Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra Panowie. Nigdzie nie znalazłem tematu "Polska- warunki narciarskie" a chciałbym żebyście zaczęli wrzucać jakieś fotki i info bo zima zaczyna pukać do drzwi.

Na początek Skrzyczne i COS?

COS wiadomo?

Na kamerkach widziałem przyprószone do Jaworzyny, temperatury u góry minusowe więc można by się pokusić o jakieś proby gromadzenia śniegu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie. Nigdzie nie znalazłem tematu "Polska- warunki narciarskie" a chciałbym żebyście zaczęli wrzucać jakieś fotki i info bo zima zaczyna pukać do drzwi.

Na początek Skrzyczne i COS?

COS wiadomo?

Na kamerkach widziałem przyprószone do Jaworzyny, temperatury u góry minusowe więc można by się pokusić o jakieś proby gromadzenia śniegu.

Jak nie jak jest :)http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19358-Warunki-narciarskie-14-15

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie. Nigdzie nie znalazłem tematu "Polska- warunki narciarskie" a chciałbym żebyście zaczęli wrzucać jakieś fotki i info bo zima zaczyna pukać do drzwi.

Na początek Skrzyczne i COS?

COS wiadomo?

Na kamerkach widziałem przyprószone do Jaworzyny, temperatury u góry minusowe więc można by się pokusić o jakieś proby gromadzenia śniegu.

Cierpliwości... Jak dobrze pójdzie,to może nawet w ten piątek. :proud:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na górze już się coś dzieje ? Mróz jest to może i armaty ruszyły ? Ale znając osoby zarządzające ośrodkiem to pewnie czekają na śnieg. Każdy mądry wie, że jak nie zrobisz podkładu sztucznego to sezon nie będzie trwał zbyt długo :(:(:( Taka piękna góra a takie dziadowe naśnieżanie. Smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na górze już się coś dzieje ? Mróz jest to może i armaty ruszyły ? Ale znając osoby zarządzające ośrodkiem to pewnie czekają na śnieg. Każdy mądry wie, że jak nie zrobisz podkładu sztucznego to sezon nie będzie trwał zbyt długo :(:(:( Taka piękna góra a takie dziadowe naśnieżanie. Smutne

Tylko naśnieżanie pozwoli nam w grudniu pojeździć na Skrzycznem bo większość prognoz długoterminowych przewiduje dosyć mroźny ,ale suchy grudzień. Dni mroźnych ma być na południu Polski od 13-20-tu ,ale pogoda wyżowa to opady skąpe. Z drugiej strony to od 1971 roku ciepłe zimy występowały seriami 2-5 pod rząd. Tym razem będzie inaczej??? Mam nadzieje ,ze prognozy dosyć mroźnego i suchego grudnia 2014 się sprawdzą . Listopad tez był dosyć suchy na szczęście do października opady w górach były w normie to wody w zbiornikach powinno do naśnieżania wystarczyć. W planie mam wyjazdy w grudniu 2014 na narty 2-5 razy w tym przynajmniej raz do COS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko Skrzyczne bylo tak polozone jak Salmopol i Bialy Krzyz to raz dwa i jezdzimy no ale niczym nie osloniete wiec tam brak mrozu. Ale gdyby nawet byl mroz to malo realne ze uruchomia armaty. Zawsze czekaja na naturalnysnieg a potem ewentualnie sypia a to blad. Sztuczny snieg jako podklad to podstawa i wiedza to nawet a Alpach gdzie sniegu spada 10 razy wiecej. Pozdrowienia dla zarzadcy COS. Czas pojechac na praktyki w Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Kolejka startuje 6 grudnia. Ale czy jest to równoznaczne ze startem sezonu na Skrzycznem?

Z tego co widzę warunki przyzwoite mają niemal każdego dnia.

Niestety nie, owszem kolejka dziś rusza ale nie ma mowy o jakim kolwiek zjeżdżaniu. Wciąż brakuje śniegu, a jak na razie temperatury nie pozwalają na to aby armatki mogły znowu pracować. Przyszły tydzień zapowiada się w mrozy więc miejmy nadzieję że w przyszły weekend coś pojeździmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Kolejka startuje 6 grudnia. Ale czy jest to równoznaczne ze startem sezonu na Skrzycznem?

Z tego co widzę warunki przyzwoite mają niemal każdego dnia.

Kolego, niestety to co widzisz na kamerkach to film ze stycznia tego roku :frustrating: Obecnie na Skrzycznem całkowity brak śniegu. Smutne ale tak nawet jest w Alpach. Zima zdecydowanie zaczyna się przesuwać w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...