Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kask na wielki garnek, uwaga - najlepiej NIE czarny...


mario33

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Szukam kasku na swoją sporą głowę - 62 cm. Przy czym wszelkie wynalazki „59-63” odpadają, bo są po prostu naciągane i na mnie nie pasują. Musi to być dedykowane XL czyli 61+.

W zeszłym sezonie używałem Uvex Magna, ale dopasowanie nie było najlepsze. 

No i dobrze, żeby nie był czarny... po kaskach szukamy się z rodzinką i szukanie po czarnym to jak igła w stogu siana. Najlepiej jakiś jaskrawy kolor - czerwony np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena,jak na firmę i wysoki model,sam używam dokladnie takiego POCa i nawet w tym kolorze,tylko nr mniejszy-XL...Jak masz problem z niemieckim ebayem,mogę cos pomóc,bo dużo tam kupuje...https://www.ebay.de/itm/POC-Skihelm-Skull-Orbic-X-Grose-XXL-Blau/143782268058?hash=item217a174c9a:g:-McAAOSwz7NfgzDl   . 

 

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Dobra cena,jak na firmę i wysoki model,sam używam dokladnie takiego POCa i nawet w tym kolorze,tylko nr mniejszy-XL...Jak masz problem z niemieckim ebayem,mogę cos pomóc,bo dużo tam kupuje...https://www.ebay.de/itm/POC-Skihelm-Skull-Orbic-X-Grose-XXL-Blau/143782268058?hash=item217a174c9a:g:-McAAOSwz7NfgzDl   . 

 

POC z reguły był za mały. I jeszcze trzeba byłoby to jakoś przymierzyć bo z ebay będzie trudno zwrócić bezkosztowo. Dlatego może lepiej z polskiego sklepu (jak nie będzie pasować to mogę zwrócić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mario33 napisał:

POC z reguły był za mały. I jeszcze trzeba byłoby to jakoś przymierzyć bo z ebay będzie trudno zwrócić bezkosztowo. Dlatego może lepiej z polskiego sklepu (jak nie będzie pasować to mogę zwrócić).

Najlepiej przymierzyć w sklepie,a kupić tam,gdzie taniej...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mario33 napisał:

Dlatego może lepiej z polskiego sklepu (jak nie będzie pasować to mogę zwrócić).

Popatrz w tym sklepie: https://www.nartywarszawa.pl/oferta/akcesoria/kaski-narciarskie.html

Spory wybór różnych marek. 

Sam korzystałem z tego sklepu i mogę go śmiało polecić. Obsługa gwarancyjna również przetestowania.

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze nie ma na stronie to wcale nie musi znaczyc ze nie maja na stanie albo ze nie pomoga.

Robilem u chlopakow kilka niestandardowych zakupow i wierz mi ze naprawde sa w stanie wiele zalatwic, mimo ze na danej rzeczy nie maja duzego zarobku.

Sprobowac nie zaszkodzi jesli nie masz daleko. 

27 minut temu, wojgoc napisał:

Wybór spory, tylko nie w tym rozmiarze co szuka @mario33 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tanova napisał:

Zdecydowanie przymierzyć, jeśli pasuje to sprawdzić, czy gdzieś jest taniej i najpierw ponegocjować cenę TAM, GDZIE MIERZYŁEŚ.  

Tak staram się robić, uważam, że to jest fair. Co więcej, jak cena nie różni się więcej niż 10% to wolę dać zarobić temu, kto się natrudził doradzając mi. Tak mam.

Wskazane sklepy znam i na pewno odwiedzę, ale najpierw rozpoznam rynek, żeby nie na ślepo. Pewnie będą potrzebne też gogle (chociaż lubię swoje Julbo fotochromatyczne).

Ten jeszcze mi się „rzucił na ekran”: 

https://www.salomon.com/pl-pl/shop-emea/product/pioneer-lt.html#color=23823

Edytowane przez mario33
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, waldek71 napisał:

Też polecam ten sklep. Kupowałem tam, wymieniałem, bez najmniejszych kłopotów.

Tak jak mówiłem, znam ten sklep. Kupiłem tam 3 pary nart, buty i jeszcze jakieś drobiazgi (rękawice etc). Zdecydowanie lepiej wychodziłem jak słuchałem ich doradzania niż jak sam decydowałem... (nieszczęsne Progressory...),

na pewno się wybiorę, jak zawężę krąg poszukiwań do powiedzmy 3-5 modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...