Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Madonna di Campiglio


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, grimson napisał:

Na czarnych pustki, i mimo 58% nachylenia- równo i twardo.

wchodza statsy z dzisiejszego rozjeżdżania. 

Sports Tracker wypluł w totalu 2 godz 37 min, dystans total 35.46km, Vmax 64.6 km/godz 

096082da-4287-47bb-978b-cd7639e83e24.jpeg

2bb71d62-682b-41b3-9c5c-0c3f3b11474d.jpeg

To o której wyszedłeś na stok po nocnej podróży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, grimson napisał:

Wyszliśmy o 12. Jazda z przerwami na budowanie masy w lokalnych knajpach, wtedy pauzowałem aplikację. Bez pauzowania wyszłoby 4 godz.

To jutro 8:30 pod gondolą, szybka przeprawa na Monte Vigo, 10-tką do Genziany i jesteście po stronie Madonny 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zając napisał:

To jutro 8:30 pod gondolą, szybka przeprawa na Monte Vigo, 10-tką do Genziany i jesteście po stronie Madonny 😎

To zależy o której godzinie dziś się oczko przymknie.

tymczasem zbudowalismy masę na kolacji. W knajpie La Buca połowa to rodacy.

jutro na stok wrócimy silniejsi.

IMG_7935.jpeg

IMG_7934.jpeg

IMG_7932.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów z dzisiejszego wyjazdu do Madonny.

Weszlo auto jako środek transportu z Folgaridy, i mieliśmy farta, bo na parkingu przy Groste ostatnie wolne miejsca na samej górze. Oznaczało to dużą kolejkę, na min 15 min czekania do pierwszej sekcji gondoli. Jak zawsze, bardzo dużo rodaków. Można poznać po mowie oraz po ciuchach (4F). 

od razu wjazd na samą górę. tutaj czynny snow park Ursus, który rok temu w styczniu dopiero był szykowany przez ratraki. Kusiło, żeby wjechać na rampy/skocznie, ale perspektywa glebowania skutecznie odstraszała. Niech młode wilki dają czadu. Było paru snowboardzistów, którzy mieli niezłego skilla. 360 st w powietrzu to bylo minimum.

co ciekawe, mimo temp w okolicach 8-10 st na plusie, większość tras trzymała się zacnie. Na ściankach niebieskich i czerwonych pojawiły się spore odsypy, poza tym było ok. 

na czarnych, tajemniczą mocą cudna pustawo. Zaliczona dziś 74 oraz 70. 

na Monte Spinale po 14.30 początek apres ski, jak wrócę do PL to wrzucę materiał na YT.

z ciekawostek: jak ITA, to wchodzą modowe trendy na stoku. Żeby nie odstawiać, zamawiam takie coś

IMG_7972.jpeg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marekbtl napisał:

Kto późno wstaje, ten stoi w kolejkach, sorry.

pozdro

Ale skąd wiesz Marku o której @grimson zaczął jeździć - może ruszył ze startem, a teraz musi kolejkować bo już wszyscy ruszyli po śniadanku na stok :) a wiadomo że to krzesło nie nie da rady podołać napływowi chętnych na transfer dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, marekbtl napisał:

Kto późno wstaje, ten stoi w kolejkach, sorry.

pozdro

Budowanie masy na kolację i browary nie sprzyjają wstawaniu o porannym udoju.

dzis jest dzień pod patronatem Tony Halik, a więc zwiedzanie ON.

jutro rano plan na Head Raptor i R30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zając napisał:

Brawo Ty, czarnymi górą z Doss della Pesa czy czerwoną 23?

Zjechałem czerwoną 23. 
 

generalnie poniżej ok 1700m n.p.m. jest mocno miękko, więc trzeba się trzymać powyżej tej wysokości 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zając napisał:

Ale skąd wiesz Marku o której @grimson zaczął jeździć - może ruszył ze startem, a teraz musi kolejkować bo już wszyscy ruszyli po śniadanku na stok :) a wiadomo że to krzesło nie nie da rady podołać napływowi chętnych na transfer dalej. 

Teresko, byłem tam kilka razy. To krzesło jest zapchane tylko okresowo, w godzinach transferu do Madonny. W tych godzinach nie ma tam sensu jeździć. Ja rozumiem, że Karol ma rodzinę jeżdżącą mniej i narty dla nich to inna forma spędzania czasu. Przecież można to opanować tak, aby pojeździć samemu te 2h po uczciwych trasach, bo tam są. Albo rano transferuję się do Madonny (ale rano) i zostawiam dziewczyny na Pradalago a sam jadę na część pucharową i jeżdżę 2h do pierwszej krwi i wracam. Na Pradalago się nie zgubią, jest knajpka, nic im nie będzie. Albo z rana jadę wozem na parking przy gondoli na Grosie, tam ich wywożę i zostawiam i jadę na inne trasy i wracam. Mogą tylko jeździć do pośredniej stacji gondolki, albo nieco niżej i krzesłem objeżdżać tylko te łąki. Jest knajpa po drodze, a nawet dwie. Dadzą sobie radę. To zwarty ośrodek i łatwo się w nim przemieszcza. A jak wyczai objazd gondoli na Groste (starą Gondolką przez Spinale i do krzesła), to wróci do nich w trymiga. Ja rozumiem opiekuńczość Grimsona, ale też nie rozumiem za bardzo kłód jakie sam chyba sobie rzuca pod nogi, wyjazd jest dla wszystkich.

pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczona czarna Little Grizly. Pierwsze 500m budzi szacunek. Jechał przede mną ostro jeden starszy wiekiem już Włoch, doszedłem go w połowie trasy. Darł się z radości jak dziecko.

O to chłodzi w narciarstwie.

Ponizej foty tej trasy, nachylenie max porównywalne do wczorajszego Spinale.

IMG_7991.jpeg

IMG_7990.jpeg

IMG_7989.jpeg

IMG_7987.jpeg

IMG_7986.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, grimson napisał:

Na razie mam odkrycie: pusta kanapa 6 osobowa i pusta trasa niebieska nr 29, z dobrym nachyleniem w pierwszej połowie i zacnej szerokości. Można jechać pełnym gazem od bandy do bandy.

29 i 30 są ekstra, zwłaszcza rano o 8:30 jak jest sztruksik:

20251215_085210.thumb.jpg.873e02e78f0205698676f339fb3649e7.jpg

30-tka często wygrodzona do tyczek dla klubów.
Polecam Ci czarne 35-25-26 - ścianka na 25 jest zajefajna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, marekbtl napisał:

Teresko, byłem tam kilka razy. To krzesło jest zapchane tylko okresowo, w godzinach transferu do Madonny. W tych godzinach nie ma tam sensu jeździć. Ja rozumiem, że Karol ma rodzinę jeżdżącą mniej i narty dla nich to inna forma spędzania czasu. Przecież można to opanować tak, aby pojeździć samemu te 2h po uczciwych trasach, bo tam są. Albo rano transferuję się do Madonny (ale rano) i zostawiam dziewczyny na Pradalago a sam jadę na część pucharową i jeżdżę 2h do pierwszej krwi i wracam. Na Pradalago się nie zgubią, jest knajpka, nic im nie będzie. Albo z rana jadę wozem na parking przy gondoli na Grosie, tam ich wywożę i zostawiam i jadę na inne trasy i wracam. Mogą tylko jeździć do pośredniej stacji gondolki, albo nieco niżej i krzesłem objeżdżać tylko te łąki. Jest knajpa po drodze, a nawet dwie. Dadzą sobie radę. To zwarty ośrodek i łatwo się w nim przemieszcza. A jak wyczai objazd gondoli na Groste (starą Gondolką przez Spinale i do krzesła), to wróci do nich w trymiga. Ja rozumiem opiekuńczość Grimsona, ale też nie rozumiem za bardzo kłód jakie sam chyba sobie rzuca pod nogi, wyjazd jest dla wszystkich.

pozdro

Tak wiem, ale kolega może jeszcze odsypia podróż ;) 

P.S. Zjechaliśmy koło 10-tej do Folgaridy za naszym początkującym / przypominającym-sobie-jazdę znajomym i nigdy więcej :D tam się nie da rozsądnie pojeździć, 4-ka na Monte Spolverino jest większą porażką niż 4-ki przerzutowe Genziana i Malghette.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...