Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, moloo napisał:

Toż to rozbój w biały dzień

Kolejny argument, żeby podtrzymać tradycję jeżdżenia tam w głębokim kwietniu, na krótkie wypady ewentualnie.....

W styczniu mam kwaterę dla 4 osób na Sellarondzie - tak, jakbym mieszkał na "premium parking" w Biela Put. Apartament za 85 E z parkowaniem free ;), 100m od wyciągów.  Karnet Jasna (kupując DZISIAJ, a nie w styczniu) -260E 6 dni. Dolomiti Superski na  miejscu 336E, 319E przez internet dzień wcześniej zdaje się. 

Odejmując parking za 15 ojro - w Jasnej pod wyciągiem nie ogarnę spania za 70E dla czterech osób, a karnety niewiele tańsze - wiec jadę w Dolomity🙃

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, moloo napisał:

Kiedyś tam była dyskusja odnośnie parkingów - płatne czy nie płatne.

Jak pisałem nigdy za parking pod Chopkiem nie płaciłem - mam sezonówkę.

Jakież było i jest moje zdziwienie, gdy zobaczyło to ...

Toż to rozbój w biały dzień ... płacąc taką kasę za sezonówkę płacić jeszcze za parkingi - miejsc bezpłatnych dla posiadaczy sezonówki niewiele, i pewnie szybko ich braknie ... trzeba będzie wcześnie wstawać, jeszcze wcześniej :) :) :) 

 

 

parkingi chopok.jpg

Ja tego nie ogarniam.

Mam kupione karnety na 4 dni i mogę tylko zamówić za 15E parking na Biela Put i dodatkowo zaznaczyć Parking Premium ale to nic nie zmienia. Jak można wybrać inne parkingi niż na Biela Put. Jakiś kosmos.

I jeszcze w rogu napis GWARANCJA chyba niezadowolenia 

 

image.png

Edytowane przez remus74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, remus74 napisał:

Ja tego nie ogarniam.

Mam kupione karnety na 4 dni i mogę tylko zamówić za 15E parking na Biela Put i dodatkowo zaznaczyć Parking Premium ale to nic nie zmienia. Jak można wybrać inne parkingi niż na Biela Put. Jakiś kosmos.

I jeszcze w rogu napis GWARANCJA chyba niezadowolenia 

 

 

Z tego co zrozumiałem to ten Parking na Biela Put jest "pewny" - PREMIUM - czyli kupujesz go wraz z biletem i płacisz od razu, ale za to masz pewne miejsce.

Natomiast za pozostałe płacisz przy wyjeździe - jak się na nie dostaniesz bo może nie być miejsca. Ale jak przebiega płatność to nie wiem, bo jak wcześniej pisałem nigdy nie płaciłem za parking - podjeżdżałem do szlabanu, przykładałem skipass i się otwierał.

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, remus74 napisał:

Ja tego nie ogarniam.

Mam kupione karnety na 4 dni i mogę tylko zamówić za 15E parking na Biela Put i dodatkowo zaznaczyć Parking Premium ale to nic nie zmienia. Jak można wybrać inne parkingi niż na Biela Put. Jakiś kosmos.

I jeszcze w rogu napis GWARANCJA chyba niezadowolenia 

Nie można! Przez Internet można rezerwować tylko parking Premium Biela Put. Pozostałe parkingi w dolinie są płatne od 5 do 7 euro, bez możliwości rezerwacji. Bezpłatny jest parking przed wjazdem do doliny, skąd będą jeździć busy co 15 minut

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, JC said:

Nie można! Przez Internet można rezerwować tylko parking Premium Biela Put. Pozostałe parkingi w dolinie są płatne od 5 do 7 euro, bez możliwości rezerwacji. Bezpłatny jest parking przed wjazdem do doliny, skąd będą jeździć busy co 15 minut

Ten parking bezpłatny w Pavcina Lehota? Busy będą jeździć przed 26.12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wojtekly napisał:

Ten parking bezpłatny w Pavcina Lehota? Busy będą jeździć przed 26.12?

Nie będą jeździć przed 26.12

Dodatkowe busy są uruchamiane przy zapełnieniu parkingów. Przy obecnej polityce TMR raczej to nie grozi.

Edytowane przez Robert32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2022 o 14:08, moloo napisał:

Z tego co zrozumiałem to ten Parking na Biela Put jest "pewny" - PREMIUM - czyli kupujesz go wraz z biletem i płacisz od razu, ale za to masz pewne miejsce.

Natomiast za pozostałe płacisz przy wyjeździe - jak się na nie dostaniesz bo może nie być miejsca. Ale jak przebiega płatność to nie wiem, bo jak wcześniej pisałem nigdy nie płaciłem za parking - podjeżdżałem do szlabanu, przykładałem skipass i się otwierał.

To jak to się ma do tych zapisów zaznaczonych na żółto.

Jakie ONLINE no że chyba jak kupiłem skipass online to wtedy płacę 7E na szlabanie u parkingowego.

image.png.7ce3e116834ec06c2465ae9d6c3388ed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy weekend grudnia, miałem przyjemność, brać udział w otwarciu sezonu zimowego w ośrodku narciarskim Jasna na Słowacji. Pogoda dopisała, warunki narciarskie były dobre, a ruch narciarski niewielki. Kilka ujęć z pierwszego dnia nowego sezonu w ośrodku Jasna na Słowacji.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dopytać o parkowanie samochodu. Co roku parkowałem na Otupne za tunelem pod trasą 10 w okolicach pierwszego zakrętu w lewo jadąc do góry.

Czy ktoś kto był już w tym sezonie na Chopoku rozkminiał to miejsce lub inne poza płatnymi parkingami?

Czy Słowacy gonią mandatami czy nie ma to miejsca. A może są już wszędzie szlabany na drogach tak jak rok temu na BielaPut (droga w lewo) nad którą przebiega nowa gondola.  Dzięki za podpowiedź bo z dwójką dzieci dawać z buta narciarskiego z parkingu oddalonego od stoku + schody to żadna przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, remus74 napisał:

Chciałem jeszcze dopytać o parkowanie samochodu. Co roku parkowałem na Otupne za tunelem pod trasą 10 w okolicach pierwszego zakrętu w lewo jadąc do góry.

Czy ktoś kto był już w tym sezonie na Chopoku rozkminiał to miejsce lub inne poza płatnymi parkingami?

Cześć,

Byłem w ośrodku w dniach 16-19.12 i ostatniego dnia parkowaliśmy gdzie piszesz - udało się za darmo. Trasa 10 nie była otwarta, ale było na niej dużo śniegu i pracował na niej ratrak wieczorem, także można się kijkami odpychać.

Ogólnie w weekend była pogoda bardzo dobra, nawet -15*, więc jeździło się fajnie. W piątek/ sobotę po północnej stronie była mgła okresowo, ale z tego co zdążyłem się zorientować to częste zjawisko na Chopoku. Trasy były dobrze przygotowane, ludzi nie było bardzo dużo, więc nie czekało się w kolejkach. Wyjazd na plus. No i piękne widoki.

20221218_094347.jpg

20221217_095918.jpg

20221217_130625.jpg

20221218_110704.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 12:08, adrianh8me napisał:

Czy orientuje się ktoś, jak wyglądają aktualne warunki na Chopoku? Na kamerach tłumów nie widać, ale jak ze śniegiem?

Wchodząc na stronę główną to czynna połowa wyciągów i połowa tras…czy tam tak zawsze? Najdroższa część sezonu, śniegu dużo to czemu tam czynna połowa? Kiedyś czytałem że u nich we wszystkich ośrodkach zazwyczaj czynna połowa i wtedy zgodnie z regulaminem można liczyć 100 % za karnety…i chyba coś w tym jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...