Narty - skionline.pl
Jump to content

Poszukuję stoku, który wreszcie będzie odpowiedni dla nas

AGnk
 Share

Recommended Posts

53 minuty temu, sikorsky napisał:

ktoś wypowie sie na temat MEANDER  ORAVICE  ? Z Witowa rzut beretem tam jest - a gdzieś czytałem że też całkiem przyjemny stok. Dodatkowo jest grupon fajny tam :)

Początek trasy bardzo płaski, potem rozwidlenie i 2 warianty, w prawo łagodniej, w lewo stromiej, ale wszystko dla początkujących się nada. Ludzi mało. Do term dojeżdżasz na nartach. Z parkingu bardzo blisko na stok. Ogólnie bardzo dobra alternatywa dla Wisły. Ma dole knajpa z jedzeniem na wagę, nie powala, ale da się żyć. Generalnie jakby ktoś spytał to zdecydowanie polecam.

Godzinę temu, sikorsky napisał:

A ktoś wypowie sie na temat MEANDER  ORAVICE  ? Z Witowa rzut beretem tam jest - a gdzieś czytałem że też całkiem przyjemny stok. Dodatkowo jest grupon fajny tam

Z prawej strony jest jeszcze krótki łagodny orczyk dla początkujących.
Wrzucałem relację i zdjęcia do tematu o Oravicach parę dni temu

14 godzin temu, labas napisał:

Ale pieprzysz, w tym sezonie byłem trzy razy i ani razu nie widziałem naturalnego śniegu, a byłem nawet na lodowcu.

To, że Ty go nie widziałaś nie oznacza że go nie ma. W tej chwili praktycznie wszystkie ośrodki w Tyrolu mają naturalny śnieg. 

Kultura wypowidzi świadczy o Tobie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By krzysiek_
      Na Skiforum miałem swój temat z filmami. Zniknął razem z forum
      Pozwolę sobie na taki sam temat tu.
      Wczoraj na Słotwiny Arena. Zmrożony sztruks. Próby śmigu, a na wypłaszczeniach nieudolne próby wejścia na krawędzie. No tak, aby odpocząć.
      Ze śmigu jestem skrajnie niezadowolony. Mam wrażenie zerowych postępów. Narty nie idą równolegle. Czasem na stromszym
      podłoże mi fajnie odbiło i wtedy czułem się chwilkę taki lekki by zacząć następny skręt. Generalnie dość ciężko zakrawędziować w śmigu
      na takim podłożu. Rzućcie okiem i poznęcajcie się co jeszcze mogę poprawić przed końcem sezonu.
      Jest plan w tym tygodniu jeszcze dwa razy na Arenę wyskoczyć. Czwartek na wieczorną i w sobotę od rana. Może ktoś będzie...?

Film

• By krzysiek_
      Witam wszystkich,

przybyłem bo skiforum wcięło. Ktoś mi może powiedzieć dlaczego?
      Narciarska brać pewnie jest i tu, więc proszę o przyjęcie. Kilka osób znam ze skiforum,
      wiele mi pomogli (Mitek, Fredowski i kilka innych osób które wypowiadały się pod moimi filmikami).

Pozdrawiam
      Krzysiek K
    • By Gosia.K
      Hej czy ma ktos jakies sugestie na najlepsze miejsce w Polsce do nauki jazdy na nartach  (w miare łatwe) I moze polecic jakas szkole instruktorow? Dziekuje 
    • By fanatyk
      Który ośrodek w Dolomitach wybrać dla dzieci z dużą ilością łatwych i bardzo łatwych tras?

• By swmikolaj15
      Witam. Mam 22 lata, jestem początkującym "narciarzem". Mam 3 letnią przerwę oraz duza zajawkę na tegoroczny sezon. Narty jakie mialem to Heady XCR 500, 170cm ale dalem je ojcu z myślą o zakupie innych, i tu pojawia się pytanie, jakie? Mam w okolicy pewna osobe ktora handluje używkami (wole wymęczyć tańsze, ale dobre niz porywac sie na nowki).  Prosze Was o doradzenie który model bylby najlepszy, głównie chodzi mi o allround, nasze stoki ew w przyszłości Alpy. Chce aby narta wybaczała błędy oraz byla stabilna i łatwo inicjowała skret.
      Oraz drugie pytanie, czy 170cm bedzie dla mnie dobre czy może lepiej 177??
      Narty jakie posiada ta osoba:
      -Volk RTM 7.4 170, 177
      - Rossignol'e Pursuit serie takie jak 200, p400 Ltd, x carbon, 11 carbon oraz zwykle
      - Volkl Code 7.4
      -Fischer XTR, te mi się podobaja (tylko ten promien skretu 18)
      -Fischer progressor f16, Cruzar XTR,  Fischer rc4, comp pro xtr
      -Salomon xmax,xpro
      -Elan Race GSR
      -Head, v-shape v4 lyt tech,  Shape oraz Supershape speed, integrale era, rev75
      Po przecinkach są osobne modele nart. 

Coś o mnie:
      Wzrost: 187cm
      Waga: 84kg
      Doświadczenie: mozna powiedziec ze potrafie zjeżdżać i inicjować skret Bo gdybym napisał ze potrafie jezdzic to byłoby to nadużycie. Jestem z gór wiec postanowiłem byc czesto na stoku i sie poprawić.
      Buty jakie mam to : Rossignol Evo R oraz Atomic M 8.2

Booking.com

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...