Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko sprzedane


gregor_g4

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że jesteś dobrze poinformowany. A wiesz może czy czarna trasa będzie ratrakowana, przynajmniej w tej łagodnej części?

z tego co wiem, ma byc ratrakowana. tak jak ktos tu juz pisal, ma do tego sluzyc ratrak z wyciagarkam. jeszcze za czasow GATu byl taki wlasnie pomysl, tylko realizacji sie nie doczekal.

To bez znaczenia. W roku było tylu chętnych na jazdę poza trasą, że po paru dniach nawet w lesie cieżko było znaleźć świeży śnieg.

A czarna i tak i tak po dniu/dwoch wygląda jak puchar świata w zjeżdżaniu po muldach.

Już widzę te tłumy, które przyjadązobaczyć zmiany na Pilsku...ciemność widzę, ciemność...

jesli trasa bedzie ratrakowana, to bedzie dobrze. w lesie ratrak nie jezdzi przeciez, wiec ciezko by bylo inaczej.

a tymczasem, znamy juz cennik na nowy sezon :)

http://korbielow.net/pilsko_cennik/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie cennik trochę do d...

karnet od 8-ej do 12-ej jest taki trochę ni w .... ni w oko , bo z reguły jeżdżę do ok.13-14 tej , więc jak by te dwie godziny więcej były za dychę ( czyli karnet od 8-14 za 50 ) to wtedy powiedziałbym ,że jest OK

Ja bym proponował takie pomysły wysyłać na adres gestorów. Na pewno na tym etapie czekają na głos ludu :) Ktoś podawał tą stronę, nie wiem czy to właściwa, ale jest tam adres e-mail: http://pilsko.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował takie pomysły wysyłać na adres gestorów. Na pewno na tym etapie czekają na głos ludu :) Ktoś podawał tą stronę, nie wiem czy to właściwa, ale jest tam adres e-mail: http://pilsko.org/

strona w budowie , ale może ktoś tutaj zajrzy i usłyszy głos ludu:rolleyes::

jestem jednak realistą i rozumiem ,że ten cennik jest tak skonstruowany ,żeby większość te 6 dych za karnet całodniowy zapłaciła . Nie jest to jakaś cena zaporowa , ale i tak ludzie będą kombinować , bo jak ktoś zjedzie na dół ok. 14-tej , to pewnie za 20 zeta odsprzeda komuś karnet , a 2 godziny w cenniku kosztują 28 zł:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona w budowie , ale może ktoś tutaj zajrzy i usłyszy głos ludu:rolleyes::

jestem jednak realistą i rozumiem ,że ten cennik jest tak skonstruowany ,żeby większość te 6 dych za karnet całodniowy zapłaciła . Nie jest to jakaś cena zaporowa , ale i tak ludzie będą kombinować , bo jak ktoś zjedzie na dół ok. 14-tej , to pewnie za 20 zeta odsprzeda komuś karnet , a 2 godziny w cenniku kosztują 28 zł:stupid:

Aklim, dawno temu chyba był taki karnet do 13stej... a przynajmniej tak mi się wydaje. Mam w pamięci widok jak o 13stej wszyscy walą na dół.

Tak samo było na Rusin-skim... i też zrezygnowali więc i ja z nich zrezygnowałem :)

Natomiast na Babie wygląda idealnie cennik. Mogliby dokładnie to przenieść na Pilsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim, dawno temu chyba był taki karnet do 13stej... a przynajmniej tak mi się wydaje. Mam w pamięci widok jak o 13stej wszyscy walą na dół.

Tak samo było na Rusin-skim... i też zrezygnowali więc i ja z nich zrezygnowałem :)

Natomiast na Babie wygląda idealnie cennik. Mogliby dokładnie to przenieść na Pilsko :)

zgadza się , był taki do 13-tej , zdaje się za 45 zł i bardzo mi pasował

było też rozbicie na dni robocze i weekendy ( chyba oprócz terminów feryjnych ) , co też dla mnie miało sens , bo zawsze w środku tygodnia było trochę taniej , mniej luda i człowiek się wyjeździł .

Baby cennik jest OK , ale jak już jestem w Korbielowie to raczej cisnę na Pilsko , a jak chcę tanio pojeździć , to rzut beretem na słowacką stronę i zaliczam Sihelne , Polhorę itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszego poranka w Korbielowie, przywital mnie lekki mroz i piekne slonce. Postanowilem skoczyc na chwile pod wyciagi, zobaczyc co w trawie piszczy :)wbrew obawom co poniektorych uzytkownikow forum, tasmociag powstanie jeszcze na ten sezon :)Ponadto, restauracja na Jontku juz na wykonczeniu, budynek stoi, okna wprawione,jest zadaszony, teraz tylko elewacja. Ponadto po przeciwnej stronie wjazdu, powstal jeszcze jeden budynek (nie mam zdjec bo czas naglil i robilem z drogi) przez drzewa zauwazylem tylko jego dach, pokryty zielona folia (w tym temacie kiedys wrzucalem fotki miejsca, w ktorym byly robione przygotowania pod ten wlasnie budynek) mozliwe ze bedzie to serwis narciarski, bo obilo mi sie o uszy ze ma powstac taki na mega wypasie i podobno jakis Bachleda ma tam urzedowac (a takze za przygotowanie tras odpowiadac).a tu zdjecia :)

gggg.jpg

IMG_2007.jpg

IMG_2009.jpg

IMG_2012.jpg

IMG_2011.jpg

gggg.jpg.6efb37be0856772159743969e13ba7a4.jpg

IMG_2007.jpg.78f9ab333b25f2ef7a83e7820af0bb78.jpg

IMG_2009.jpg.1de02e38e7d4a54b6a10c5aac80026f4.jpg

IMG_2012.jpg.710c9289bb62bf5b38cde69bae2e7b51.jpg

IMG_2011.jpg.03d4bb33e1417b3ab41cad01d43e4d5a.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać z poniższych zdjęć, niedziela rano, 7,38 nie jest przeszkodą dla nowego inwestora na Pilsku. Brawo. Będzie taśmociag na Strugi.

imag0218xh.jpg

imag0217f.jpg

imag0216mr.jpg

imag0215i.jpg

Według mnie to nie jest niwelowanie trasy czarnej a raczej przygotowywanie terenu pod nową kolejkę na miziową po cichu przed zielonymi.

imag0222g.jpg

imag0221vw.jpg

imag0220r.jpg

imag0219gr.jpg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie jest niwelowanie trasy czarnej a raczej przygotowywanie terenu pod nową kolejkę na miziową po cichu przed zielonymi.

Pod kolejkę aż takiej szerokości nie potrzeba, choć owszem, mogą zrobić tak jak na Cieńkowie w Wiśle, gdzie kanapa poszła skrajem trasy a nie w miejscu orczyków. Mimo wszystko szkoda byłoby takiej trasy. Akurat zjazd z Miziowej robił wrażenie, gdy podjeżdżało się tą łagodną polaną nad tą krawędź....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to taśmociąg od wungla, iśc musi:biggrin: właściciel ośrodka handluje sprzętem dla górnictwa :tongue: , a jak nie pójdzie to zawsze lepsze niż te drewniane schody :eek: :stupid:

No nie widać tego jednoznacznie w fotki, a jeśli tak to ciekawe co też powiedzą na to panowie z UDT, bo to do wungla a nie żywego towaru, ja wiem że ryle pod ziemią na tym podróżują, ale jakby w innej pozycji:stupid:, bardziej horyzontalnej:tongue:, no nie wiem...nie wiem...a ukryć to przed urzędasami z UDT będzie nie sposób, po przyjdą na odbiór krzesała i na 100% się tym zainteresują:cool::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widać tego jednoznacznie w fotki, a jeśli tak to ciekawe co też powiedzą na to panowie z UDT, bo to do wungla a nie żywego towaru, ja wiem że ryle pod ziemią na tym podróżują, ale jakby w innej pozycji:stupid:, bardziej horyzontalnej:tongue:, no nie wiem...nie wiem...a ukryć to przed urzędasami z UDT będzie nie sposób, po przyjdą na odbiór krzesała i na 100% się tym zainteresują:cool::.

W bielskim UDT jest jeden sympatyczny dżindżinier. :wink:

Ma na imię Grzesio.To niezwykle sympatyczna i świetlana postać.:angry:

On to z pewnością załatwi "pozytywnie". :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...