Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Sariensis napisał:

Dwa ostatnie już sa dostępne pod podanym linkiem ;) skiturowych przydały by sie już, ponieważ ten typ startuje wcześniej niż oficjalne starty ośrodków, np. w zeszłym roku zanim oficjalnie otwarto Kasprowy dla narciarzy, zjeżdżali już z tej wspaniałej góry skiturowycy po pierwszych obfitych opadach ;), szczerze im zazdrościłem, śniegu było mnóstwo i zero ratraka ;).

To proszę podaj wyniki, bo ja nie znam. Tak nawiasem mówiąc na Hali Kondratowej w tym sezonie skiturowcy już rozpoczęli sezon. Opowiadał mi o tym kolega z ekipy Skiturowe Zakopane. A termin publikacji jest znany od dawna i albo się dopasujesz, albo testuj sam (co osobiście zalecam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorze jest link do wyników podany przez admina :) zobacz czy sie zgada czy coś pomyliłem ;), co do testowania to sprawa wyglada tak, ze do Colorado z nartami nie polecę, i chciałbym wiedzieć co na miejscu wypożyczyć a wynikom testów ufam, dlatego pytam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trafisz na puch w Colorado na każdych nartach będzie wspaniała jazda, niezależnie od marki, nie ma to praktycznie znaczenia. Z drugiej strony jak trafisz na szreń łamliwą, to na wszystkich będzie bardzo ciężko i też bez większego znaczenia na których pojedziesz. Przy pośrednich warunkach być może różnice będą większe. Ja mam większy problem od doboru nart, bo do Colorado nie pojadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pojedziesz to nie będziesz mieć bólu głowy spowodowanego przebywaniem nieustannie na dużych wysokościach, choć podobno nie wszystkich spotyka ta przypadłość ;). Może uda sie coś wcześniej sprawdzić w Alpach, jak na razie śnieg sypie obficie wiec może będzie okazja na zbliżone warunki :), tak swoją droga to wiesz co oznaczają kolorystyczne oznaczenia tras w stanach? Jeszcze jeden filmik tym razem z końca marca w Vail:

https://youtu.be/yowC0XlZqV4

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sariensis napisał:

Jak nie pojedziesz to nie będziesz mieć bólu głowy spowodowanego przebywaniem nieustannie na dużych wysokościach, choć podobno nie wszystkich spotyka ta przypadłość ;). Może uda sie coś wcześniej sprawdzić w Alpach, jak na razie śnieg sypie obficie wiec może będzie okazja na zbliżone warunki :), tak swoją droga to wiesz co oznaczają kolorystyczne oznaczenia tras w stanach? 

Nie wiem na jakich wysokościach jeździ się w Colorado, ale w Europie zjeżdżając z 4000 z małym okładem problemów z bólem głowy nie mam. Gdybym dysponował zbędną gotówką i czasem, to mój wybór Japonia, Nowa Zelandia, Argentyna lub Chile, Kanada, ewentualnie Alaska.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

filmik tym razem z końca marca w Vail:

widzę beskidzkie leśne krajobrazy i płaskie trasy, naprawdę nie wiem czy warto tak daleko lecieć

 

1 godzinę temu, marionen napisał:

zjeżdżając z 4000

z których konkretnie zjechałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jeeb napisał:

widzę beskidzkie leśne krajobrazy i płaskie trasy, naprawdę nie wiem czy warto tak daleko lecieć

 

z których konkretnie zjechałeś ?

Warto :) nie wiem gdzie w Beskidach jest tyle śniegu cała zimę i jednocześnie tak mało narciarzy? W stanach to jest nadal sport drogi, skipassy sa po ponad 100,00 USD/dzień ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jeeb napisał:

kto bogatemu zabroni ?

ostatnio spotkałem narciarzy z Ameryki w Zermatt i twierdzili że u nich nie ma takich widokow i tras

O gustach sie nie dyskutuje, za to u nas nie ma legendarnego „american powder” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jeeb napisał:

widzę beskidzkie leśne krajobrazy i płaskie trasy, naprawdę nie wiem czy warto tak daleko lecieć

 

z których konkretnie zjechałeś ?

A jakie to ma znaczenie?

9 godzin temu, Jeeb napisał:

kto bogatemu zabroni ?

ostatnio spotkałem narciarzy z Ameryki w Zermatt i twierdzili że u nich nie ma takich widokow i tras

A ja stwierdzam, że w Ameryce ani w Zermatt nie ma takich widoków i tras jak w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Kasprowym Wierchu, Szczyrku i Pilsku...😜a  trochę tras i widoków widziałem.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jeeb napisał:

rozumiem że byłeś tam tak samo jak na 4 tysięcznikach😁

@Jeeb Janek, odpowiedź mi na jedno pytanie: 

Jaki jest sens Twojego przebywania na tym forum?

Do zadania tego pytania skłoniła mnie historia wpisów, którą obejżałem przy Twoim profilu.

Myślę, że merytoryczne posty by coś wiecej wniosły niż Twoja dotychczasowa aktywność.

Przemyśl to.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...