Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tanie tankowanie


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jako , że jadę pierwszy raz chciałbym prosić Szanowne Koleżanki i Kolegów o pomoc.

Pojadę przez Cieszyn, Ołomuniec , Brno (autostrada D1 ) Wiedeń A4 i dalej do Wenecji.

Czy mógłby mi ktoś, podać i wytłumaczyć jak krowie na pastwisku, gdzie najtaniej zatankować poza Polską.

Piszecie w tym wątku i podajecie wiele stacji ale nie chciałbym za daleko zjeżdżać z trasy.

Pozdrawiam Marek

Postaraj się tak zaplanować tankowanie, aby nie tankować, abo jak najmniej tankować we Włoszech, bo tam są ceny jedne z najwyższych w Europie. Jeżeli pojedziesz przez Klagenfurt, to tankuj przed granicą. Jeżeli nie będziesz się bardzo śpieszył, to zjedź z autostrady i zatankuj w pierwszej lepszej miejscowości, a zaoszczędzisz sporo euro.

Na tej stronie wyszukasz tanich stacji w Austrii: http://www.oeamtc.at/portal/sprit-sparen+2500++1131607

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie tankowaniem we Włoszech to różnie bywa... ostatnia wycieczka do Alp i Włoch... i tankowanie w Austrii odpuscilismy sobie LPG:1,03e ogolnie ciezko bylo znalezc, w końcu dojechalismy na benzynie do granicy z Włochami i tam zatankowalismy za 0,74e.

No dlatego pytałem wcześniej co będzie tankowane.

LPG dużo tańsze w IT i SLO.

Benzyna i olej dużo tańsze w AUT i SLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to lepszy motyw był na wycieczce w Luksemburgu, gaz się konczył i myślę byleby wrocić do Niemiec i tam zatankować (0,76e), jakie było zdziwko jak przejezdzałem obok stacji i zobaczyłem cenę (0,53e) co wtedy wychodziło ok 2,18zł a w Polsce ok 2,4 :) (przy ich cenach zarobków to mozna jezdzić i jezdzić :) ach gdybym tak tankował u nas za 53gr... to 100km zrobiłbym za 3,5zł :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 3 months later...

Jak będziecie jechać do Włoch przez Brenner, to polecam stację Shell przy Outlecie za Innsbruckiem (jak już się porzejedzie przezz bramki poboru opłat za przejazd przełęczą. Ogólnie benzyna 20÷25 centów tańsza niż w Austrii i we Włoszech 9.12.2017. A paliwo we Włoszech około 5÷10 centów droższe niż w Austrii, więc nie ma dramatu. 

W bliskiej odległości są też stacje OMV, jednak tam jest standardowa, przyautostradowa drożyzna...

20171215_205236.jpg

Edytowane przez Lokibalboa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zbyszek42 napisał:

Witam,

Czy może ktoś z Was tankował na stacji Shell przy zjeździe 23 na A5 pod Schrick (adres: Schrick, Antensee 3)? Interesuje mnie czy stacja rzeczywiście jest czynna całą dobę i jak tam ceny paliwa?

Cześć, dzień dobry! 

Tak, tankowałem tam w nocy kiedy przed  Mikulovem stacje już spały a na Shellu w Mikulovie zabrakło gazu. Ceny z tego Shella Schrick są do znalezienia w necie, z tego co pamiętam nieautostradowe. 

Edytowane przez friski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

podaje namiary do taniej stacji samoobsługowej na trasie Wiedeń Graz czyli jak ktos bedzie leciał wariantem południowym lub też do Chrowacji, działa w obydwie strony, w okolicy jest Mac

 

https://www.google.pl/maps/place/Auto-Wasch-Arena+Klaffenau/@47.2832639,16.0000308,17.21z/data=!4m8!1m2!2m1!1smcdonalds!3m4!1s0x476e601b5d295237:0xb2ab8dcae15677cd!8m2!3d47.2835456!4d16.0012986

 

http://www.autowascharena.at/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
1 godzinę temu, Pinio46 napisał:

Panowie, lecę w sobotę w okolice Trentino do Włoch dołem czyli na klagenfurt, gdzie się zatankuje przed granicą włoską na terenie Austrii tanio? 

Wejdź na stronę: https://www.oeamtc.at/spritapp/SimpleSearch.do i w wyszukiwarce w polu Bundesland wpisz Karnten . Dostaniesz wykaz stacji i aktualne ceny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...