Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejski Puchar Świata 17/18


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.12.2017 o 16:51, marboru napisał:

Jeszcze 8 zwycięstw? I wyrówna osiągnięcie Ingmara Stenmarka.

Ja wiem, że nordyckie imiona są do siebie podobne (Ingmar, Ingemar, Ingomar, Ingemer itd) ale Stenmark był kiedyś moim wzorcem doskonałej techniki i muszę przypomnieć, że Stenmark ma na imię Ingemar. Dla przypomnienia ma jeszcze jedno imię, łatwe dla nas do zapamiętania Jan.;) Przy okazji Mariusz życzę zdrowia i aby Twoje kolano wytrzymało cały sezon narciarski w dobrym stanie.

Pozdrawiam serdecznie! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla naszej Maryny za 17 miejsce w slalomie równoległym, przegrała z Petrą, a to nie wstyd. Nawiasem mówiąc często razem trenują (głównie gigant). To najlepszy start  Polki od czasów Katarzyny Karasińskiej. A to było już tak dawno...

Dzisiejszy slalom panów ciasny w czasie, czy ktoś podskoczy Marcelowi w drugim przejeździe? Wygląda na to, że Marcel obejmie przodownictwo w generalce po raz pierwszy w tym sezonie i chyba dociągnie z 1 do końca sezonu. Rywala dla niego dalej nie widać...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marionen napisał:

Ja wiem, że nordyckie imiona są do siebie podobne (Ingmar, Ingemar, Ingomar, Ingemer itd) ale Stenmark był kiedyś moim wzorcem doskonałej techniki i muszę przypomnieć, że Stenmark ma na imię Ingemar. Dla przypomnienia ma jeszcze jedno imię, łatwe dla nas do zapamiętania Jan.;) Przy okazji Mariusz życzę zdrowia i aby Twoje kolano wytrzymało cały sezon narciarski w dobrym stanie.

Sorry za literówkę - błędów robię sporo :( 

Kolano mam nadzieje, ten sezon, do operacji jakoś przetrwa.

Na razie niestety borykam się z jakimś perfidnym wirusem :( a to pewnie dlatego, że na nizinach zimy nie ma :( 

Dużo zdrowia i spełnienia narciarskich marzeń dla Ciebie i @Annaa z okazji zbliżających się Świąt :) 

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marboru napisał:

Sorry za literówkę - błędów robię sporo :( 

Kolano mam nadzieje ten sezon, do operacji jakoś przetrwa.

Na razie niestety borykam się z jakimś perfidnym wirusem :( a to pewnie dlatego, że na nizinach zimy nie ma :( 

Dużo zdrowia i spełnienia narciarskich marzeń dla Ciebie i @Annaa z okazji zbliżających się Świąt :) 

Dzięki, pozdro dla Pauli.... a taką zimę na forum nam przepowiadali  (nawet stulecia)>:(. Jedyny mróz jaki mam w najbliższej okolicy to w lodówce.:$. Wirus utop w alk..., a na kolano uważaj9_9

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, San28 napisał:

Nie wytrzymała.:( Ale 11 miejsce to i tak wielki sukces - gdyby tak zamieniła się z naszą Maryną....;)

Oczywiście chodziło mi o Tine Robnik, ale mój tablet zna tylko Rybnik O.o>:(. Wierzę w Marynę, w końcu się uda. A przy tym tłoku w czołówce, Tina się częściowo wybroniła. 3 Słowenki w 11. Czy my kiedyś coś podobnego osiągniemy?  

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten EuroSport jest daremny! Pierwszej nie pokazali bo biatlon i tenis. Teraz piep... w studio o sukcesach w jedynie słusznej dyscyplinie a druga kolejka leci!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC pinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...