Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
2 godziny temu, Lexi napisał:

Strasznie chciałem żeby wczoraj Venus wygrała swój mecz - dziś grałaby z Igą...pewnie Iga też by chciała, szanse na spotkanie z którąś z sióstr/legend maleją..

Wszystko w rękach losujących. Praktycznie to by musiała być pierwsza runda. Może w US Open...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 2 bardzo wyrównane półfinały z polskimi tenisistami. Niestety bez zwycięstw. Jak mało obecnie dzieli w tenisie porażkę od wygranej. Iga Świątek miała piłkę setową w pierwszym secie. W przełamaniach w całym meczu 4/3, wgrane piłki 103/99. A jednak mecz przegrała. Hubert Hurkacz był jeszcze bliżej zwycięstwa, miał nawet piłkę meczową. W całym meczu, na 3 sety został tylko raz przełamany, a odebrał 2 serwisy Carlitosowi. W wygranych piłkach eównież lepszy Polak 99/98. Trzeba bardziej koncentrować się na najważniejszych piłkach. Progres jest wyraźny i mam nadzieję, że jeszcze lepiej będzie w US Open. A dzisiaj jeszcze mega ciekawy pojedynek w finale panów (no i pań chyba też)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo minął Wimbledon i już kolejna impreza WS. Pora na US Open. Iga Świątek już po pierwszej rozgrzewce  z panną Peterson. Magda Fręch walczy z Navarro, po 1 w setach. Wieczorem jeszcze Magda Linette. W męskiej części turnieju zapowiada się wielka bitwa w finale. Może jednak odpali z formą Hubert Hurkacz i przejdzie chociaż 2 rundę. Drabinkę ma całkiem znośną tylko jak z psychiką jest aktualnie...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja to widziałem inaczej .Trzeci set w wykonaniu Gauff był niezły , a poprzednie to festiwal błędów z obu stron ( choć amerykanka z biegiem czasu popełniała ich coraz mniej), jeden gonił drugi, nie było wygrywania punktów tylko przegrywanie.Wg. mnie poziom nie zachwycił, fajne akcje jak na lekarstwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomcik napisał:

Trzeci set w wykonaniu Gauff był niezły , a poprzednie to festiwal błędów z obu stron ( choć amerykanka z biegiem czasu popełniała ich coraz mniej), jeden gonił drugi, nie było wygrywania punktów tylko przegrywanie.

Powiem więcej: nie tyle Gauff wygrała, co Sabalenka przegrała - głównie sama ze sobą. Przecież w pierwszym secie goniła Coco jak chciała, Amerykanka nie istniała. W pierwszych dwóch setach wszystko zależało od Aryny, ona prowadziła grę, ale zaczęły się błędy, powoli wkradła się nerwowość i skończyło się, jak się skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, San28 napisał:

Powiem więcej: nie tyle Gauff wygrała, co Sabalenka przegrała - głównie sama ze sobą. Przecież w pierwszym secie goniła Coco jak chciała, Amerykanka nie istniała. W pierwszych dwóch setach wszystko zależało od Aryny, ona prowadziła grę, ale zaczęły się błędy, powoli wkradła się nerwowość i skończyło się, jak się skończyło...

 

8 godzin temu, tomcik napisał:

Ja to widziałem inaczej .Trzeci set w wykonaniu Gauff był niezły , a poprzednie to festiwal błędów z obu stron ( choć amerykanka z biegiem czasu popełniała ich coraz mniej), jeden gonił drugi, nie było wygrywania punktów tylko przegrywanie.Wg. mnie poziom nie zachwycił, fajne akcje jak na lekarstwo.

Grała, grała a mimo to przegrała ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabalenka wygrała w tym roku dwa szlemy, więc zasłużenie prowadzi.

Iga wygrała dwa szlemy w roku poprzednim.

Czołówka u kobiet jest obecnie wymagająca, będzie zacięta walka w przyszłym sezonie. Iga musi coś poprawić w swojej grze (jeśli chce wygrywać szlemy): lepszy mental, lepszy serwis, dostosowanie się do przeciwniczki.

Dla nas będzie ciekawie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę ze zwycięstwa Coco i jestem pod wrażeniem Novaka Dojokovica - to jest tenisista, z którego Iga powinna brać przykład, stale coś zmienia w swojej grze i pracuje ze specjalistami nad konkretnym zadaniem, kilka sezonów wcześniej nie serwował tak dobrze i nie biegał tak często do siatki, a teraz jest w tych elementach niezwykle skuteczny. Wszechstronność to klucz do zwycięstwa. Życzę Novakowi kolejnych zwycięstw wielkoszlemowych, tak samo jak i Idze.

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarioJ napisał:

Sabalenka wygrała w tym roku dwa szlemy, więc zasłużenie prowadzi.

Iga wygrała dwa szlemy w roku poprzednim.

Czołówka u kobiet jest obecnie wymagająca, będzie zacięta walka w przyszłym sezonie. Iga musi coś poprawić w swojej grze (jeśli chce wygrywać szlemy): lepszy mental, lepszy serwis, dostosowanie się do przeciwniczki.

Dla nas będzie ciekawie.

 

Jeden.  AO. Dwa półfinały i finał do tego. https://pl.wikipedia.org/wiki/Aryna_Sabalenka

Edytowane przez sstar
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MarioJ napisał:

O dzięki.

Chciałem sprawdzić czy cały czas czytasz moje posty. 😉 

Tylko twoje, żadnych innych, twoje są najlepsze.

ps nawiasem mówiąc nie wiem jak Sabalenka to wytrzyma jest 3 lata starsza i 15 kg cięższa od Igi, choć wyższa kilka cm, może ciężko jej być utrzymać... faktem ze w tym sezonie jej pyknelo i była świetna wiec zasłużenie jest jedynka

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Capricorn napisał:

Już jedna Serena tak była... i dawała radę całkiem dobrze:)

Fakt. Ale ona niższa i koordynacja dużo lepsza, choć i Sabalenka w tym zakresie się poprawiła. Serena zreszta karierę wysokich lotów robiła od 20 lat gdy wygrała szlema, a Sabalenka doszła do tego w wieku 25 lat. zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sstar napisał:

Tylko twoje, żadnych innych, twoje są najlepsze.

ps nawiasem mówiąc nie wiem jak Sabalenka to wytrzyma jest 3 lata starsza i 15 kg cięższa od Igi, choć wyższa kilka cm, może ciężko jej być utrzymać... faktem ze w tym sezonie jej pyknelo i była świetna wiec zasłużenie jest jedynka

O rany, naprawdę analizujesz wagę Sabalenki ? Prosimy więcej, jakieś szczegóły może wymyślisz lub znajdziesz ? 

A jeśli chodzi o wiek to wystarczy spojrzeć na Sabalenkę i Djokovica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarioJ napisał:

O rany, naprawdę analizujesz wagę Sabalenki ? Prosimy więcej, jakieś szczegóły może wymyślisz lub znajdziesz ? 

A jeśli chodzi o wiek to wystarczy spojrzeć na Sabalenkę i Djokovica.

 

Szybciej porównywał bym z Kvitova ale ta chyba tez robiła szybka karierę gdy miała 20 lat i już szlema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...