Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, izydar napisał:

Zbieram myśli, jutro Świeradów, Piątek Szklarska i koniec sezonu. Chyba.
Jechać i tak miałem ale w planach była jeszcze sobota.

 

Zawsze można podejść z buta.

na CG podchodziłem z buta w końcówce grudnia, jak Luxtorpeda stanęła tytułem zbyt silnego wiatru, i na Polu Narciarskim zrobiły się dzikie tłumy w kolejce do Efki.

wiązania poluzowane, narty i kijki na barki i looooogien panie!
 

Dla zdrowotności propozycja bardzo korzystna.

Edytowane przez grimson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grimson napisał:

Zawsze można podejść z buta.

na CG podchodziłem z buta w końcówce grudnia, jak Luxtorpeda stanęła tytułem zbyt silnego wiatru, i na Polu Narciarskim zrobiły się dzikie tłumy w kolejce do Efki.

wiązania poluzowane, narty i kijki na barki i looooogien panie!
 

Dla zdrowotności propozycja bardzo korzystna.

Aż tak to nie, bez przesady, chyba że prawdziwe skitury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, brachol napisał:

Lola będzie tylko dla skiturowców. Ja jutro jadę do CG. Jeszcze Jakuszyce można odwiedzić.

Śnieg pada mocniej niż rano.

Jutro sprawdzę Lolę skiturowo.

Zawsze bezpieczniej bo widać.

ps rzeczywiście stoki zamknięte

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-lockdown-w-calej-polsce-juz-od-soboty,nId,5112533

zdążyłem przed Panem Bogiem

rezerwacja do piątku

E448270E-E78F-4303-BEC2-C0868B439877.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, grimson napisał:

Zawsze można podejść z buta.

na CG podchodziłem z buta w końcówce grudnia, jak Luxtorpeda stanęła tytułem zbyt silnego wiatru, i na Polu Narciarskim zrobiły się dzikie tłumy w kolejce do Efki.

wiązania poluzowane, narty i kijki na barki i looooogien panie!
 

Dla zdrowotności propozycja bardzo korzystna.

Tez tak szedłem jak nie miałem skiturow, na Mala Upa, potem butów nie mogłem włożyć, bo zmarzły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sstar napisał:

Tez tak szedłem jak nie miałem skiturow, na Mala Upa, potem butów nie mogłem włożyć, bo zmarzły.

W nowych Head Vector nie mam tego problemu zamarzania, co w starych Head Vector 🙂 nowsze maja system ułatwiający włożenie stopy do buta.

W starych poranilem palce do krwi przy mrozie -10 st C na CG, przy próbie zapięcia butów; poluzowałem na mrozie, bo mnie wtedy jeszcze mocno uwierały. 

Edytowane przez grimson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, izydar napisał:

Widzę na stronie że trasa otwarta i warunki dobre zarówno na Loli jak i Śnieżynce

Jutro zatem dobre nartowanie na zakończenie sezonu.

Oby tylko tłumów nie było.

Zazdraszczam bo warun w Szklarskiej jest gruby. Napisz jutro ile km zostało w nogach 🙂

Ja dziś kończę sezon w CG na nocnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się w przyszłym tygodniu wybiorę tam na skitury (to będzie mój pierwszy raz :) ). 

Gdzie lepiej pożyczyć?

Karkonosz - wypożyczalnia nart i kawiarnia - Strona główna | Facebook

czy Paulo Sport - Wypożyczalnia nart i snowboardu oraz serwis Paulo Sport Szklarska Poręba 

Planuję wejść na Szrenicę może do Łabskiego i zjazd na dół po trasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brachol napisał:

Może się w przyszłym tygodniu wybiorę tam na skitury (to będzie mój pierwszy raz :) ). 

Gdzie lepiej pożyczyć?

Karkonosz - wypożyczalnia nart i kawiarnia - Strona główna | Facebook

czy Paulo Sport - Wypożyczalnia nart i snowboardu oraz serwis Paulo Sport Szklarska Poręba 

Planuję wejść na Szrenicę może do Łabskiego i zjazd na dół po trasie. 

Z ciekawości popatrzyłem na ofertę i o ile pierwsza ma dobre zestawy skiturowe to w drugiej nie byłem w stanie znaleźć szczegółów.

W każdym razie obecnie 100 zł/dzień za zestaw to "dobra" cena, 120 zł też normalna. Warto zarezerwować sprzęt wcześniej bo różnie może być z dostępnością. Z Schroniska pod Łabskim pojedź dawną nartostradą "bystra", na końcu  trzeba przejść przez strumień ale nie jest to specjalnie trudne.

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wujot napisał:

Z ciekawości popatrzyłem na ofertę i o ile pierwsza ma dobre zestawy skiturowe to w drugiej nie byłem w stanie znaleźć szczegółów.

W każdym razie obecnie 100 zł/dzień za zestaw to "dobra" cena, 120 zł też normalna. Warto zarezerwować sprzęt wcześniej bo różnie może być z dostępnością. Z Schroniska pod Łabskim pojedź dawną nartostradą "bystra", na końcu  trzeba przejść przez strumień ale nie jest to specjalnie trudne.

Pozdro

Wiesiek

Też mi ta druga strona nie chodzi. Jak sprawdzałem tam zestawy w styczniu to mieli z tego co pamiętam narty K2 i do tego buty Tecnica. Cena też 100 zł. 

Będę rezerwował jak już się zdecyduję na konkretny dzień

Dzięki 

pozdro 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujot kazał odpuścić skitury to poszedłem w zjazd. Warunki jak to mawia Jasiek brak. Mgła, śnieżyca i pełno świeżego na trasach, nie mogą z tym czegoś zrobić. Izydar gratki za wspólną jazdę także na kanapie, jak rodzina. Tak zakończyłem sezon.

DSC_5566.JPG

DSC_0111.JPG

DSC_5564.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...