Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie,

ostatnio skitury są wśród forumowiczów coraz popularniejsze, co widać po rosnącej liczbie relacji. Może warto w trakcie sezonu podawać tutaj info kto gdzie i kiedy się wybiera i przez to uda się zorganizować wspólne foczenie? Albo taki temat przekona niezdecydowanych by w końcu spróbować. 
Jest dużo osób z okolic Beskidów, więc myślę, że jest szansa powodzenia ;) Ale temat oczywiście dla całej Polski :)


 

Ja sezon planuję rozpocząć późno, bo dopiero w okolicy Nowego Roku, w planie na pewno Pilsko na rozgrzewke (różne warianty) Rysianka, Babia... 

Ale na pewno znajdą się zapaleńcy, którzy wystartują dużo wcześniej :)


 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja wstępnie z moją grupą planujemy na weekend ( najprawdopodobniej niedziela ) Stoh w W.Fatrze , ew. Łomnickie Sedlo lub W.Raczę  . Wszystko zależy od pogody , warunków i mojego zdrowia , bo mnie jakieś przeziębienie dopadło , ale na szczęście pomału odpuszcza . Wyjazd  z Andrychowa ok. 5-6 rano .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Twoje perypetie sklonily mnie do przemyslen, bo moja wydolnosc mnie nie zadowala - na wiosne robie badania. Byc moze jest to skutek malej aktywnosci w ostatnich latach, przebytych kontuzji - liczne narkozy i RTG, ale ide na spacerek zobaczyc jak to bedzie - bez spiny wlasnym tempem. Po kilku dniach turowania powinno byc widac efekty - poprawa kondycji, jesli nie bedzie ich widac, to trzeba zaczac sie martwic.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszy. U nas jest taka grupa skiturowa beskidzka. Chłopaki zdobywają Skrzyczne bez większego postoju a tętno cały czas nie wzrośnie powyżej 80. Nie jeden z moich znajomych, bo to bardzo modne się zrobiło, próbował z nimi i nie daje rady i o dziwo właśnie po przejściach kliniczno-szpitalnych. Cholerstwo te leki, lepiej nic nie brać jak boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gregor_g4 napisał:

Twoje perypetie sklonily mnie do przemyslen, bo moja wydolnosc mnie nie zadowala - na wiosne robie badania. Byc moze jest to skutek malej aktywnosci w ostatnich latach, przebytych kontuzji - liczne narkozy i RTG, ...
 

... wizytach w austriackich szczelinach poza trasą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

robi się znowu warun :) , więc czemu by tego nie wykorzystać :D  .

Plan na niedzielę :

optimum ( cały dzień powrót ok. 18-19-ta )  :Dolina Żarska - jak będzie z kim iść  ,

minimum ( powrót po południu 14-15-ta ) : Salatyn albo Kasprowy , albo Kopa Kondracka 

jacyś chętni ? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...