na prąd. Masz taką wiedzę? 1/3 życia spędzam w górach więc logiczne, że co nieco wiem. I dzieliłem się widzą, która nie jest dostępna w prasie czy mediach elektronicznych. Miałem kontakty z włodarzami z Zawoi czy Ujsoł. O Kasinie wiem od ludzi związanych zawodowo z Arkiem Perinem. Nawet zamieniłem sporo zdań ze spotkanym na Tabołowie Paskiem. O planach w Zawoi czy Szczyrku wiedziałem od leśników z tego rejonu. Tyle tłumaczenia się jak uczniak i więcej tego nie zrobię. 

Co mnie kotku obchodzi, że mieszkasz na Podhalu? Czego to dowodzi? Albo inaczej w czym pieprze co do lepszych warunków utrzymania stoku w tym regionie? Jest jakaś granica lizania się wzajemnego po jajcach i chyba ją przekraczasz. 

Cześć

Czyli masz sporo różnych informacji z pierwszej, drugiej ręki. Więcej niż przeciętny narciarz, porównywalnie ze mną. Za informację dziękuję, chętnie zrewanżuję się przy okazji. Cieszę się, że Czarny Groń uważasz za dobrze zarządzany - jesteśmy do do tego zgodni. To może być przykład dla małych ośrodków.

Jeżeli chodzi o śnieżenie to tak się składa, że mam wiadomości z pierwszej ręki, które miałem okazję weryfikować na stoku w Białce, Szczawniku i w Myślenicach - ten sam człowiek był tam dyrektorem. Nigdy nie byłem w Zawoi czy Ujsołach ale bardzo lubię nieduże, kameralne ośrodki. Chętnie wymienię uzupełnię wiedzę dotyczącą funkcjonowania ośrodków.

Z tego co się orientuję to Andrzej Bachleda nigdy nie był właścicielem ani nie zarządzał żadnym ośrodkiem narciarskim ale mogę się mylić.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mitek napisał:

 

Z tego co się orientuję to Andrzej Bachleda nigdy nie był właścicielem ani nie zarządzał żadnym ośrodkiem narciarskim ale mogę się mylić.

Pozdrowienia

Andrzej (ojciec) jest (był?) współwłaścicielem Sieprawia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...