Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejski Puchar Świata 17/18


Rekomendowane odpowiedzi

"Tragiczne wieści docierają do nas z Kanady. Podczas treningów na stacji Nakiska wypadku doznał David Poisson. Niestety, alpejczyk zmarł.

Nie żyje jeden z najbardziej doświadczonych alpejczyków w stawce Pucharu Świata. David Poisson przygotowywał się do zawodów w Kanadzie. Podczas jednego ze zjazdów na stacji Nakiska wypadł z trasy. W oświadczeniu francuskiej federacji brakuje konkretnego wyjaśnienia, jak doszło do tej tragedii. – Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomości – napisał w oświadczeniu personel sportowy i administracyjny federacji. – Łączymy się w bólu z bliskimi Davida.

Poisson miał trzydzieści pięć lat. Cztery lata temu w Schladming zdobył brązowy medal mistrzostw świata. To ogromna strata dla Francji przed igrzyskami w Pjongczang. Rodzima prasa narciarza przypomina, że w podobnych okolicznościach 16 lat temu zmarła Régine Cavagnoud."

http://sportsinwinter.pl/tragiczny-wypadek-podczas-treningu-nie-zyje-francuski-alpejczyk/
https://sport.onet.pl/zimowe/narciarstwo-alpejskie/david-poisson-poniosl-smierc-na-treningu/kpcrycn

:(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Eurosport wybrał dzisiaj skoki i bilard. Pierwszy przejazd giganta pań na żywo w RaiSport 1. Dzisiaj Maryna kolejny raz próbuje dostać się do 30. Ja jestem jeszcze ciekaw startu Leony P. Polka startuje z nr 52. Drugi przejazd giganta i zjazd panów już na żywo w Eurosporcie. Całe szczęście, że wczoraj udało się przeprowadzić trening zjazdu i dzisiaj powinni panowie rozpocząć rywalizacę w konkurencjach szybkościowych. Pierwsze dwa treningi z powou deszczu i ciepła nie odbyły się. FIS po śmiertelnym wypadku Davida nakazał organizatorom w Lake Louise przeprofilowanie (wygładzenie) trasy zjazdowej.  W zjeździe 2 naszych. Michał Kłusak (w treningu 80 msc) i Paweł Babicki  (w treningu 84 msc). Trening ukończyło 86 zawodników.  Rewelacji nie będzie.

Edytowane przez marionen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Killington, z jednej strony słonecznie, z drugiej znowu jak w Soelden mocno wieje. Na zwycięstwo szansę jeszcze mają zawodniczki z pierwszej szóstki. Wielka szkoda Sary Hector, jechała z czasem w okolice podium, zabrakło tylko 2 bramek... Maryna niestety zaliczyła tylko pół trasy. Czy Viki ponownie zwycięży? Trasa mocno zlodzona  (teraz to norma) ma strome ścianki, ale nie wygląda na wybitnie trudną.

   

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałem dzisiejsze zawody i właśnie skończyłem oglądać, nie wchodziłem nawet na forum bo bałem się że marionen mi zabawę popsuje i....

4 godziny temu, marionen napisał:

Viki po raz kolejny zwycięska!!! W 30-tce 2 reprezentantki krajów nienarciarskich. Brytyjka Alex Tilley (21, a po pierwszym przejeździe nawet 9) i Holenderka z Brna Adriana Jelinkova (25). Zawodniczki po kontuzjach jeszcze nie w formie.

miałem rację xD

Edytowane przez waldek~
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Rush napisał:

Szkoda, Zwycięstwo w Levi wskazywało, że Felix jest w formie i będzie się liczyć w PŚ i na olimpiadzie.

Zważywszy na lata, następnego startu na olimpiadzie może już nie być. :(  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAKE LOUISE: Zjazd - Kobiety (Kanada)

01.12.2017 20:30

#NazwiskoSumaRóżn.

1.Huetter C.1:48.53

2.Weirather T.1:48.62+0.09

3.Shiffrin M.1:48.83+0.30

4.Fanchini E.1:49.17+0.64

5.Wiles J.1:49.28+0.75

6.Goggia S.1:49.29+0.76

7.Rebensburg V.1:49.42+0.89

8.Gisin M.1:49.50+0.97

9.Gut L.1:49.60+1.07

10.Johnson B.1:49.76+1.23

BEAVER CREEK: Super Gigant - Mężczyźni (USA)

01.12.2017 18:45

#NazwiskoSumaRóżn.

1.Kriechmayr V.1:09.71

2.Jansrud K.1:09.94+0.23

3.Reichelt H.1:10.04+0.33

4.Theaux A.1:10.15+0.44

5.Pinturault A.1:10.24+0.53

6.Mayer M.1:10.31+0.60

6.Svindal A. L.1:10.31+0.60

8.Kilde A. A.1:10.38+0.67

9.Sander A.1:10.50+0.79

10.Paris D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC pinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...