Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Filmik z przed kilku dni z egzotycznego, narciarskiego, europejskiego kierunku - Grecji :)

Wyciągi? Są i wyciągi...

Narciarstwo free - jak najbardziej.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego reportażu z Outside Television:

• Like 9
  • Thanks 1

Grecja z pryzmatu(letnich) polskich wyjazdów to kraj tropikalny. Ale Góry Białe na Krecie nie od parady tak się nazywają. Zresztą kto czytał "Działa Nawarony" wie że w Grecji może sypnąć śniegiem:). Mnie osobiście marzy się na wyjazd na narty do Maroka:). Stacja narciarska Oukaimeden to by dopiero był by szał na Fejsbuku:).pzdr.

• Like 2

Moja żona ma kuzynkę w Atenach . Teraz nasypało i po  godzince w samochodzie są na nartach,małe ośrodki ale podobno fajnie jak na Greckie klimaty nad Morzem Śródziemnym :)

• Like 1

Zresztą co daleko szukać. Pamiętam letni wypoczynek w Zieleńcu. Gdzie 5 czerwca Anno Domini 2005 w ciągu nocy spadło 20 cm świeżego śniegu. A tu wszyscy w adidasach:). Niestety zdjęcia mam tylko w wersji analogowej. Teraz to pewnie od lajków by padł serwer:). Najlepszy był gestor "Orlicy" który stwierdził że najpóźniej opad śniegu pamięta pod koniec czerwca:).

• Like 1

2 godziny temu, marboru napisał:

Filmik z przed kilku dni z egzotycznego, narciarskiego, europejskiego kierunku - Grecji :)

Wyciągi? Są i wyciągi...

Narciarstwo free - jak najbardziej.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego reportażu 

Doskonale śmigasz jak na poziom umiejętności "1"

W jakich górach kręciliście ten filmik ? 

4 minuty temu, Jeeb napisał:

Doskonale śmigasz jak na poziom umiejętności "1"

W jakich górach kręciliście ten filmik ? 

Jeeb chciałbym tak... ale to nie ja :D Filmik dzisiaj wyszukałem na jednym z amerykańskich portali.

• Like 2

Ten Freeride to chyba taki przez duże F przynajmniej na filmie, a te kilka greckich ośrodków... to pomarzyć można o takich w świętokrzyskim i lubelskim, a jakby nie patrzeć to i w naszych górach jakby je przenieść to byłyby ekstra :D

• Like 1

Prawie wszystkie kraje wokół wybrzeża Morza Śródziemnego,które nam się kojarzą z tropikiem,mają swoje ośrodki narciarskie,ja miałem przyjemność zwiedzać je w 2 krajach-Turcji i Izraelu...

• Like 2

44 minuty temu, Bumer napisał:

Marcin, u nas tez są fajne góry tylko mamy te "natury 2000" , parki czy inne obszary  chronione.  

Dokładnie. W świętokrzyskim można by spokojnie ze dwa ośrodki z prawdziwego zdarzenia zrobić gdyby nie "zielone" ograniczenia.

• Like 2

4 godziny temu, tankowiec napisał:

Grecja z pryzmatu(letnich) polskich wyjazdów to kraj tropikalny. Ale Góry Białe na Krecie nie od parady tak się nazywają. Zresztą kto czytał "Działa Nawarony" wie że w Grecji może sypnąć śniegiem:). Mnie osobiście marzy się na wyjazd na narty do Maroka:). Stacja narciarska Oukaimeden to by dopiero był by szał na Fejsbuku:).pzdr.

Proponuję brać ten kraj na poważnie:

grecja.png

wyciagi.png

tak z grubsza :)

...bo chyba mają trochę więcej i wyższe górki 

Edited by mifilim
  • Like 9

4 minuty temu, mifilim napisał:

Proponuję brać ten kraj na poważnie...tak z grubsza :)

Nieźle to wygląda - dzięki Michał :)

• Like 1

Skoro można w RPA, np. TiffindelTiffindel Ski Resort czy Lesotho AfriskiAfriski Mountain Resort, to nie widzę problemu, żeby się nie dało w Grecji :)

Jest taki fajny film "Paradise Waits" - polecam własnie z uwagi na scenę jazdy w Grecji - boki można zrywać. Niestety nie znalazłem całego fragmentu w sieci, więc wrzucam tylko zwiastun. Film na pewno lepszy niż trailer.

Edited by ROCH
  • Like 2

2 godziny temu, tankowiec napisał:

Wybiera się ktoś?. Bo na samą myśl o sytuacji w stylu: 

- Jadę na narty.

- a gdzie?

- Grecja 

-o.O ??!!??

Aż mi się micha śmieje:).

Ja tak miałem z Iranem.