Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fantastyczny apartament od 5.01 do 8.01.2022 w Szczyrku


drklos

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Mam opłacony piękny 6 osobowy apartament w Szczyrku na ul Szkolnej w terminie 05.01-08.01.2022 dla narciarzy. Rezerwacja opłacona przez Booking..com, niestety z powodu zarażenia Covidem całej rodziny nie mogę tam pojechać. Odsprzedam pobyt w apartamencie po cenie, jaką zapłaciłem 2550 PLN. Apartament Słoneczna Góra-Dream Apart.

 

https://www.booking.com/hotel/pl/dream-apart-sloneczna-gora.pl.html?aid=1250365;label=olr%3ACjwKCAiAzrWOBhBjEiwAq85QZ-0vgrPYQoy5GmU2-ZEPkrtHV_VANoEuBHQE9VP2ZAr3O9gX3IgCZxoCqHAQAvD_BwE;sid=6ffca076d9256285c8011e31511f9900;checkin=2022-01-06;checkout=2022-01-07;dest_id=-532039;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;soh=1;sr_order=popularity;srepoch=1640900435;srpvid=76b6986873fb0037;type=total;ucfs=1&#no_availability_msg

 

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt mailowy drklos@wp.pl lub telefoniczny 602476963

 

Dariusz Kłos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hextor napisał:

No ale jechać na trzy dni w Alpy to trochę lipa, szczególnie jak mieszkasz w Warszawie albo dalej na północ 😛

Za tyle to da się (może nie w najwyższym sezonie) wynająć mieszkanie w Alpach na tydzień. Ja tam wolę tydzień w Alpach niż 3 dni w Szczyrku, ale co kto lubi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trzy grosze ode mnie, bez komentowania tego konkretnego przypadku. Ceny noclegów w polskich górach już od jakiegoś czasu niewiele odbiegają od cen w Alpach, a w szczycie sezonu nie odbiegają w ogóle. Intuicyjnie można wyczuć, że coś tu jest nie tak, skoro w znacznie bogatszych krajach opłaca się prowadzić ten biznes za takie ceny jak w Polsce, to jak bardzo musi być to opłacalne u nas. O cenach karnetów nie ma co wspominać, bo było to wałkowane wielokrotnie. Tak więc, mamy karnety droższe niż w Alpach (cena/jakość), noclegi w cenach porównywalnych, zarabiamy kilkukrotnie mniej niż Austriacy czy Niemcy, a potem w sezonie kolejki do wyciągów na pół godziny stania, a znaleźć wolną kwaterę graniczy z cudem. Tak więc jest popyt są efekty. Moim zdaniem na razie daleko do granicy bólu. Może jak karnet dwugodzinny będzie kosztował 200 zł:)))))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież każdy może wybudować sobie fajną "kwaterę", hotel czy ON i zostać bardzo bogatym w krótkim czasie skoro to taki "miód"....zachęcam..

A ceny? ...skoro są takie ceny to znaczy że jest na to klient - wszystko. Dlaczego ktoś ma sprzedać "dobe" za 300zł jak może za 600.. bo was lubi?

Tęsknicie za Funduszem Wczasów Pracowniczych z całym dobrodziejstwem systemu i coraz bardziej to widać i słychać....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarioJ napisał:

 

Nie wiem po co komentujecie ceny noclegów, które ktoś zapłacił i sobie wybrał? Każdy ma swój rozum i swoje preferencje.

Taka cena za taki poziom jest normalna. To jest cena za 6 osób.

 

Ja ze swojej strony dodam, że na tę cenę składa się dola dla operatora nieruchomości, dola dla booking, podatek od wynajmu, sprzątanie końcowe, opłata za media i czynsz, ewentualne koszty remontu, bo zdarza się, że po wyjeździe Hunów mieszkanie nadaje się do remontu, z wymianą łóżek włącznie, czy zakupem skradzionej armatury, o sztućcach nie wspominając. 
Pewnie dla właściciela zostaje z tej kwoty jakieś 40%. Czy to dużo za wysoki standard? Niech każdy sam sobie odpowie. W lepszej lokalizacji ceny są jeszcze wyższe, a wolnych miejsc brak. Mam apartament, w okolicach COS, nie wynajmuję go, ale u sąsiadów cena w okresie świąteczno-noworocznym osiąga 1000 PLN za dobę za apartament mogący pomieścić 6-8 osób. Na booking wolnych miejsc brak. To popyt decyduje o cenie, a jak widać nie każdy chce się gnieździć przy czterech osobach w klitce kilkunastometrowej z mikroskopijna łazienka, z aneksem kuchennym w postaci dwóch palników gdzieś na klatce schodowej, gdzie cena od osoby waha się w granicach 80-100 PLN od osoby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarioJ napisał:

 

Nie wiem po co komentujecie ceny noclegów, które ktoś zapłacił i sobie wybrał? Każdy ma swój rozum i swoje preferencje.

Taka cena za taki poziom jest normalna. To jest cena za 6 osób.

 

Wiadomo dla jednych normalna dla innych nie, jednak moze warto komus otworzyc komus oczy, ze za 25-35euro za dobe od osoby mozna pojechac w Alpy i mieszkac w podobnych warunkach a stoki miec nieporownywalne. Nie wszyscy sa tego swiadomi. Co wiecej moze jak zoabcza ze takie ceny w Szczyrku to pomysla ze w Alpach jest na pewno 2 razy drozej. Nic bardziej mylnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,czytam wszystkie posty..marzy mi się wyjazd w Alpy….niestety tylko w okresie świąteczno-noworocznym.Do Szczyrku mam 15min.samochodem :) Ale już się wyleczyłem z jazdy tam.

Wracając do Alp….są oferty na takie wyjazdy kilkudniowe z wyżywieniem,basenem itp?

Aaaa…nie za miliony:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turnplayer napisał:

Wiadomo dla jednych normalna dla innych nie, jednak moze warto komus otworzyc komus oczy, ze za 25-35euro za dobe od osoby mozna pojechac w Alpy i mieszkac w podobnych warunkach a stoki miec nieporownywalne. Nie wszyscy sa tego swiadomi. Co wiecej moze jak zoabcza ze takie ceny w Szczyrku to pomysla ze w Alpach jest na pewno 2 razy drozej. Nic bardziej mylnego.

Podaj proszę jakieś namiary na takie kwatery w Alpach w takim standardzie w cenie 25-35 eur od osoby w okresie świąteczno-noworocznym…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba patrzeć na to z 2 stron jednocześnie - jakość kwatery i jakość oferty narciarskiej. Dopiero wypadkowa tych 2 rzeczy pozwala na ocenę.

Super apartament +6 wątpliwe warunki narciarskie czy dobre warunki narciarskie+ apartament na dobrym poziomie za 25-35 EUR.

Każdy sam oceni co jest dla niego ważniejsze i wybierze to co mu pasuje.

Popularne miejscówki+dobry standard app. w PL to koszt porównywalny z tym co oferują uznane miejscówki w AU czy IT, tyle że trzeba szukać na kilka miesięcy wprzód a nie czekać na Lasta na Bookingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...