Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, grimson napisał:

Nosi mnie żeby znowu wyskoczyć na CG po pracy, na nocne jazdy.

Interesuję się też Szklarską, bo jak tam zdrowo popada, to biorę 1 dzień urlopu z zamiarem zrobienia +60km na nartach.

Plan dobry ale w tym tygodniu raczej zbyt wiele nie popada. Sama Śnieżynka to trochę nudno. W tym zestawie CG wygrywa, chociaż jak byłem w ubiegłym tygodniu to praktycznie 4h bez kolejek przejechałem 24km, a w Szklarskiej również 4h przy kolejkach na 10 minut czekania 32km. Różnica spora. Inna sprawa że końcówka płaska Puchatkiem to nie to samo co A lub B w CG.

Ja mam 3,5h do CG - na same nocne to za daleko.

Kombinuję jak tu urlopu nie tracić i do południa praca zdalna a potem nocne. Może coś z tego wyjdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, izydar napisał:

Plan dobry ale w tym tygodniu raczej zbyt wiele nie popada. Sama Śnieżynka to trochę nudno. W tym zestawie CG wygrywa, chociaż jak byłem w ubiegłym tygodniu to praktycznie 4h bez kolejek przejechałem 24km, a w Szklarskiej również 4h przy kolejkach na 10 minut czekania 32km. Różnica spora. Inna sprawa że końcówka płaska Puchatkiem to nie to samo co A lub B w CG.

Ja mam 3,5h do CG - na same nocne to za daleko.

Kombinuję jak tu urlopu nie tracić i do południa praca zdalna a potem nocne. Może coś z tego wyjdzie.

 

Ja ma na CG z pracy 170km, z domu 225. W aucie to odpowiednio 2 godz oraz 2 godz 30 min. Marzy mi się Lola od deski od deski, ale patrząc na kamerki i ratraki stojące już pod lasem- Szklarska powoli może już zwijać sprzęt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF podało z rana, ze rząd bierze pod uwagę zamknięcie kolejnych czterech województw, w tym zlokalizowane na południu, M.in. Dolnośląskie.

Decyzja w ten czwartek.

Może to oznaczać w negatywnym przypadku, ze nartowanie w dolnośląskim skończy się najprawdopodobniej w te niedziele.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grimson napisał:

RMF podało z rana, ze rząd bierze pod uwagę zamknięcie kolejnych czterech województw, w tym zlokalizowane na południu, M.in. Dolnośląskie.

Decyzja w ten czwartek.

Może to oznaczać w negatywnym przypadku, ze nartowanie w dolnośląskim skończy się najprawdopodobniej w te niedziele.

Szkoda by było, bo chciałam zakończyć sezon za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, izydar napisał:

Jeśli ktoś będzie dzisiaj na Szrenicy to poproszę o aktualny stan tras.

Musze się zdecydować co na weekend - CG czy Świeradów (nocna) + Szklarska

Słyszałem, że dzisiaj popołudniu maja ratrakować Lolkę ponieważ spadło 20-30 cm śniegu i cały czas sypie jest szansa, że ją otworzą. Trzeba będzie się wybrać w sobotę i niedziele może to być ostatnie wypady na zjazdówki w tym sezonie (mogą zamknąć wyciągi). Byłem wczoraj między 16-17,30 w Jakuszycach na biegówkach śniegu jest dużo i cały czas mocno sypał przybywało go w oczach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jacek94 napisał:

Słyszałem, że dzisiaj popołudniu maja ratrakować Lolkę ponieważ spadło 20-30 cm śniegu i cały czas sypie jest szansa, że ją otworzą. Trzeba będzie się wybrać w sobotę i niedziele może to być ostatnie wypady na zjazdówki w tym sezonie (mogą zamknąć wyciągi). Byłem wczoraj między 16-17,30 w Jakuszycach na biegówkach śniegu jest dużo i cały czas mocno sypał przybywało go w oczach.

Oj to grubo. Jeszcze otwarcie FISa z racji miodnych opadów śniegu i będzie zarąbiaszczo na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jacek94 napisał:

Słyszałem, że dzisiaj popołudniu maja ratrakować Lolkę ponieważ spadło 20-30 cm śniegu i cały czas sypie jest szansa, że ją otworzą. Trzeba będzie się wybrać w sobotę i niedziele może to być ostatnie wypady na zjazdówki w tym sezonie (mogą zamknąć wyciągi). Byłem wczoraj między 16-17,30 w Jakuszycach na biegówkach śniegu jest dużo i cały czas mocno sypał przybywało go w oczach.

Wlewasz miód na moje serce.
Masz dobre źródło informacji?
Jeśli tak to podziel się proszę jak tylko będziesz miał aktualizację - jak Lolę puszczą to nie mam wątpliwości gdzie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, izydar napisał:

Wlewasz miód na moje serce.
Masz dobre źródło informacji?
Jeśli tak to podziel się proszę jak tylko będziesz miał aktualizację - jak Lolę puszczą to nie mam wątpliwości gdzie jechać.

Aktualizacja będzie tez na stronie Ski Areny, w miarę porządnie ja prowadzą 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, izydar napisał:

Wlewasz miód na moje serce.
Masz dobre źródło informacji?
Jeśli tak to podziel się proszę jak tylko będziesz miał aktualizację - jak Lolę puszczą to nie mam wątpliwości gdzie jechać.

Od pracowników wyciągu. Dam znać jak coś więcej będę wiedział. Niestety w tygodniu nie mogę sam sprawdzić jak wyglądają warunki (praca) jedyne co mi zostaje to biegówki popołudniu w Jakuszycach.

24 minuty temu, izydar napisał:

Zastanawia mnie w takim razie status "Śnieżynki" - warunki dostateczne.
Po takim opadzie? To jak tam było przed?

Z tego co słyszałem oni wolą podawać w opisie gorsze warunki niż są w rzeczywistości to takie zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 13:26, Jacek94 napisał:

Od pracowników wyciągu. Dam znać jak coś więcej będę wiedział. Niestety w tygodniu nie mogę sam sprawdzić jak wyglądają warunki (praca) jedyne co mi zostaje to biegówki popołudniu w Jakuszycach.

Z tego co słyszałem oni wolą podawać w opisie gorsze warunki niż są w rzeczywistości to takie zabezpieczenie.

Sorki że tak cię mecze, ale na stronie Lola nieczynna.
Wiesz może coś więcej>

Na kamerce widać że od czasu do czasu ktoś jedzie z tego kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, izydar napisał:

Sorki że tak cię mecze, ale na stronie Lola nieczynna.
Wiesz może coś więcej>

Na kamerce widać że od czasu do czasu ktoś jedzie z tego kierunku.

Zadzwoniłem właśnie do Ski Areny.

 

Otwierają Lole od soboty z samego rana. Obecnie trasa jest już przejezdna, ratraki pracują. Do tego cały czas świeża dostawa białego. 
 

O ile nie zamkną całej PL od soboty, to może być fantastycznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...