Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Dwie Doliny (sorry ,że w tym wątku)- w Wierchomli zwracają za niewykorzystany czas z karnetów czasowych czy nie zwracają ? I co to znaczy "awaria wszystkich wyciągów" jak jestem w Szczawniku i krzesło stoi, a na Wierchomli działa to nie jeżdżę ale zwrotu kasy nie będzie?

Do tej pory wywożono narciarzy na ratrakach do wyżej położonych wyciągów..., ale to trochę ryzykownie. Nawet więcej niż trochę...

A co do tego, że nie jeździsz a jeżdżą wyciągi w Wierchomli... skomplikowane... W sumie jeżdżą... a ty nie jeździsz

Zresztą, napisałem, jaki jest zapis regulaminowy... nie tylko w DD. Np. zajrzyj w regulamin takiej, dajmy na to.... Kotelnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, napisałem, jaki jest zapis regulaminowy... nie tylko w DD. Np. zajrzyj w regulamin takiej, dajmy na to.... Kotelnicy.

proszę byś przeczytał ze zrozumieniem, to co w cytacie poniżej jest napisane i zapamiętał tą uwagę !!!!

- proszę jednak, aby "Branża" pisała na temat, o "swoim podwórku" i nie odnosiła się do konkurencji - czytelnicy docenią siłę argumentu!

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.skywindows.net/pl/

Specjalnie dla Janka57 (i nie tylko) który narzekał że w COS nie ma kamer. Właśnie dodali nową i pięknie to wygląda nawet widać nowe krzesła jak jeżdżą.

Może więc Janku warto zamiast do SON przejechać się do COS bo widać że tam się starają jednak więcej niż w SON no ale rozumie że SON jednak lepsze trasy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W końcu się udało, i muszę przyznać że pierwsza jazda nową kanapą robi wrażenie:

IMAG0577.jpg

Na trasie, choć to dobrze wygląda:

IMAG0582.jpg

warunki średnio-dobre, rano twardo jak cholera, trzeba mieć dobrze naostrzone narty, później trochę lepiej ale pojawiają się oblodzenia. Ale czego się można spodziewać jak na polanie spotyka się:

IMAG0584.jpg

Dopiero po wizycie w schronisku warunki prawie do jazdy trzymającej nartę, puściło około 12,30.

IMAG0581.jpg

. Polecam po 12.00, chyba że w końcu spadnie trochę puchu.

IMAG0577.jpg.fccd4c32e1652e1a88fb29ad60f0a34c.jpg

IMAG0582.jpg.4a68fb7afe12dadf7cff4d4451472488.jpg

IMAG0584.jpg.2d7093a16ec3b4b4fad1d9e5d89e9b80.jpg

IMAG0581.jpg.ed909a1a8acd0ee98d0866511ef676cf.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w wczorajszego wypadu na Skrzyczne nagrany nową kamera Drift Ghost S - polecam rozdzielczość 720. Nagranie nie było w żaden sposób poprawiane.

Coś YT ma problem z odtworzeniem obrazu - może jeszcze konwertują film, ale po zmianie rozdzielczości działa.

[video=youtube;K9SxteUCEwM]

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w wczorajszego wypadu na Skrzyczne nagrany nową kamera Drift Ghost S - polecam rozdzielczość 720. Nagranie nie było w żaden sposób poprawiane.

Coś YT ma problem z odtworzeniem obrazu - może jeszcze konwertują film, ale po zmianie rozdzielczości działa.

Czy na tej rozdzielczości są różnice w porównaniu do HD Ghost ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, ktoś mi zajumał mój motyw artystyczny z wpinaniem nart:tongue: - mój błąd nie opatentowałem:biggrin:

Po drugie, kamera ma tak doskonałą jakość obrazu, że widać, a w zasadzie nie widać nowych nalepek na kasku:wink:

Po trzecie warunki na Kaskadzie miodzio:eek:

Po czwarte numery tras 22 -23 no no, nie wieziałem nawet że tyle tras tam:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tej rozdzielczości są różnice w porównaniu do HD Ghost ?

Kamera ma zupełnie nowy przetwornik obrazu CMOS Sony oraz nowy obiektyw. Moim zdaniem obraz lepiej oddaj kolory i lepiej radzi sobie z dużymi kontrastami. Ale nie róbmy w tym wątku off-topa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki jak na zimę są do przyjęcia.:smile:

Fisówka zaczyna przypominać trasę zjazdową.

Szybkie krzesło.

Teraz to mnie nawet na dwie godzinki jazdy opłacałoby się ruszyć dupsko z domu.

Ech gdyby tak sypnęło tam troszkę.

No tak żeby był zjazd do samego dołu.

Jak to tak,wracać krzesłem na dół?:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki jak na zimę są do przyjęcia.:smile:

Fisówka zaczyna przypominać trasę zjazdową.

Szybkie krzesło.

Teraz to mnie nawet na dwie godzinki jazdy opłacałoby się ruszyć dupsko z domu.

Ech gdyby tak sypnęło tam troszkę.

No tak żeby był zjazd do samego dołu.

Jak to tak,wracać krzesłem na dół?:sad:

Proszę bardzo. Jutro cały dzień ma padać śnieg w górach.

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to kanapa jedzie 7 minut a nie obiecane 3,50. Mierzone w sobotę, meldowaliśmy się dokładnie co 10 minut przed zegarem w służbówce naprzeciwko bramek wjazdowych. 1 godzina 6 zjazdów, na orczyku w Czyrnej pod Bieńkulą jesteśmy co 7, 8 minut. Ale i tak trasa miodzio, jestem w sobotę o 8,00. Narty już ostrzy Szafa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę jutro, ale to się okaże. rozmawiałem z GOPR-em i wiatr wieje nadal choć prognozy są pozytywne acz zmienne. Czyli telefon rano i decyzja dokąd. jak nie tu to Juliany chyba. mam 2 miejsca wolne jak by ktoś chciał. wyjazd z Sosnowca dopiero o 10.00 karnet na 4 h

zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro, na 6:30 przynajmniej jeden zjazd zalicze jak kanapa nie będzie czynna :) mam nadzieję że ładnie wyratrakują :P

Orczyk był dzisiaj czynny i można było pojeździć na FIS-ie. Jutro wiatr ma być słabszy a w poniedziałek jeszcze słabszy bo 2-3 stopnie Bft czyli 10-20km/h to kanapa będzie czynna. Trzeba jechać bo lepiej nie będzie przynajmniej przez najbliższe 8-10 dni, raczej cieplej czyli gorzej. Chciałem w poniedziałek jechać do SON ,ale zmieniłem zdanie po relacjach Johnnego i Andiego-w i pojadę do COS.Życzę wielu pięknych zjazdów jutro na Skrzycznem.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w wczorajszego wypadu na Skrzyczne nagrany nową kamera Drift Ghost S - polecam rozdzielczość 720. Nagranie nie było w żaden sposób poprawiane.

Pięknie to wygląda - super film.

Przy okazji troche off-topowo zapytam, czym obrabiales ten film, bo mam sporo filmikow z roznych wypadow i w sumie fajnie byloby to pociac i pokimsowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...