Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Jeeb napisał:

zadałem proste pytania z nadzieją na relację ze ze zjazdu na nartach z 4 tysięcznkow alpejskich

Sorry za błąd ortograficzny, niestety robię ich sporo, a poprawić się tego nie da, bo edycja jest za krótka.

Wracając do sedna: odniosłem wrażenie, że Twoja zaczepka w stronę @marionen nie była prosbą o relację - kontekst jest tu dla mnie wymowny.

Podobnie jak wiele innych Twoich postów - po co to?

Nie lepiej fajnie, merytorycznie jak w międzyczasie napisałeś w wątku o Kuhtaiu? Lepiej.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎03‎.‎11‎.‎2018 o 23:46, marionen napisał:

WorldSkitest nie był organizowany na czterotysięczniku, w Austrii takowych nie ma...

EUREKA - przecież to Ty zacząłeś pisać w tym temacie o zdobytych 4 tysięcznikach,

jak nie pamiętasz z jakich zjechałeś to napisz chociaż w jakich warunkach śniegowo-pogodowych odbywały się testy nart > 100mm pod butem

i czy testowano narty firmy RMU i BLACK CROWS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

EUREKA - przecież to Ty zacząłeś pisać w tym temacie o zdobytych 4 tysięcznikach,

jak nie pamiętasz z jakich zjechałeś to napisz chociaż w jakich warunkach śniegowo-pogodowych odbywały się testy nart > 100mm pod butem

i czy testowano narty firmy RMU i BLACK CROWS ?

masz może problemy ze zrozumieniem słowa pisanego. Grzecznie JC poprosił o zakończenie żałosnego off-topu. To jego forum i On ustala warunki jak z forum korzystać. Mi wystarczy raz powiedzieć bym zrozumiał, a Tobie ile razy? Masz przecież własne forum, czemu tam swoich żali nie wylewasz, brak Ci słuchaczy i nikt Cię nie czyta?

Dnia 3.11.2018 o 11:38, JC napisał:

Koniec off-topu!

 

Często więcej jest napisane pomiędzy linijkami, a mniej ważne to co czarno na białym. Tłumaczę dla Ciebie Jeeb. Najlepiej jest tam gdzie aktualnie przebywam, nie musi to być Ameryka czy Zermatt. Potrafię się świetnie bawić na naszych polskich trasach, które też są niepowtarzalne i mają swój klimat. Nie muszę jechać do Ameryki by się najeździć. Oczywiście jak jest okazja (dobra cena i towarzystwo) to z przyjemnością pojadę w Alpy. Ale Ameryka, dla mnie przereklamowana, a o cenach (włącznie z przelotem) nie wspomnę...

Dnia 3.11.2018 o 09:22, marionen napisał:

A ja stwierdzam, że w Ameryce ani w Zermatt nie ma takich widoków i tras jak w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Kasprowym Wierchu, Szczyrku i Pilsku...😜a  trochę tras i widoków widziałem.... 

 

W Ameryce i Zermatt

Dnia 3.11.2018 o 21:21, Jeeb napisał:

 rozumiem że byłeś tam tak samo jak na 4 tysięcznikach😁

Nigdzie nie napisałem, że byłem na 4 tysięcznikach, przeczytaj raz, ale ze zrozumieniem: cytuję "zjeżdżając z 4000 (metrów) z małym okładem". Nie ty będziesz decydował o czym i kiedy mam pisać. Być może napiszę jak się zjeżdżało z 4000 metrów, ale zrobię to kiedy ja będę chciał, a nie kiedy Ty mi nakażesz. W Ameryce nigdy nie byłem i się nie wybieram (nie rozumiem tego pędu do USA). Co do Zermatt to nie wiem czy to się liczy, ale kiedyś byłem na tygodniowym treningu w Breuil-Cervinia i w ramach 6 dniowego karnetu był jeden dzień z możliwością wjazdu na stronę szwajcarską.

Dnia 2.11.2018 o 21:34, marionen napisał:

Nie wiem na jakich wysokościach jeździ się w Colorado, ale w Europie zjeżdżając z 4000 z małym okładem problemów z bólem głowy nie mam. Gdybym dysponował zbędną gotówką i czasem, to mój wybór Japonia, Nowa Zelandia, Argentyna lub Chile, Kanada, ewentualnie Alaska.

 

3 godziny temu, Jeeb napisał:

EUREKA - przecież to Ty zacząłeś pisać w tym temacie o zdobytych 4 tysięcznikach,

nie ja zacząłem pisać o 4 tysięcznikach tylko Sariensis o przebywaniu na dużych wysokościach. Ponieważ nie byłem na 5 tysiącach, napisałem o 4000 m z małym okładem i to On rozpoczął off-top

Dnia 2.11.2018 o 21:12, Sariensis napisał:

Jak nie pojedziesz to nie będziesz mieć bólu głowy spowodowanego przebywaniem nieustannie na dużych wysokościach, choć podobno nie wszystkich spotyka ta przypadłość ;). Może uda sie coś wcześniej sprawdzić w Alpach, jak na razie śnieg sypie obficie wiec może będzie okazja na zbliżone warunki :), tak swoją droga to wiesz co oznaczają kolorystyczne oznaczenia tras w stanach? Jeszcze jeden filmik tym razem z końca marca w Vail:

 

2 godziny temu, Jeeb napisał:

...jak nie pamiętasz z jakich zjechałeś to napisz chociaż w jakich warunkach śniegowo-pogodowych odbywały się testy nart > 100mm pod butem

i czy testowano narty firmy RMU i BLACK CROWS ?

nigdzie nie pisałem, że byłem na testach freeride; napisałem tylko, że były testowane przez zawodowców w innym terminie. Nie mam pojęcia jakie były warunki śniegowo-pogodowe (dla słabo rozgarniętego narciarza wystarczy popatrzeć na zdjęcia z tych testów - potrafisz, wrzuciłem kilka zdjęć). Nie wiem jakie narty testowano.  

Dnia 2.11.2018 o 20:10, marionen napisał:

Narty freeride były testowane w innym terminie przez zawodowców. Testy odbyły się od 20 do 22 marca w Lech-Zürs. Kilka fot.

Wyniki testów będą oczywiście opublikowane. Były też osobne testy nart skiturowych...

Jak dalej nie rozumiesz to kieruj pytania do kogoś innego...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, marionen napisał:

.........

Jak dalej nie rozumiesz to kieruj pytania do kogoś innego...

 

Cześć

Mariusz kolega chyba wie jak jeździsz i co narciarsko prezentujesz. Kolega jest na tym etapie, że umie to docenić ale pewnie trochę zazdrości bo ma świadomość, że to dla niego poziom nieosiągalny. Nie ma co wchodzić w polemikę.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2018 o 22:53, Jeeb napisał:

nie ma szans - z 5 na 8 nie przeskoczę, zresztą nie mam takich ambicji ale chętnie pooglądam aktualne filmiki z Waszą jazdą

5 to ocena mocno zaniżona ale do poziomu Mariusza ciężko będzie dobić. Filmiki - może się uda w tym roku, może. Przynajmniej teoretycznie już się da.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sariensis napisał:

Nowe narty na sezon 2018/2018,które były w testach, sa już dostępne w 

Apejskich wypożyczalniach w ogromnych ilościach, można testować na żywo :).

Teraz są już gotowe narty na sezon 2019/20, choć widzieli je tylko nieliczni (bez możliwości fotografowania, kolory ciekawe). W styczniu można będzie je testować także w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
24 minuty temu, JC napisał:

WorldSkitest 2019 zbliża się wielkimi krokami. Miło mi poinformować, że w tym roku, nowe kolekcje będzie ze mną testować w Bad Kleinkirchheim... Paula!

PS
Paulę zawiezie na Karyntii @marboru 😃

Cześć

Znakomita decyzja Jacku. Nie chodzi o samą osobę Pauli - serdecznie i z uśmiechem wielkim pozdrawiam - ale o to, że zaprosiłeś dziewczynę. Wśród nas jest wile dziewczyn, które z pewnością już czekają na jej wrażenia. Mnie osobiście bardzo interesuje porównanie możliwości nart damskich i odpowiadających im modeli męskich w warunkach testowych, jeżli będzie taka możliwość Paula to byłoby super.

Pozdrowienia i fajnej zabawy w pracy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marboru Ty sie nie śmiej, tylko bezpiecznie zawieź naszą Panią testującą na miejsce, czekamy z niecierpliwością na pierwsze relacje, cos czuję, że będzie ciekawie na rynku po zeszłorocznych nowinkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JC napisał:

WorldSkitest 2019 zbliża się wielkimi krokami. Miło mi poinformować, że w tym roku, nowe kolekcje będzie ze mną testować w Bad Kleinkirchheim... Paula!

PS
Paulę zawiezie do Karyntii @marboru 😃

@JC Paula już się stresuję ale bardzo się cieszy i podobno banan nie schodzi jej z twarzy 😮

A ponieważ dzisiaj jestem w delegacji, a są Walentynki... To dostałem taką oto... 

received_263573977906171.thumb.jpeg.90417dbdda84721ffdcc7cb5f5a7c422.jpeg

Tak się dla mnie skończy ten WST :D

 

7 godzin temu, Mitek napisał:

Znakomita decyzja Jacku. Nie chodzi o samą osobę Pauli - serdecznie i z uśmiechem wielkim pozdrawiam - ale o to, że zaprosiłeś dziewczynę. Wśród nas jest wiele dziewczyn, które z pewnością już czekają na jej wrażenia. Mnie osobiście bardzo interesuje porównanie możliwości nart damskich i odpowiadających im modeli męskich w warunkach testowych, jeżli będzie taka możliwość Paula to byłoby super.

Pozdrowienia i fajnej zabawy w pracy.

Mitku, dzięki za ciepłe słowa. 

Paula już czuję ciężar odpowiedzialności i obiecała, że będzie się dzielić swoimi odczuciami i doznaniami z testów, ale również z całej imprezy. 

7 godzin temu, Sariensis napisał:

@marboru Ty sie nie śmiej, tylko bezpiecznie zawieź naszą Panią testującą na miejsce, czekamy z niecierpliwością na pierwsze relacje, cos czuję, że będzie ciekawie na rynku po zeszłorocznych nowinkach.

WST sobie przedłużymy i tuż po imprezie spędzimy jeszcze kilka dni w Austrii na nartach - będzie relacja, będzie pewnie klip. 

Bardzo się cieszymy z tego wyjazdu. 

 

Jacku, dziękujemy za zaufanie i postaramy się nie zawieść :)

Edytowane przez marboru
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam dla Ciebie @marboru i Pauli zadanie.

Po wyjeździe widzę na forum dokładnie takie zdjęcie zrobione w Thermal Römerbad!

PS
Dokładnie tą gondolą na zdjęciu będziemy wyjeżdżać na testy. Dla nie wtajemniczonych trasa widoczna nad budynkiem gondoli, to trasa PŚ, tu rozgrywane są Super G i Zjazd

9598cbc19bec3676_1a6dfb70467069bb@2x.jpg

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JC napisał:

I jeszcze mam dla Ciebie @marboru i Pauli zadanie.

Dokładnie tą gondolą na zdjęciu będziemy wyjeżdżać na testy. Dla nie wtajemniczonych trasa widoczna nad budynkiem gondoli, to trasa PŚ, tu rozgrywane są Super G i Zjazd

Jacku @Piotr_67 w basenach, to my siedzimy w lato :)W zimę nie ma lekko, trzeba cisnąć... 

Ośrodek jest nam całkowicie nieznany i w sumie bardzo się cieszę, nie tylko z testów ale również na poznanie tego miejsca. 

Patrząc na Twoją relacje z ostatnich targów - będzie na czym jeździć, co oglądać. Dużo na rynku nart się będzie działo, a my będziemy mieli olbrzymią przyjemność posmakować tych nowości. 

Ciekawe do jakich grup testowych trafimy? To zawsze niewiadoma.

Chcielibyśmy narty z grupy Race, oraz szerokie AM. AMy chcemy obydwoje sobie kupić w przyszłym sezonie. 

Oby się udało :)

No i jeszcze jedna niewiadoma: z jakimi gwiazdami narciarstwa tym razem będziemy jeździć? 

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

Jacku @Piotr_67 w basenach, to my siedzimy w lato :)W zimę nie ma lekko, trzeba cisnąć...

Termy są czynne do późnego wieczora, więc nie ma wymówek! Po nartach masz po drodze. Zdjęcia "MO BYĆ!"

A co do BKK, to ośrodek, który kiedyś była bardzo popularny w Polsce za sprawą FreeSki. Są tam dwa kompleksy basenów termalnych.. Narciarską bardzo fajny i będzie się podobał Pauli, bo jeździ się wśród drzew :). Kilka zdjęć znajdziesz tutaj
WST odbędzie się tam po raz drugi.Kilka lat temu testy odbywały się na "czarnej" trasie 21, po drugiej stronie ośrodka.

 

 

IMG_0041.jpg

IMG_0055.jpg

IMG_0090.jpg

IMG_0187.jpg

IMG_0208.jpg

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...