Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.06.2018 o 10:24, johnny_narciarz napisał:

 

Chyba, że coś do testu dostanę - @Sariensis, jak kupisz gravela, to może Ci go przetestuję? ;) Jak się rozsypie, to szybko go będziesz mógł reklamować. A jak nie, to czeka Cie jedynie dłuuuuuuuugie mycie... xD *

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* - zakładam, że masz dobre serce i nie karzesz mi tego robić po przejechaniu 1200 km ;)xD

@johnny_narciarzmam dobre i złe wieści, 25 czerwca będą 4 Silexy, jak się załapię to będzie już, a jak nie to czas oczekiwania na Silex 600 wynosi 2-3 miesięcy :).

 

do tego czasu katuje Crossa, wczoraj w Kuźni Raciborskiej, fajna trasa, z BB dasz radę spokojnie, a jak chcesz jeszcze więcej km to kieruj się na górę św. Anny :).

TLyGt9xUQMuaZo5h90T8Bg.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2018 o 21:08, Sariensis napisał:

Wracajac do tematu i nocnych poszukiwan szuwarka przez @johnny_narciarz podczas ostaniego maratonu, to przetestowalem dzisiaj opcje podazania za trasa w endomondo o dziala niezle, w twoim przypadku masz wyrusowana na czerwono trase a ty to niebieska kropka i znaczysz trase na niebiesko,

Wystarczy dowolna aplikacja czytająca GPX. Takowa miałem, ale nie miałem jak zainstalować telefonu, żebym nie musiał się zatrzymywać. Do tego mój smarkfon strasznie muli i nie mam internetu w abonamencie. ;)

Dnia 7.06.2018 o 21:08, Sariensis napisał:

Garminy i TomTomy slabo sie sprawdzaja w Europie środkowo-wschodniej, opinie z zachodu Europy nie odnosza sie do naszych realiow,

Z tym tak nie do końca. Jak poczytałem na forum ultrasów, często ludzie nie znają swojego urządzenia i stąd błędy. Ja miałem w ustawieniach: "kiedy poza trasą, wyłączam się". Więc kiedy stracił sygnał GPS, wyłączył się. Gdyby nie to, nie byłoby problemu. :) Wkrótce będę go testować na różne sposoby, bo już 6 lipca startuję w ultramaratonie gravelowym Wisła1200. :ph34r: Dystans większy od BBT o jakieś 140 km, do tego co najmniej połowa w terenie, ale za to limit czasu aż 200 godzin! No chyba, że będzie tragiczna pogoda, to jeszcze przemyślę sprawę, bo to ma być przyjemność, a nie masochizm... ;)xD

Cytat

mam dobre i złe wieści, 25 czerwca będą 4 Silexy, jak się załapię to będzie już, a jak nie to czas oczekiwania na Silex 600 wynosi 2-3 miesięcy :)

Chyba pojadę to na tłusto. Trasa biegnie w sporej części terenem, gdzie Fat może okazać się najlepszy... :ph34r:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, a ta swoją droga to zastanawiam sie co za cyborg zrobił na BBT średnia około 29km/h? Zobacz na zdjęciu torbę na smartphone, nawigację i i sporo więcej np. Power banki, sprawdza sie idealnie, nie moknie w deszczu, kosztuje w Martesie 59,00 zł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sariensis napisał:

Trzymam kciuki, a ta swoją droga to zastanawiam sie co za cyborg zrobił na BBT średnia około 29km/h? Zobacz na zdjęciu torbę na smartphone, nawigację i i sporo więcej np. Power banki, sprawdza sie idealnie, nie moknie w deszczu, kosztuje w Martesie 59,00 zł.

Ha ha, rekord trasy to nieco ponad 35 godzin i sam nie mogę wyjść z podziwu. Ale tu oprócz kondycji, znacząco pomóc może też wiatr. Jak dostaniesz w placy takie 30 km/h, to bez wysiłku będziesz jechać w okolicach 40! Po cichu na to liczę, bo zazwyczaj wiatry wieją z zachodu na wschód i stąd taki kierunek maratonu... :)

Torby raczej już nie kupię, za to dotrze do mnie solidny uchwyt na kierownicę - to najlepsze rozwiązanie. Z resztą liczę, że mój Garniak teraz będzie działał prawidłowo. Tu jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomniałem. Otóż Org udostępniał ślad w różnych formatach, o różnej objętości KB. Niestety ja nieopatrznie załadowałem ten najcięższy... xD Mój miał ponad 500 KB, a inny, który również działał prawidłowo, zaledwie 21 KB... :o

5 minut temu, Sariensis napisał:

Co do Garminow to wlasnie np. W górach polecają Woohoo zamiast tego co sie potrafi pogubić na krętych ścierkach.

Przyjrzę się temu ustrojstwu. ;)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mylącego smartphone, to na wyścig wyłącz mu fejsbuki, skifora i inne cuda chodzące w tle i będzie znacznie lepiej ;). Torba jest lepsza bo raz, masz smartphone zamknięty na dwa zamki pod folia, dwa masz pod spodem masę miejsca na inne potrzebne rzeczy, nawet batony możesz tam pościskać i łatwo po nie sięgniesz w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

A co do mylącego smartphone, to na wyścig wyłącz mu fejsbuki, skifora i inne cuda chodzące w tle i będzie znacznie lepiej ;). Torba jest lepsza bo raz, masz smartphone zamknięty na dwa zamki pod folia, dwa masz pod spodem masę miejsca na inne potrzebne rzeczy, nawet batony możesz tam pościskać i łatwo po nie sięgniesz w czasie jazdy.

Tak czy owak muszę wymienić phona na nowego, bo mój archaiczny i wiele aplikacji nie da się zainstalować. Co do torby, to mam jedną, gdzoe smartfon się mieści i bardzo praktyczna, ale kiepsko się to obsługuję. Po prostu drogą prób i błędów do celu. Przy kilkudziesięciu godzinach jazdy wszystko musi pasować, bo nawet drobiazg może irytować. ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czas wrocic do watku głównego... ;)

Już w ten piątek startuje w tytułowym BBT o godzinie - niestety - 22:35. Mógłbym rano, ale wtedy zabiorą mi 10 godzin z limitu czasu, więc wolę wieczór. 

Mój nr startowy: 65

Śledzić mnie będzie można tutaj:

http://bbt2018.1008.pl

Jedyne co mnie martwi to pogoda. Tyle czasu trwała susza, słoneczko, ciepło... No to w sam raz na start ma się to zkisić ... 😠

  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Dzieki! :) Nie tym razem, tluscioch ma wolne ;) Jadę kolarką i może powalcze o wynik... ;)

Tłuścioch to nie na ta trasę , dawaj tam na Fuji, niech Cie niesie nasz doping kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojgoc napisał:

W miarę możliwości będę śledził Twoje poczynania, ale  wsparcie duchowo - mentalne będziesz miał ode mnie przez cała trasę.

Rzuciłem okiem na listę startowa i mam wrażenie, ze sporo nazwisk powtarza sie z Wisła 1200 - tylko mniej kobiet tym razem na starcie.

 

Dzięki! :)

Celna uwaga! Sporo tych osób jechało Wisłę 1200. Ludzie jeżdżący ultramaratony to w sumie wąskie grono, nie więcej jak kilkaset osób w Polsce. Do tego można doliczyć drugie Tyle, co tego typu imprezy zaliczają jednorazowo. Według mnie tych regularnych jest nie więcej niż ok 200, patrząc po listach startowych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mysiauek napisał:

Przejrzałem trasę i kurcze, mam wrażenie, że spory kawałek jest po głównych drogach, niektórych mocno uczęszczanych. Niby weekend ale wakacyjny ...

 

Dokładnie tak jest, bo to niby najkrótsza trasa pomiędzy Świnoujściem a Ustrzykami Górnymi. Pod tym względem Wisla1200 była lepsza - same boczne drogi, szutry itp. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mysiauek napisał:

Przejrzałem trasę i kurcze, mam wrażenie, że spory kawałek jest po głównych drogach, niektórych mocno uczęszczanych. Niby weekend ale wakacyjny ...

 

Miejmy nadzieje, ze @johnny_narciarz posiada dobre oświetlenie rowerowe.

Dobrze, ze to w weekend wiec mniejsze zagrożenie jeżdżących Tirów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, johnny_narciarz napisał:

Posiada cały arsenał... ;) Kierowcy będą porazeni, oczy będą boleć! ;)

Jeden z zestawów Maciek dostał za wynik i miejsce na podium w wyścigu na Śnieżkę. Mogłem sobie nawet nim popstrykać, także @wojgoc bez obaw. Johnny to zawodowy amator. Da nam (kibicom) wiele radości podczas wyścigu....

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marionen napisał:

Jeden z zestawów Maciek dostał za wynik i miejsce na podium w wyścigu na Śnieżkę. Mogłem sobie nawet nim popstrykać, także @wojgoc bez obaw. Johnny to zawodowy amator. Da nam (kibicom) wiele radości podczas wyścigu....

@johnny_narciarz - pochwał sie fotka tego cuda, by wiedzieć co warto kupić.

Edytowane przez wojgoc
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...