Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Włoskimi śladami Boruty


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Piotr_67 napisał:

Się mi wątek reaktywuje. Jak matrix ;)

Dzięki chłopaki za podtrzymanie. Piękna jest ta Cortina.

 

Pozdrawiam

Gratis. Fajną muzę zapodales do filmiku.

Kto to? 

A w temacie Cortiny never ending story...

Klasyczny przejazd między skałami ew. z lewej po puchu w górnej części.

Karwingowa młodzież ruszyłaDSC_1903.thumb.JPG.56c622e6a19dc9230f09a35a55f3f117.JPG koło południa.

DSC_1895.JPG

DSC_1899.JPG

DSC_1934.JPG

DSC_1891.JPG

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sstar napisał:

Gratis. Fajną muzę zapodales do filmiku.

Kto to?

Piosenka z filmu "PS. I love you" w wykonaniu Ryan-a Star  tytuł "Last Train Home".

Jak patrzę na twoje foty to żal mi ściska cztery litery, że mnie tam nie ma :D

Pozdrawiam i życzę świetnej jazdy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie. Masz fotki 35? Najlepiej z perspektywy, please. Ja zamglone mam wspomnienia. Poznani Szwedzi na początek, dzień wcześniej skitourowali.

Potem kanapą na szczyt i dwie gleby (jedyne tego dnia nomen omen) we mgle, błędnik wariuje.

Narty niepotrzebnie carvingowe jeszcze, więc ewakuacja przez 35, w stronę słońca, czytaj widoczności.

Po dwóch godzinach zmiana nart. Wszak możliwości free nieograniczone. Np. na lewo od 35 lub też na lewo od trasy FIS między skałami. Ubezpieczenie obejmowało takową działalność;-)

DSC_1856.JPG

DSC_1871.JPG

DSC_1877.JPG

DSC_1878.JPG

DSC_1920.JPG

DSC_1930.JPG

DSC_1934.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Piotr_67 napisał:

Chyba mamy podobne fotki ;)

GOPR0224.thumb.JPG.d6ec96583c9e90a6fb46423f4364ac6b.JPG

Tylko na mojej ludzi brak :D

Pozdrawiam

To chyba 35 właśnie. Tego mi było trzeba. Bo tak się zastanawiam, że letni szlak tedy wiedzie chyba? A do której mojej (?) fotki pijesz? Ludzi brak bo pogodę miałeś zbyt dobrą.

DSC_1872.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piotr_67 napisał:

A do tej :) to dokładnie to samo miejsce.

Ale to jest 51. Z 35 chyba mam jakieś fotki ale w domu więc jak wstawię to znacznie później.

Pozdrawiam

Masz oczywiście rację. To 51 jest łącznikowa z Ra Valles do Rumerlo, a 35 to między skałami celebrycka.

PS. Sorry za ew. duble, zdjęć mam jeszcze trochę, będę się pilnował, aby bez powtórzeń, chyba, że potrzeba wyższa, do dyskusji jak teraz. Zrozumcie, że w Cortinie się wychowałem. Wspinaczkowo rzecz jasna stąd taki flooding...Screenshot_20180326-073243.thumb.png.60ee7279f84d735877d6c89d8084f222.png

DSC_1942.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sstar napisał:

PS. Sorry za ew. duble, zdjęć mam jeszcze trochę, będę się pilnował, aby bez powtórzeń, chyba, że potrzeba wyższa, do dyskusji jak teraz. Zrozumcie, że w Cortinie się wychowałem.

Nie przepraszaj tylko wstawiaj. Nawet duble. Ja kocham góry no i oczywiście ich fotki.

Tego nigdy za wiele. Szczególnie z Cortiny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już bez powtórzeń, choć miejsca już znane i zgrane, ale co mi tam.

Z rana, po śniegu, więc min pod butem?

Kolejka oldskulowa, mimo to w górę!

Przesiadka do kolejnej kolejki. Grubo.

Zdarzają się carvery, Mikołaj kobiecie wybaczy.

Kolega zdaje się być zamyślony...

No ale udało się, pierwsze czarne koty za płoty... Znaczy trasa 51. I już jest lepiej, widniej znaczy.

Dalej ordynarny product placement. Widzieliście te czarne dynastary na poprzednich setach skitourowe? Mniam!

PS. Cdn... o Kronplatzu przecież pisał nie będę;-)

DSC_1859.JPG

DSC_1862.JPG

DSC_1864.JPG

DSC_1866.JPG

DSC_1870.JPG

DSC_1875.JPG

DSC_1879.JPG

DSC_1881.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień jazdy w Cortinie. Wróciliśmy na Falorie i Monte Cristallo. Ludzi jakaś zupełna garstka, na Cristallo byliśmy całkiem sami. Trasy twarde. Pogoda do 13:30 piękna, potem sie trochę zachmurzyło, co nas nie powstrzymało przed jazda do ostatniego wagonika.

Suma sumarum - Cortina nam sie super podobała. Pogoda siadła, śnieg świetny, ludzi brak. Patent z lotem do Wenecji i albo podróż Flixbusem, Cortina Expressem albo rent a car’em tez dobry. 

Ciekawy jestem nowości infraatruktralnych przed MS za 3 lata. W tym roku skrócili sezon do bodaj 3 kwietnia, bo podobno maja duża pracy przy wyciągach.

My jeszcze mamy przed sobą miły wieczór  w Cortinie i jutro powrot do KRK.

 

465BEF54-A1F5-4016-AAC9-C744F2EC4E2E.jpeg

7203A351-FA73-45CD-9081-D509275F83E6.jpeg

2E267730-556A-4884-8A7E-7689D16556C2.jpeg

0CB92553-E6DD-4C94-9444-AFF8AD6D7B56.jpeg

AB978D93-FB0F-444D-8C96-0513239CBE6D.jpeg

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojgoc napisał:

@Cosworth240 - dzieki za fajna relacje, piękne zdjęcia.

Pewnie za 3 lata będzie tam nowa infrastruktura i nowe ceny:D.

Bezpiecznego powrotu do szarej krakowskiej rzeczywistości.

Tanio to tutaj juz nie jest. Karnet 4dniowy na sama Cortinie poza sezonem (bo teraz o obwiązują tu juz ceny pozasezonowe) jest droższy niz np. W Obertauern w sezonie. 

Na stoku knajpy tez tanie nie sa w porównaniu do innych miejsc w Alpach.

Co do szarej rzeczywistości krakowskiej, to nawet bym to zniósł gdyby nie to cholernie powietrze, jak w okręgu przemysłowym w Indiach albo Bangladeszu. Nic nie ujmując tym krajom.

Tu jeszcze wieczorne zdjęcia z deptaka z Cortiny.

6DB68383-7C2D-4F04-8B2F-B54463B1C87E.jpeg

07C40E48-295F-4D4F-93EB-930D96D6FE59.jpeg

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 3
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarioJ napisał:

Widzę na zdjęciach Dynasta Mythic chyba. Czy możesz napisać coś więcej o narcie? Jak się sprawuje?

Nie mogę, bo nie moja. Ja mam zwykle Dynasta Masta;-) mogę podpytać właściciela, o coś konkretnego mam zapytać? Poprzedniego dnia skitourowali jak to Szwedzi.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...