Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SnowWorld Landgraaf NL


Victor

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

przyszłość narciarstwa alpejskiego widzą jako sport halowy...

Obserwuje od jakiegoś czasu co się dzieje na hali i grup seniorskich jest bardzo mało gdyż tam miejsca i długości stoku nie ma,raczej to juniorskie grupy trenują i dla nich to dobra opcja treningowa.  
Ostatnio na kanapie rozmawiałem z chłopcem z Irlandii,mówił że nawet hali ze sztucznym na wyspie nie mają tylko maty . Jak sam wiesz PL kraj 36 milionowy a hali również brakuje - daje swoje rączki…., ze pękały by w szwach gdyby powstały …

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victor napisał:

Obserwuje od jakiegoś czasu co się dzieje na hali i grup seniorskich jest bardzo mało gdyż tam miejsca i długości stoku nie ma,raczej to juniorskie grupy trenują i dla nich to dobra opcja treningowa.  
Ostatnio na kanapie rozmawiałem z chłopcem z Irlandii,mówił że nawet hali ze sztucznym na wyspie nie mają tylko maty . Jak sam wiesz PL kraj 36 milionowy a hali również brakuje - daje swoje rączki…., ze pękały by w szwach gdyby powstały …

To nie tak,grupy seniorskie na wysokim poziomie w lecie jeżdżą w Nowej Zelandii,Chile albo Saas Fe,ale już w wrześniu jest ich pełno z całego świata na litewskiej hali,z oznaczeniem WC i EC...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

@Victor Nie wiesz może czy są jakieś bezpośrednie połączenia komunikacyjne z lotnisk Eindhoven / Charleroi / Dortmund do hali Landgraaf lub w niedaleką okolicę? Czy tylko zostaje wynajem auta? Bo jechać specjalnie tyle z Polski autem do hali to mi się nie widzi. A loty z Krakowa można trafić nieraz w dobrej cenie do tych lotnisk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pawelb91 napisał:

@Victor Nie wiesz może czy są jakieś bezpośrednie połączenia komunikacyjne z lotnisk Eindhoven / Charleroi / Dortmund do hali Landgraaf lub w niedaleką okolicę? Czy tylko zostaje wynajem auta? Bo jechać specjalnie tyle z Polski autem do hali to mi się nie widzi. A loty z Krakowa można trafić nieraz w dobrej cenie do tych lotnisk...

Bezpośredniego chyba nic nie ma - zEidhoven Dortmundu czy Kolonii 2h jazdy z przesiadkami - ale najtaniej pewnie lecieć do Eindhoven (przeliczaliśmy kiedyś z @Victor )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

@Victor Nie wiesz może czy są jakieś bezpośrednie połączenia komunikacyjne z lotnisk Eindhoven / Charleroi / Dortmund do hali Landgraaf lub w niedaleką okolicę? Czy tylko zostaje wynajem auta? Bo jechać specjalnie tyle z Polski autem do hali to mi się nie widzi. A loty z Krakowa można trafić nieraz w dobrej cenie do tych lotnisk...

Cześć 

Z lotniska Eindhoven autobus na centralny następnie masz pociąg z Eindhoven Centaal do Heerlen tu przesiadka i następna stacja to Landgraaf koszt biletu 20€ druga klasa,czas przejazdu lekko ponad godzinka , z Dortmund jechałbym na hale w Neus a z Charleroi do Amneville ale tu najlepiej wynająć auto . Możesz też szukać na fb kogoś od nas jako lewe taxi dużo osób się ogłasza więc dogadujesz cenę za przejazd odbierają Cię na lotnisku i wiozą pod wskazany adres szukać Polacy w NL albo BE na FB 😉

Ogólnie teraz Landgraaf odradzam są obecnie ferie świąteczne w beneluxie -dwa tygodnie , jak również od dziś zaczęli przegląd kanapy i wymieniają kaszę na trasie 1 plus snowpark. Więc jest tylko jedna trasa z jednym orczykiem .
Oczywiście jeżeli zwiedzać Holandię to najlepszy okres więc polecam szczególnie Zuid wszystko pięknie kwitnie 💐🌼 i masz w okolicy dwie hale Amsterdam i Zoetermeer 
 

pozdro
 

IMG_1671.jpeg

IMG_1670.jpeg

IMG_1666.jpeg

IMG_1665.jpeg

Edytowane przez Victor
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Victor napisał:

Cześć 

Z lotniska Eindhoven autobus na centralny następnie masz pociąg z Eindhoven Centaal do Heerlen tu przesiadka i następna stacja to Landgraaf koszt biletu 20€ druga klasa,czas przejazdu lekko ponad godzinka , z Dortmund jechałbym na hale w Neus a z Charleroi do Amneville ale tu najlepiej wynająć auto . Możesz też szukać na fb kogoś od nas jako lewe taxi dużo osób się ogłasza więc dogadujesz cenę za przejazd odbierają Cię na lotnisku i wiozą pod wskazany adres szukać Polacy w NL albo BE na FB 😉

Ogólnie teraz Landgraaf odradzam są obecnie ferie świąteczne w beneluxie -dwa tygodnie , jak również od dziś zaczęli przegląd kanapy i wymieniają kaszę na trasie 1 plus snowpark. Więc jest tylko jedna trasa z jednym orczykiem .
Oczywiście jeżeli zwiedzać Holandię to najlepszy okres więc polecam szczególnie Zuid wszystko pięknie kwitnie 💐🌼 i masz w okolicy dwie hale Amsterdam i Zoetermeer 
 

pozdro
 

IMG_1671.jpeg

IMG_1670.jpeg

IMG_1666.jpeg

IMG_1665.jpeg

Kosztowo,logistycznie i pod każdym innym względem polecam jednak halę na  Litwie,jeśli kogoś,jak mnie ,urzekło narciarstwo halowe...Ja zaczynam w sierpniu...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
39 minut temu, Victor napisał:

Dzień dobry z lodówki 🎿 

Zabawa przednia, narciarzy solo brak tylko grupka dzieciaków z UK

Bajka 

 

IMG_1859.jpeg

IMG_1860.jpeg

IMG_1861.jpeg

IMG_1862.jpeg

Trochę zazdroszczę Ci tej bliskości hali. Jednak to jest całoroczne i w chwilach przypływu chciejstwa można pojechać i sobie poszurać.

pozdro

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marekbtl napisał:

Trochę zazdroszczę Ci tej bliskości hali. Jednak to jest całoroczne i w chwilach przypływu chciejstwa można pojechać i sobie poszurać.

pozdro

 

Dokładnie tak, hala może dupy nie urywa ale to idealne miejsce na trening . A jak masz ochotę na przerwę to czas się zatrzymuje i możesz rozkoszować sie w słoneczku na tarasie ( oczywiście jeżeli nie pada 😜) popijając dobroci tego świata 😉IMG_1864.thumb.jpeg.995fed771b8570a1d3594ef8f6d6a25c.jpeg

Twoje zdrowie 🍻 

pozdro 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 11:20, pawelb91 napisał:

@Victor Nie wiesz może czy są jakieś bezpośrednie połączenia komunikacyjne z lotnisk Eindhoven / Charleroi / Dortmund do hali Landgraaf lub w niedaleką okolicę? Czy tylko zostaje wynajem auta? Bo jechać specjalnie tyle z Polski autem do hali to mi się nie widzi. A loty z Krakowa można trafić nieraz w dobrej cenie do tych lotnisk...

A nie lepiej podjechać do Gorlic i dołączyć do mnie,gdy jadę na Litwę?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

A nie lepiej podjechać do Gorlic i dołączyć do mnie,gdy jadę na Litwę?

W tym roku raczej się nie wybieram do hali, ale może kiedyś.

Z sezonem właściwym startuję w grudniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

W tym roku raczej się nie wybieram do hali, ale może kiedyś.

Z sezonem właściwym startuję w grudniu. 

Gdzie Pawełku zaczynasz????? Ja jadę do "Twojego" Bormio w nasze ferie 25.01-02.02.2025. Miejscówke mam między Bormio a Bormio 2000, San Pietro. Jak na ferie to taniuchno bardzo. Grudzień na razie Madonna - pogodowy pewniak. Drugi tydzień od startu sezonu 14.12-21.12.2024 - też po piniondzach jak to się mówi.

pozdro

Edytowane przez marekbtl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marekbtl napisał:

Gdzie Pawełku zaczynasz????? Ja jadę do "Twojego" Bormio w nasze ferie 25.01-02.02.2025. Miejscówke mam między Bormio a Bormio 2000, San Pietro. Jak na ferie to taniuchno bardzo. Grudzień na razie Madonna - pogodowy pewniak. Drugi tydzień od startu sezonu 14.12-21.12.2024 - też po piniondzach jak to się mówi.

pozdro

Jak będą lokalne warunki sprzyjać to na początku grudnia gdzieś w okolicy zacznę. Mam rezerwację z bratem na grudzień w okolicach Cortiny (14-22 grudnia). Bormio końcem stycznia to fajny termin, też raz tak byłem kilka lat temu, wtedy jeszcze autokarem z Krakowa. Panowały idealne warunki, śniegu sporo wszędzie, ludzi mało, wyjeździłem się konkretnie. 

San Pietro fajnie położone bo można dojechać na nartach i zjechać na dół do gondoli rano, ścianka San Pietro na trasie Stelvio w sam raz na rozbudzenie 😁

Ja do Bormio chyba powrócę w marcu. Też chodziło mi po głowie Bormio pod koniec stycznia, ale tak jak pisałem na razie mam rezerwację w okolicach Kaprun bo może bym zahaczył o zjazd w Kitzbuhel. Okaże się w późniejszym czasie. Zamknąć sezon chciałbym ponownie kwietniówko - majówką bo to świetny czas na narty w wysokich ośrodkach, pusto a śniegu ogrom. Pewnie gdzieś w Austrii ale nie wykluczam połączenia może Włosko-Austriackiego o ile znajdę noclegi (Solda + Maso Corto + Pitztal + Kaunertal).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pawelb91 napisał:

Jak będą lokalne warunki sprzyjać to na początku grudnia gdzieś w okolicy zacznę.

Może się zgadamy jakoś, bo my prawie krajany ;). Ja pewnie w listopadzie Tylicz, żeby się chociaż na śniegu położyć - może być i sztuczny. To taka hala, ino nie zadaszona :). Pojeździć to się nie da, ale dobra i mucha jak wpadnie do brzucha. Na Rytro to nie ma co liczyć, ale kto wie, może będzie zima stulecia. Może coś jeszcze ruszy, ja na to nie liczę, ale może będę miło zaskoczony. Na razie to mam tylko wstępne rezerwacje z możliwością rezygnacji.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marekbtl napisał:

Na razie to mam tylko wstępne rezerwacje z możliwością rezygnacji.

Ja podobnie, wiec można jeszcze modyfikować do woli. 

Rytro tak żeby dobrze było naśnieżone to realnie styczeń najwcześniej. Tam właśnie głównie styczeń - luty chciałbym pojeździć, wszystko zależy od tego jaka zima będzie...

Zeszły sezon rozpocząłem w pierwszy weekend grudnia w Tylicz Ski, było ok. Jeśli tym razem podobnie ruszy to pewnie sie wybiorę. Kilka dni później byłem w Cieniawie i miałem prywatną trasę z górną ścianką też było całkiem ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mój mały Tux nigdy nie zawodzi 🤪 

Dzień dobry 

Temp -5 brak wiatru i słońca za to dwie armaty wała po oczach-brak gogli 😡

IMG_1905.thumb.jpeg.5ea48e9f78b4fc3a99cb866b5fb39e44.jpeg

jest nas trzech, znaczy trener z młodym zawodnikiem plus ja amator 🥳

IMG_1906.thumb.jpeg.137068e4ba490828abf0606e811986d9.jpeg
 

jutro i niedziela zawody klubowe 

Piste 2 w przeglądzie IMG_1904.thumb.jpeg.2a11dd0877a5b50970cc7ef5313f25ba.jpeg

śmigam jedyneczka ⛷️

pozdro serdeczne 

Edytowane przez Victor
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 13:01, lski@interia.pl napisał:

Kosztowo,logistycznie i pod każdym innym względem polecam jednak halę na  Litwie,jeśli kogoś,jak mnie ,urzekło narciarstwo halowe...Ja zaczynam w sierpniu...

Będę od 5go do coś 16 sierpnia, to może się zobaczymy... co prawda ja się nastawiam, głównie na rower, a narty na hali jako urozmaicenie, ale na pewno parę razy wejdę na nartki.

I tak - polecam Druskienniki; nie tylko na narty - lasy, jeziora. Piękne okolice. Jadę tam 4-ty raz wakacyjnie. W zeszłym roku pierwszy raz wziąłem rower szosowy - skończyło się na tym, że przejechałem ponad 1000 km. Na nartach też parę razy byłem. 

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cosworth240 napisał:

Będę od 5go do coś 16 sierpnia, to może się zobaczymy... co prawda ja się nastawiam, głównie na rower, a narty na hali jako urozmaicenie, ale na pewno parę razy wejdę na nartki.

I tak - polecam Druskienniki; nie tylko na narty - lasy, jeziora. Piękne okolice. Jadę tam 4-ty raz wakacyjnie. W zeszłym roku pierwszy raz wziąłem rower szosowy - skończyło się na tym, że przejechałem ponad 1000 km. Na nartach też parę razy byłem. 

Ja będę po 3 dni  po 20tym lipca i po 20tym sierpnia-muszę się dostosować do terminów zaprzyjaźnionych ekip,bo tylko tak można dostać się na część lodową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Cosworth240 napisał:

Będę od 5go do coś 16 sierpnia, to może się zobaczymy... co prawda ja się nastawiam, głównie na rower, a narty na hali jako urozmaicenie, ale na pewno parę razy wejdę na nartki.

I tak - polecam Druskienniki; nie tylko na narty - lasy, jeziora. Piękne okolice. Jadę tam 4-ty raz wakacyjnie. W zeszłym roku pierwszy raz wziąłem rower szosowy - skończyło się na tym, że przejechałem ponad 1000 km. Na nartach też parę razy byłem. 


Mam zapisane fajne noclegi w Druskiennikach, wiec może kiedyś się tam wybiorę... też bym jechał pod kątem roweru a narty przy okazji zobaczyć jak to jest pod dachem. Rowerowe trasy w okolicy musze dopiero sprawdzić bo nie szukałem, najlepiej jakieś bez ruchu samochodowego lub z minimalnym. 

W tym roku to nie wiem ale może kiedyś we wrześniu zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...