Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

no bo jak się widzi na zakopiance w drodze powrotnej 16 mln bmx x5 (nie pamiętam jak ten samochód, chyba niemiecki, się dokładnie nazywa:angry:) i 0,8 mln toytoy land cruiser V8 (cholera, znów chyba coś pomyliłem, ach te kolory na tych flagach:redface::redface:) to się wie co i jak.

:mad::

Bo to pokupio na kredyty te łupy za ostatnie piniondze.:crazy:

A pote nimajo na prawdziwe nartowanie.

I muszo sie jechać polansuwać na Krupówki i okolice.:sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krynicy Azoty już nieczynne do odwołania, na Słotwinach jeszcze można pojeździć, ale podejrzewam że to już ostatki.. Na Jaworzynie też coraz mniej śniegu, chociaż jeszcze jeździć się da . Fatalna zima :sorrow:

Prognoza numeryczna znowu zmieniła się na niekorzystną.Mroźna zima najwcześniej po 11.01.2014.:mad:: Bardzo taką ciepła zimę (wczoraj plus 13 w cieniu w rejonie Katowic) chwali sobie większość Rodaków np. zdecydowana większość mojej bliższej i dalszej rodziny.Dla mnie to jest nienormalne bo średnia grudnia to lekko poniżej zera (dla rejonu Katowic) a nie plus 8 stopni a taka średnia jest za ostatni tydzień. Tak ciepło to powinno być w październiku a nie w grudniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza numeryczna znowu zmieniła się na niekorzystną.Mroźna zima najwcześniej po 11.01.2014.:mad:: Bardzo taką ciepła zimę (wczoraj plus 13 w cieniu w rejonie Katowic) chwali sobie większość Rodaków np. zdecydowana większość mojej bliższej i dalszej rodziny.Dla mnie to jest nienormalne bo średnia grudnia to lekko poniżej zera (dla rejonu Katowic) a nie plus 8 stopni a taka średnia jest za ostatni tydzień. Tak ciepło to powinno być w październiku a nie w grudniu.
Mnie też krew zalewa, jak słyszę 'ależ pięknie! ale lampa! takiej zimy to nie pamiętam"... :(A zmieniając temat... zaczyna mi to chodzić po głowie. Mnie tam X5 i LC nie przeszkadzają - przynajmniej na fajne fury popatrzę :) Z właścicielami, to już różnie bywa :biggrin:

snapshot4000.jpg

obraz_aktualny.jpg

Rusin - ski. Obraz sprzed 4 minut.

snapshot4000.jpg.a36835183c45ec00e9d9070283fcf838.jpg

obraz_aktualny.jpg.4eb8a4fdfbab3a31b50d843fe4a640b3.jpg

Edytowane przez ROCH
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak się widzi na zakopiance w drodze powrotnej 16 mln bmx x5 (nie pamiętam jak ten samochód, chyba niemiecki, się dokładnie nazywa:angry:) i 0,8 mln toytoy land cruiser V8 (cholera, znów chyba coś pomyliłem, ach te kolory na tych flagach:redface::redface:) to się wie co i jak. :mad::
Własnie niektórzy smigaja na stoku w Białce

biaĹka.jpg

biaĹka.jpg

57da821e573bd_biaka.jpg.6cbf055a7f8f85e7775b18c388ddd0c5.jpg

57da821e5cbae_biaka.jpg.3579ec6f99a245539f301c45f1d55972.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś przywitałem tam właśnie Nowy Rok.:cool::

Co prawda nie tam, ale mnie również zdarzyło się witać nowy rok "na bani". Jak patrzyłem na garstkę ludzi bawiących się wokół mnie to też mi się zdawało że jest kupa ludzi :)

Patrząc na te obrazy się zastanawiam, czy one na pewno są na Kotelnicy, a nie przypadkiem na "Bani" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"Śmigają" - niezłe! :)

Pozdrowienia

A bo to jest taki nowy śmig "białczański"- skręt w lewo i hamowanie a następnie skręt w prawo i znów hamowanie :biggrin: itd.

Patrząc na te obrazy się zastanawiam, czy one na pewno są na Kotelnicy, a nie przypadkiem na "Bani" :)

Kotelnica a ta kolejka to chyba Pasieka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszędzie było minus 3 stopnie . Patrz strona SON. W dolinach wystąpiła inwersja osiadania czyli w dolnych częściach tras było zimniej niż w górnych. To śnieżenie chyba pójdzie na marne bo od 02.stycznia trochę się ociepli. W prognozie numerycznej (wyliczonej przez komputery ) do 16. stycznia porządnej zimy nie widać. Tylko w nocy możliwe przymrozki i to tylko lokalnie :mad:::mad:::eek:::angry::

Janek57 - fakt - tam nie zaglądałem bo uważam to miejsce za jeden wielki przykry skansen który omijam szerokim łukiem po wielu dziwacznych przygodach .... to taka czarna dziura w polsce dla mnie - przykre to ale prawdziwe - jestem po prostu uprzedzony do tej rejonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...