Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim! :) Pogoda jest jaka jest, tragedii w prognozach nie ma. Chyba najwięcej może nas zlać na początku. Później jest szansa być na dłużej suchym i nawet trochę wiatru w plecy. :) Się zobaczy. 

Ostatnie 🍺 i do spania. :)

PS. @mysiauek , tos poszedł po bandzie... 9200 km? Kto mi da rok urlopu? ;)

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Dzięki wszystkim! :) Pogoda jest jaka jest, tragedii w prognozach nie ma. Chyba najwięcej może nas zlać na początku. Później jest szansa być na dłużej suchym i nawet trochę wiatru w plecy. :) Się zobaczy. 

Ostatnie 🍺 i do spania. :)

PS. @mysiauek , tos poszedł po bandzie... 9200 km? Kto mi da rok urlopu? ;)

To jeżeli imprezy zaproponowane przez @mysiauek są nieco za długie, masz jeszcze opcję Race Across America - 3000 mil przez USA - http://www.raceacrossamerica.org/ 

To video nawet zachęcające:

 

Edytowane przez Cosworth240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pocisnął, ale prowadząca dwójka to chyba z innej planety. Lider dobija do 800km, po 36h.

zostało poniżej 300, ale po górach, ciekawe czy zejdzie poniżej 48h.

Z tego co Maciek pisał, cel jest zmieścić się w limicie, a on po 36 h ma jakieś 620 km, więc na spokojnie może się przespać parę ładnych godzin i ruszyć z rana. Co to dla niego pozostałe nieco ponad 400 km :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gregor_g4 napisał:

Ładnie pocisnął, ale prowadząca dwójka to chyba z innej planety. Lider dobija do 800km, po 36h.

zostało poniżej 300, ale po górach, ciekawe czy zejdzie poniżej 48h.

Z tego co Maciek pisał, cel jest zmieścić się w limicie, a on po 36 h ma jakieś 620 km, więc na spokojnie może się przespać parę ładnych godzin i ruszyć z rana. Co to dla niego pozostałe nieco ponad 400 km :D

 

Cześć

Wszyscy są z innej planety. Szczerze mówiąc wolałbym zdecydowanie przejechać 200 km po górach w dobrej pogodzie, BEZ WIATRU i po dobrej drodze niż 100km po płaskim w deszczu i pod wiatr lub z porywistym bocznym. Tutaj wychodzi dopiero prawdziwa wartość i twardość.

Obserwujemy Twoją jazdę Maćku chyba w 30 czy 40 osób - bo wszyscy znajomi, rodzina, koledzy i koleżanki w pracy MUSZĄ - inaczej z nimi nie rozmawiam. :)

I wszyscy się wkręcili i dmuchają na południe w tej chwili.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się opanować nowe(dla mnie)forum,bo muszę to napisać-pogoda w dniu startu była na Pomorzu dramatyczna:sztormowy wiatr,gwałtowne opady deszczu i gwałtowne opady gradu,temperatura odczuwalna to ledwie kilka stopni powyżej zera.Mieszkam kilkanaście kilometrów na południe od trasy Maćka i zachodzę w głowę jak on to przetrwał?Szacuneczek....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pracy, a Maciek już blisko Zgorzelca, dla mnie niepojęte. Teren na którym jest teraz Johnny, między Gozdnicą, a Węglińcem to zazwyczaj świetne miejsce na grzybobranie. W tym sezonie jeszcze tu nie dopisało. I całe szczęście, bo nie wiem czy Maciek by się nie złamał i ruszył w las po piękne borowiki. Ciśnij Johnny ciśnij, masz jeszcze pod górę jeśli chodzi o wysokość, ale dystans masz już z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Z prostej analizy wynika, że nie ma specjalnego jak szybko się jedzie tylko trzeba po prostu jechać a to chyba wymaga największej siły charakteru. Mam też wrażenie, że podjazdy nie są tutaj aż takim problemem co wiatr, deszcz i temperatura, Bardzo jestem ciekaw jak Maciek to odbiera na trasie i co dla niego jest najbardziej uciążliwe.

Pogodę w każdy razie trafili wyjątkowo parszywą i każdy uczestnik jest po prostu twardzielem.

Pierwsza dwójka jechała na lekko bez żadnych przystanków. Następni już stawali na dłuższe odpoczynki i sen. Po czasach widać, że Maciek zdecydował się na dłuższy postój regeneracyjny. Ciekawe czy miał taki zamiar już wcześniej czy warunki zweryfikowały plany.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...