Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejski Puchar Świata 17/18


Rekomendowane odpowiedzi

  • JC pinned this temat

Najlepsza obecnie alpejka, Mikaela Shiffrin, jeszcze przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Pjongczangu przedłużyła współpracę z firmą Atomic o kolejne dwa lata - do sezonu 2019/2020 włącznie. Młoda Amerykanka jest w świetnej formie i już w ten weekend może ustanowić wyjątkowy rekord.

 

http://www.skionline.pl/sport/mikaela-shiffrin-przedluzyla-kontrakt-z-marka-atomic-do-2020-roku,newsy,7584.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Najlepsza obecnie alpejka, Mikaela Shiffrin, jeszcze przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Pjongczangu przedłużyła współpracę z firmą Atomic o kolejne dwa lata - do sezonu 2019/2020 włącznie. Młoda Amerykanka jest w świetnej formie i już w ten weekend może ustanowić wyjątkowy rekord.

 

http://www.skionline.pl/sport/mikaela-shiffrin-przedluzyla-kontrakt-z-marka-atomic-do-2020-roku,newsy,7584.html

Małe sprostowanie. Shiffrin nie wygrała wszystkich slalomów w tym sezonie. W pierwszym slalomie sezonu w Levi zwyciężyła Petra Vlhova, a Shiffrin była 2. A slalomów dotychczas było 8 w tym dwa równoległe.

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, darek67 napisał:

Dzisiaj znowu-DNF

To się staje żenujące przed zbliżającą sie OLIMPIADĄ

Chyba zbyt krzywdząca opinia. To były całkiem dobre dwa przejazdy. W SG do Von straciła zaledwie 2,5s.

http://eurosport.interia.pl/narciarstwo-alpejskie/video,vId,2461513

W SL jechała całkiem dobrze do 3 bucik na drugim pomiarze traciła 0,55s

http://eurosport.interia.pl/narciarstwo-alpejskie/video,vId,2461529

 

Pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darek67 napisał:

jak to mówią fachowcy JEST NIESTABILNA PSYCHICZNIE

i jak to mówią ,  łatkę łatwo przykleić ......

a dziewczyna pewnie bardzo chce , ale jak się ma taaakie "wsparcie"  własnego związku  , to szczerze , ja podziwiam wszystkich naszych alpejczyków , że jako tako próbują nawiązywać walkę z innymi , dużo bardziej poukładanymi narciarsko nacjami .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim, nie ma nawet co dyskutować z tym znawcą. Maryna robi co może, walczy z przeciwnościami losu i ciężko trenuje, a jakiś anonimowy darek67 będzie jej ubliżał bo nie zdobywa medali. Niech jej rzuci milion czy dwa na lepsze przygotowania to wyniki będą też lepsze.

Zresztą sądzę, że za rok - dwa lata i zobaczymy Marynę w pierwszej 30 PŚ. Trzeba wierzyć, nie j***ć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, darek67 napisał:

Od Soelden do dzisiaj 14 DNF,DNS,DNQ

11-startów punktowanych

3-NOR AM CUP

5-EUR CUP

Wyniki mówią same-JA mówię głupoty?

A i jeszcze jedno "znawco", DNS w SG w Cortinie było dlatego, że zawody zostały wstrzymane po wymaganej zasadami ilości zawodniczek i zawodniczki z końca listy startowej nie zostały wypuszczone na trasę z powodu pogarszających się warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2018 o 14:23, darek67 napisał:

Patrząc sie na cały sezon to nie powinna jechać na olimpiadę-jak to mówią fachowcy JEST NIESTABILNA PSYCHICZNIE

Szybko na cito potrzebuje-pomocy nasza G-D.M.

Miałem tę przyjemność i kilka razy rozmawiałem z Maryną. Nie zauważyłem u Niej żadnych objawów niestabilności psychicznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaela Shiffrin po ostatnich niepowodzeniach rezygnuje z najbliższych startów w PŚ. Dzisiejszy City Events w Stockholmie bez faworytki. Czy u panów Marcel w końcu zwycięży w równoległym slalomie? Mikaela dobrze chyba postąpiła. Puchar Świata ma zapewniony, a praktycznie nie ma szans poprawić rekordu Tiny Maze. Może teraz popracować nad poprawą formy na IO.

PS @artix Stockholm od Malmö jakieś 600 km ale może się wybierzesz?

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem skończyłem oglądać weekendowe zmagania, kto nie oglądał niech żałuje.

W Garmisch całkiem przyjemny stok, tylko 92% w jednym miejscu, wyglądało całkiem fajnie

Screenshot_2018-01-30-22-00-01.thumb.png.988344991ed1cb0c1e2fd01759474370.png

Natomiast co mi się nie podobało to to:

IMG_20180127_145312.thumb.jpg.f0160c104ea3c672ba22aa05ebcfe6a2.jpg

Mam nadzieję że takie wynalazki nie trafią do naszych nart. A co Wy o tym myślicie?

Edytowane przez waldek~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stockholm,  bardzo ciekawe zawody.

Ciągłe problemy Marcela z wyjściem z bramki,  Krzysiu który jedzie old-schoolowo i sobie  nie radzi. Poza tym to waży jak mały juniorek 😂

No i wreszcie walka gigantów. 

Wyraźnie widać jakie warunki fizyczne pomagają w tej dyscyplinie. 

Mi tylko szkoda Andre,  bo jeździł pięknie i miałem nadzieje na jego zwycięstwo. 

No ale był ktoś szybszy. 

Edytowane przez artix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzcie kogo dzisiaj w sklepie spotkałem. Wchodzę, a tu gościu kapuste sprzedaje, podchodzę bliżej a tu Felix Neureuther!!! Powiedział że jak miał kontuzje to przez to że nie mógł ćwiczyć, to nie wiedział co z sobą zrobić i znalazł sobie takie zajęcie. Tak mu się to spodobało że jak ma teraz tylko wolną chwilę to oddaje się nowemu hobby xD

IMG_20180202_103621.thumb.jpg.1c712bbb91b7c22ceed7e91c974a4ce6.jpg

 

Edytowane przez waldek~
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...